BRS-123 за 2-3 Лице алуминиум легура отворено кампување садови садови поставува Мулти-функција Кампување Готвење Поставува Бесплатен Превозот

BRS-123 за 2-3 Лице алуминиум легура отворено кампување садови садови поставува Мулти-функција Кампување Готвење Поставува Бесплатен

DEN 2117.76

Количина на стоки


s Против пролизгување на енергија-штедење, се подебели групи не се лизга тенџере, Јужна Кореја увезени керамички слој (не Тефлон О), заштеда на енергија, анти-паста, повеќето конкурентни комплети на садови на пазарот, поради високите продажба, ќе има повремени Надвор од акциите феномен, ве молиме да ги извести клиентите во однапред со Користење на Поделба на светот е првиот патентиран дизајн технологијата калапи предности : Прво, супер анти-пропадна функција : 40-степен падина, исто така може да се стави, не слајд. Реши повеќе не може да не најде рамно место за надворешна употреба или шпоретот поставеност не е Рамен и укинување на храна проблеми. Второ, супер енергија-заштеда карактеристики : надворешната површина на дното на тенџерето од страна на челниците на лак во облик на топлина апсорбер состав, проширување на пламен на дното на садот време на престој 9 Погоден за 2-3 луѓе ги користат, вклучувајќи cauldron, тенџере и тава, 2 PP транспарентен капак. Лажица, една лажица ориз, сто чиста крпа, три мал сад. големина : Големо тенџере : Φ160 * 85mm Мал лонец : Φ135 * 75mm тава : Φ170 * 45mm Тежина : 916g (вклучувајќи опрема) Пакување : вреќа плус кутија


Други карактеристики

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Модел:
brs-121
Бренд Име:
BRS
Вода Прочистување Методот:
Никој
Прочистување Методот:
Никој
Капацитет:
2.5 L
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Материјал:
Алуминиум Легура
Слама Должина:
Никој
торба стил:
Satchel
Тип:
плоча
Капацитет:
3-5
Пати:
Yes
Изглед:
Бубрезите Форма
НЕМА.:
BRS-123
Место на Потекло:
Кина
Времето на пазарот:
Пролетта 2014 година
Текстурата на материјалот:
Алуминиум Легура

Најдобри понуди

Трговија на големо 2-3 Лице Кампување Садови за Полнење Мини Пан+чај Литургија +Тенџере Отворено Садови Поставување Одговара
 • Неодамнешно

Трговија на големо 2-3 Лице Кампување Садови за Полнење Мини Пан+чај Литургија +Тенџере Отворено Садови Поставување Одговара

1515.84 DEN 1288.00

100% Сосема нов и висок квалитет!На тава, тава чај и литургија се направени од цврст и лесен алуминиум окси

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуминиумски Садови за 2-3 Лице
 • Неодамнешно

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуминиумски Садови за 2-3 Лице

1151.52 DEN 864.00

Отворено Кампување Готвење Поставува Тенџере Преносни Пикник Садови Пешачење Готвење Поставува Алуми

4 во 1 Кампување Тенџере се Поставува За 2-3 Лица Садови Тави Чаши со Капаци Не-стап Садови Постави Отворено Готвење Сет со Преклопна
 • Неодамнешно

4 во 1 Кампување Тенџере се Поставува За 2-3 Лица Садови Тави Чаши со Капаци Не-стап Садови Постави Отворено Готвење Сет со Преклопна

1351.20 DEN 905.00

Карактеристики : Ова отворено готвење сет е дизајниран за две или три лица.На садови и капаците се напра

FMC-XK6 Оган Јавор Отворено Пешачење Готвење разменувач на Топлина Тенџере Првенство Кампување Пикник Литургија Алуминиум Литургија
 • Неодамнешно

FMC-XK6 Оган Јавор Отворено Пешачење Готвење разменувач на Топлина Тенџере Првенство Кампување Пикник Литургија Алуминиум Литургија

DEN 1238.40

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Модел : FMCXK6 Димензија : Φ115 x 135mm

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови
 • Неодамнешно

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови

1044.96 DEN 888.00

И од другата страна : 140*70mmТава:150*40mmТежина : 380gЗа 12 луѓето да го користат, вклучувајќи големо тенџере и е

Безгранична Патување Титаниум стапчиња за јадење Отворено на Плоштадот Титаниум стапчиња за јадење Садови Flatware 230mm 12.6
 • Неодамнешно

Безгранична Патување Титаниум стапчиња за јадење Отворено на Плоштадот Титаниум стапчиња за јадење Садови Flatware 230mm 12.6

