Висока ефикасност на 300mA 18-36W 18-36*1w 18-36 DC 50-120V 18W Led Драјвер 20W 24W 25W 30W 36W Напојување AC напон 220V за таванот светилка

Висока ефикасност на 300mA 18-36W 18-36*1w 18-36 DC 50-120V 18W Led Драјвер 20W 24W 25W 30W 36W Напојување AC напон 220V за таванот

DEN 142.00
-10 %
DEN 157.92

Количина на стоки

Појавата на надворешни возачот може да се разликува, но големината и параметрите се исти, ако ти е гајле, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Имајте пријатен шопинг! Конекција : ЦРВЕНА/Led+ : LED Излез Позитивни White/Black/Led- : LED Излез Негативни PIN : Моќност
Спецификација на производот : 18 до 36 * 1 w надворешни таванот светилка напојување
Влезен напон : 180-260 - v
Излезен напон : 50-120 V
Излезна струја : 300 м, + / - 5%
Ефективна стапка : 90% или поголема
Заштита функција : излез краток спој, отворено коло, во текот напон заштита
Со користење на опсег : сите видови на вградениот LED светилка употреба
Пакет содржи : 1x 18-36*1 W Таванот светилка Не-изолирани Возачот


Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Други
Гаранција:
Други
сертификација:
CE
Излезниот Напон:
50-120v
Материјал:
Други
Повратен Сигнал:
Други
Број На Модел На:
Други
Влезен Напон:
175-265v
Влезниот Сигнал:
Други

Најдобри понуди

18*1W LED драјвер ,18W возачот, 300mA доведе надвор Трансформатори за таванот, надолу светилка, LED Осветлување возачот.
  • Неодамнешно

18*1W LED драјвер ,18W возачот, 300mA доведе надвор Трансформатори за таванот, надолу светилка, LED Осветлување возачот.

571.20 DEN 537.00

Сите Возачот со Постојан Струја IC 3 Години гаранција!!!Водоотпорен : IP66КАРАКТЕРИСТИКИ : Изолиран Со Висок

13.8 V 29А 400W Прекинувач за Напојување за LED Лента Светло за видео надзор Радио Конвертор 12v да 220V трансформатор Адаптер
  • Неодамнешно

13.8 V 29А 400W Прекинувач за Напојување за LED Лента Светло за видео надзор Радио Конвертор 12v да 220V трансформатор Адаптер

1621.92 DEN 1038.00

13.8 V 29А 400 W Прекинувач за Напојување за LED Лента Светло за видео надзор Радио Конвертор 12v да 220 V трансформ

Tanbaby LED Драјвер Внатре DC12V 30W Постојан Струја LED Напојување За Интегрирано Висока моќност ПРЕДВОДЕНА Монистра или Led
  • Неодамнешно

Tanbaby LED Драјвер Внатре DC12V 30W Постојан Струја LED Напојување За Интегрирано Висока моќност ПРЕДВОДЕНА Монистра или Led

283.20 DEN 269.00

Точка Бр : led драјвер внатреВлезен Напон : AC1224 VМоќност : 3 0 WНето Тежина : 10gГаранција : 1 годиниСертификаци

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 PC 60W AC85-277V LED Драјвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V Постојан Струја За LED светлото на рефлекторите
  • Неодамнешно

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 PC 60W AC85-277V LED Драјвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V Постојан Струја За LED светлото на рефлекторите

1343.52 DEN 1276.00

2 Парчиња од Страна на TUVEMC LVD CE Сертификација Изолација Водоотпорен IP67 4060 W AC85277 V LED Драјвер 1220 Cx3 B 900m A DC3568 V

2 парчиња 12V5A 12V 5A AC100V-240V 60W LED адаптер LED светло Напојување Адаптер Трансформатор за Imax LED лента 5050 2835 вистински
  • Неодамнешно

2 парчиња 12V5A 12V 5A AC100V-240V 60W LED адаптер LED светло Напојување Адаптер Трансформатор за Imax LED лента 5050 2835 вистински

667.20 DEN 634.00

12 V5 A AC100 V240 V Адаптер за да го DC 12 V 5 A 5000m A Напојување ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU Plug 5.5 мм x 2.12,5 mm за 3528 5050 5630