Кри XLamp XHP70 6V LED Драјвер 32-МИЛИМЕТРИ DC6V-15V Текст 4500mA Излез За XHP70 LED Светло Светилка

Кри XLamp XHP70 6V LED Драјвер 32-МИЛИМЕТРИ DC6V-15V Текст 4500mA Излез За XHP70 LED Светло Светилка

DEN 414.00
-12 %
DEN 470.40

Количина на стоки

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Кри XLamp XHP70 6 V LED Драјвер 26 MM DC6 V-15 V Текст 4500m A Излез За XHP70 LED Светло Светилка
Технички Параметри : КРИ XHP70 LED Драјвер : 1pcs Влезен Напон : DC6 V-15 V Струја : 4-4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време? О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. Пакет задоволство (НОВА) : 1pc XHP70 6 V LED Драјвер
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).5 Dimmable функција : Да 5 Начини : Ниска (10%), средна (50%), високо (100% ), strobe (100% ), СОС (100% ) ТЦ : 75 степен (МАКС) ТА : 50 степен (MAX) Големина : (Г)32*(H)17 MM Врска : ЦРВЕНА/Led+ : LED Излез Позитивни Бела/Led- : LED Излез Негативни Dimmable во 5 Начини : Ниска (10%), средна (50%), висока (100% ), strobe (100% ), СОС (100% ) Оперативни Температура : -20~80 степен Температура на Чување : -20~80 степен Функција : Отворена кола, Краток спој и со Текот на вчитување на Апликацијата : Одговара за XHP70 Висока Моќност LED светло. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Направи ред прво, не се плати веднаш. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Материјал:
Пластични
Гаранција:
2

Најдобри понуди

LED Драјвер AC110v-220v DC5V 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 20A регулирани префрлување LED напојување на електронски осветлување трансформатор.
  • Неодамнешно

LED Драјвер AC110v-220v DC5V 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 20A регулирани префрлување LED напојување на електронски осветлување трансформатор.

161.76 DEN 154.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите под

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со НАС приклучок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со НАС приклучок

DEN 1756.80

Бесплатен Превозот 5pcs / многу DC12 V 3А 36 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со НА

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 PC 60W AC85-277V LED Драјвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V Постојан Струја За LED светлото на рефлекторите
  • Неодамнешно

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 PC 60W AC85-277V LED Драјвер 12-20Cx3B 900MA DC35-68V Постојан Струја За LED светлото на рефлекторите

1343.52 DEN 1276.00

2 Парчиња од Страна на TUVEMC LVD CE Сертификација Изолација Водоотпорен IP67 4060 W AC85277 V LED Драјвер 1220 Cx3 B 900m A DC3568 V

Бесплатен Превозот DC12V 10A 120W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за кабелот
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот DC12V 10A 120W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за кабелот

DEN 1401.60

Бесплатен Превозот DC12 V 10 A 120 W глобална напојување за AC100240 V текст десктоп led Адаптер за напојување со при

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 ПРЕСТАПНА 60W AC85-277V LED Драјвер 6-12Cx4B 1.2 ЕДЕН DC18-40V за Постојан Струја За ЛЕР Рефлектори
  • Неодамнешно

2 парчиња Од CE Водоотпорен IP67 ПРЕСТАПНА 60W AC85-277V LED Драјвер 6-12Cx4B 1.2 ЕДЕН DC18-40V за Постојан Струја За ЛЕР Рефлектори

1343.52 DEN 1276.00

2 Парчиња од Страна на TUVEMC LVD CE Сертификација Изолација Водоотпорен IP67 4060 W AC85277 V LED Драјвер 612 Cx4 B 1200m A DC1840 V

100-240Vac текст ,27W 9V 3А адаптер,5.5*2.5 ,5.5*2.1 порта CE УЛ наведени трансформатор ,led напојување со AU/САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА
  • Неодамнешно

100-240Vac текст ,27W 9V 3А адаптер,5.5*2.5 ,5.5*2.1 порта CE УЛ наведени трансформатор ,led напојување со AU/САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА

523.20 DEN 523.00

100240 Vac текст ,9 VDC 3А излез LED адаптер за 5.5*2.5 / 5.5*2.1 dc терминалОпис На ПроизводотСпецификација : Напон : 100240 Va

Бесплатен Превозот 3pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 3pcs/многу DC12V 3А 36W глобална напојување за AC100-240V текст led Адаптер за напојување со приклучокот за

DEN 1708.80

Бесплатен Превозот 3pcs / многу DC12 V 3А 36 W глобална напојување за AC100240 V текст led Адаптер за напојување со пр