404.16 DEN 384.00

Бренд : Безгранична ПатувањеТип : Ti1517 BМатеријал : ТитаниумПовршина : Титаниум Оригиналната БојаДолжина

QingGear 3 во 1 Кампување Sporks Нерѓосувачки Челик Spork Лажица Вилушка Прибор за јадење Utensil Комбо за Пикник Gadget со најлон
 • Неодамнешно

QingGear 3 во 1 Кампување Sporks Нерѓосувачки Челик Spork Лажица Вилушка Прибор за јадење Utensil Комбо за Пикник Gadget со најлон

287.52 DEN 244.00

Прилагодено лого за цел преку 20pcs За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас!3 во 1 Sporks ЛажицаВилуш

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Првенство Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ultralight 750ml ТЕНЏЕРЕ-750-NH
 • Неодамнешно

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Првенство Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ultralight 750ml ТЕНЏЕРЕ-750-NH

2041.92 DEN 1654.00

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Тенџере Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ult

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување
 • Неодамнешно

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување

126.24 DEN 92.00

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење Камп Готви Сет
 • Неодамнешно

2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење Камп Готви Сет

3478.08 DEN 2261.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви Благодариме ! Оган Јавор 23 Лице Тенџере Пост

Кит Топла Продажба 450ml Чаши Титаниум Чаша Чај Двапати ѕид Изолирани Чаши Copos За Надворешна Кампување Патување Кригла Со Капак
 • Неодамнешно

Кит Топла Продажба 450ml Чаши Титаниум Чаша Чај Двапати ѕид Изолирани Чаши Copos За Надворешна Кампување Патување Кригла Со Капак

2826.72 DEN 2544.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Foiding се Справи со Двоен ѕид Тит

QingGear Титаниум Прибор за јадење Поставен Лесни Вилушка Лажица Нож Постави Отворено Пикник Садови Садови со Biner и Најлон
 • Неодамнешно

QingGear Титаниум Прибор за јадење Поставен Лесни Вилушка Лажица Нож Постави Отворено Пикник Садови Садови со Biner и Најлон

1247.52 DEN 1048.00

Прилагодено лого за цел преку 20sets За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас!Направете вашиот кам

Тито Отворено преносни титаниум Лажица подарок сет титаниум Вилушка Ultralight титаниум Spork со кратки стапчиња за јадење и
 • Неодамнешно

Тито Отворено преносни титаниум Лажица подарок сет титаниум Вилушка Ultralight титаниум Spork со кратки стапчиња за јадење и

239.52 DEN 216.00

Тито Отворено преносни титаниум Лажица подарок сет титаниум Вилушка Ultralight титаниум Spork со титаниум ста

Оган Јавор 1 Сет за Патување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка Кампување Пикник Вечера Прибор за јадење Садови Кампување 3in1
 • Неодамнешно

Оган Јавор 1 Сет за Патување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка Кампување Пикник Вечера Прибор за јадење Садови Кампување 3in1

1142.40 DEN 571.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме !Бренд : Оган ЈаворМодел : FMT838Пло

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет
 • Неодамнешно

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет

128.64 DEN 110.00

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак
 • Неодамнешно

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак

2674.08 DEN 1872.00

Кит Чист Титаниум Вакуум Чај Кафе Чаши Двоен Ѕид Сите користат Титаниум Првенство Капак Капацитет : 220ml,3

Безгранична Патување Отворено Титаниум Хип Колба Кампување Пешачење Вино Алкохол Тенџере Пијат Виски Flagon 6oz/178ml
 • Неодамнешно

Безгранична Патување Отворено Титаниум Хип Колба Кампување Пешачење Вино Алкохол Тенџере Пијат Виски Flagon 6oz/178ml

1566.24 DEN 1253.00

Тип : Ti1536 BМатеријал : Чист титаниумГолемина на : (10+1.7)x2.4x10cm(Dxšxv)Капацитет : 178mlТежина : 102.9 g Карактеристики

Оган Јавор Титаниум Садовите Титаниум Вилушка Вода за Прибор за јадење Отворено Кампување Пикник Садови FMT-T20 Ultralight 9g
 • Неодамнешно

Оган Јавор Титаниум Садовите Титаниум Вилушка Вода за Прибор за јадење Отворено Кампување Пикник Садови FMT-T20 Ultralight 9g

843.84 DEN 422.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Бренд : Оган Јавор Име : Титаниу

Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите Ti3501
 • Неодамнешно

Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите Ti3501

11100.00 DEN 8880.00

Бренд : КитПредмет : Ti3501Материјал : ТитаниумПовршина : Титаниум Оригиналната БојаКапацитет : 220ml+300ml+450ml+600