Мини Големина LED Префрлување Напојување 12V 1.25 НА 15W Осветлување Трансформатор Адаптер AC100V 110V 127V 220V да DC12V Led Драјвер

Мини Големина LED Префрлување Напојување 12V 1.25 НА 15W Осветлување Трансформатор Адаптер AC100V 110V 127V 220V да DC12V Led

DEN 129.00
-10 %
DEN 143.52

Количина на стоки


Мини Големина LED Префрлување Напојување 12 V 1.25 НА 15 W Осветлување Трансформатор Адаптер AC100 V 110 V 127 V 220 V да DC12 V Led Драјвер
Карактеристики :
Прекинувач за напојување, ги претвора 100-120 V 200-220 V AC до 12±0.5 V DC.
Сертификати на CE, и Ro Hs, професионална и сигурна.
Стабилен, со висока ефикасност и прецизни излезен напон.
Широко се користи како адаптер за LED лента, LED дисплеј,
билборд, индустриска опрема, итн.
Спецификации :
Предмет тип : LED драјвер
Моќност : 15 W
Влезен напон : 100-120 V 200-220 V AC
Излезен напон : 12±0.5 V DC
Фреквенција : 50-60 Hz
Работна температура : -40 степен ~+70 степен
Складирање температура : -40 степен ~+70 степен
Животен век : 100,000 час
Сертификат : CE, Ro Hs
Телото боја : Сребрена
Материјал : Алуминиум абел
Пакет листата :
1 * DC12 V 1.25 НА 15 W Напојување (без мало пакет)


Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CE
боја:
Сребро.
Материјал:
Други
Влезен Напон:
Други
Карактеристики:
Други
Повратен Сигнал:
Други
Влезниот Сигнал:
Други
Излезниот Напон:
Други
Гаранција:
Други
Wattage:
1W
Тежина:
1kg
Број На Модел На:
Други

Најдобри понуди

2 парчиња 12V5A 12V 5A AC100V-240V 60W LED адаптер LED светло Напојување Адаптер Трансформатор за Imax LED лента 5050 2835 вистински
  • Неодамнешно

2 парчиња 12V5A 12V 5A AC100V-240V 60W LED адаптер LED светло Напојување Адаптер Трансформатор за Imax LED лента 5050 2835 вистински

667.20 DEN 634.00

12 V5 A AC100 V240 V Адаптер за да го DC 12 V 5 A 5000m A Напојување ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU Plug 5.5 мм x 2.12,5 mm за 3528 5050 5630

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 1А 12W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со ЕУ приклучок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 1А 12W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со ЕУ приклучок

DEN 1248.00

Бесплатен Превозот 5pcs / многу DC12 V 1А 12 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со ЕУ

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 1А 12W глобална напојување за AC100-240V текст НАС приклучок тип led Адаптер за напојување
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 1А 12W глобална напојување за AC100-240V текст НАС приклучок тип led Адаптер за напојување

DEN 1248.00

Бесплатен Превозот 5pcs / многу DC12 V 1А 12 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со НА

LED Драјвер AC110v-220v DC5V 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 20A регулирани префрлување LED напојување на електронски осветлување трансформатор.
  • Неодамнешно

LED Драјвер AC110v-220v DC5V 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 20A регулирани префрлување LED напојување на електронски осветлување трансформатор.

161.76 DEN 154.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите под

100-240Vac текст ,27W 9V 3А адаптер,5.5*2.5 ,5.5*2.1 порта CE УЛ наведени трансформатор ,led напојување со AU/САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА
  • Неодамнешно

100-240Vac текст ,27W 9V 3А адаптер,5.5*2.5 ,5.5*2.1 порта CE УЛ наведени трансформатор ,led напојување со AU/САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА

523.20 DEN 523.00

100240 Vac текст ,9 VDC 3А излез LED адаптер за 5.5*2.5 / 5.5*2.1 dc терминалОпис На ПроизводотСпецификација : Напон : 100240 Va

Бесплатен Превозот DC12V 10A 120W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за кабелот
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот DC12V 10A 120W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за кабелот

DEN 1401.60

Бесплатен Превозот DC12 V 10 A 120 W глобална напојување за AC100240 V текст десктоп led Адаптер за напојување со при

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со НАС приклучок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со НАС приклучок

DEN 1756.80

Бесплатен Превозот 5pcs / многу DC12 V 3А 36 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со НА

Регулирани Префрлување Напојување DC18V 2A/3А/5A/10A/20A Swich Возачот Трансформатор AC110V 220V да DC 18v За LED Лента Светлина
  • Неодамнешно

Регулирани Префрлување Напојување DC18V 2A/3А/5A/10A/20A Swich Возачот Трансформатор AC110V 220V да DC 18v За LED Лента Светлина

542.40 DEN 374.00

Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов.Влезен Напон : 100~220 VAVИзлезен Напон : DC18 VИзлезна Струја : 2 A / 3А / 5 A / 10 A

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со ЕУ приклучок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со ЕУ приклучок

DEN 1756.80

Бесплатен Превозот 5pcs / многу DC12 V 3А 36 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со ЕУ