Alocs 0.9 L Преносни Вода Kettles Отворено Кампување Опстанок Кафе Тенџере со Вода Литургија Teapot Алуминиумски Садови Поставите 200g

Alocs 0.9 L Преносни Вода Kettles Отворено Кампување Опстанок Кафе Тенџере со Вода Литургија Teapot Алуминиумски Садови Поставите

DEN 1152.00
-50 %
DEN 2303.04

Количина на стоки

Бренд : Alocs Модел : Г.С.-K07 Капацитет : 0.9 L Нето Тежина : 200g Големина : 140*140*104mm Материјал : тешко алумина,пластика,PP,Tritan,од не ' рѓосувачки челик опис на Производот : 1.Се справи со надворешните користи натопена изолација, топлинска изолација ефект е подобро. 2.Садот покријте е направен од PP материјал, која е висока температура отпор. 3.Изработен од специјален материјал,ultralight.Погодно да се носат за активности на отворено. 4.Површина квалитет anodic оксидација третман, нула отпорност, отпорност на корозија, не-токсични невкусна, 5.Површината на садот е тешко алумина обработени,која може да се спречи се гребне под непријателска средина. 6.Во облик на прстен и нови шофершајбната congigurations,во голема мера се подобри термички перформанси, намалување на потрошувачката на гориво за греење и време. Превозот Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта. Плаќања Зачувам е најпосакувана. Повратни информации A. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне. Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек. В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.


Други карактеристики

Бренд Име:
Alocs
Расположливиот:
No
Капацитет:
1-2
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Тип:
Шише/Може Да
Модел:
Г.С.-K07
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Вода Прочистување Методот:
Никој
торба стил:
Hobos
Прочистување Методот:
Никој
Со прибор за на маса или Не:
No
Пати:
No
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
1L
Слама Должина:
Никој
Капацитет:
900ML
Тежина:
200g
Материјал:
тешко алумина,пластика,PP,Tritan,од не ' рѓосувачки челик
Големина:
140*140*104mm

Најдобри понуди

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак
 • Неодамнешно

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак

2674.08 DEN 1872.00

Кит Чист Титаниум Вакуум Чај Кафе Чаши Двоен Ѕид Сите користат Титаниум Првенство Капак Капацитет : 220ml,3

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет
 • Неодамнешно

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет

128.64 DEN 110.00

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов

Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија Dishcloth Поставите
 • Неодамнешно

Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија Dishcloth Поставите

2720.16 DEN 2448.00

Бренд : AlocsМодел : Г.С.C19 TМатеријал : Алуминиум, Храна одделение СиликонскиПогоден за : 23 луѓеТава Тежина :

Кит Титаниум Spork Отворено Кампување Титаниум Вилушка Лажица Патување Пикник Садови Со Шише Настроената Ultralight 15g Ti5311
 • Неодамнешно

Кит Титаниум Spork Отворено Кампување Титаниум Вилушка Лажица Патување Пикник Садови Со Шише Настроената Ultralight 15g Ti5311

768.00 DEN 384.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви Благодариме ! Титаниум Spork Со Капак Настроен

TOAKS CKW-1600 Ultralight Отворено Кампување Титаниум Тава & пан Готвење Тенџере фрај пан Titamium Садови Поставува Тенџере
 • Неодамнешно

TOAKS CKW-1600 Ultralight Отворено Кампување Титаниум Тава & пан Готвење Тенџере фрај пан Titamium Садови Поставува Тенџере

3424.80 DEN 2774.00

TOAKS CKW1600 Ultralight Отворено Кампување Титаниум Тава & пан Готвење Тенџере фрај пан Titamium Садови Поставува Тен

YINGTOUMAN на Електрична СКАРА Фан Воздушниот Компресор Вентилатор Јастуци За Скара на Отворено Кампување Рака-извит BBQ Компресор
 • Неодамнешно

YINGTOUMAN на Електрична СКАРА Фан Воздушниот Компресор Вентилатор Јастуци За Скара на Отворено Кампување Рака-извит BBQ Компресор

DEN 768.00

Големина:165*80*138mmТежина:170gБоја:како слика видитеЗабелешка:не е вклучен батеријата!Карактеристики :

Безгранична Патување Титаниум Spork со Шише Настроената Отворено Кампување Прибор за јадење Пикник Flatware со Drawstring Торба
 • Неодамнешно

Безгранична Патување Титаниум Spork со Шише Настроената Отворено Кампување Прибор за јадење Пикник Flatware со Drawstring Торба

384.00 DEN 346.00

Бренд : Безгранична ПатувањеПредмет : Ti1550 BМатеријал : ТитаниумДимензии : Големина : 160x35x1.95mmВкупната тежи

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуминиумски Садови за 2-3 Лице
 • Неодамнешно

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуминиумски Садови за 2-3 Лице

1151.52 DEN 864.00

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуми

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови
 • Неодамнешно

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови

1044.96 DEN 888.00

И од другата страна : 140*70mmТава:150*40mmТежина : 380gЗа 12 луѓето да го користат, вклучувајќи големо тенџере и е

Бесплатен Превозот Нов Пожар Јавор Отворено Преносни Ultralight Кампување Вода Чаша од Нерѓосувачки Челик, 220ml FMP-301
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Нов Пожар Јавор Отворено Преносни Ultralight Кампување Вода Чаша од Нерѓосувачки Челик, 220ml FMP-301

495.36 DEN 396.00

Ние ќе ги испрати со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Бренд : Оган Јавор Модел :

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување
 • Неодамнешно

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување

126.24 DEN 92.00

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

Naturehike Кампување Готвење поставува Садови Отворено Пешачење Пикник Садови Ultralight алуминиум легура отворено садови
 • Неодамнешно

Naturehike Кампување Готвење поставува Садови Отворено Пешачење Пикник Садови Ultralight алуминиум легура отворено садови

2496.00 DEN 1498.00

Бренд Име Naturehike Модел Не NH15 T401G Употреба тип 23 лице Материјал Алуминиум легура Тежина За 450 G Пакет Големи

Naturehike Отворено Кампување Садови Anodised Алуминиум Не-стап Садови Чаши Енергија-заштеда на Виткање се Справи со Пикник Садови
 • Неодамнешно

Naturehike Отворено Кампување Садови Anodised Алуминиум Не-стап Садови Чаши Енергија-заштеда на Виткање се Справи со Пикник Садови

2014.56 DEN 1430.00

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Обј