Alocs 0.9 L Отворено Вода Kettles Кампување Тешко Алуминиум Вода, Чај, Кафе Литургија Пикник Чај Кафе Тенџере Садови Поставите 200g Г.С.-K07

Alocs 0.9 L Отворено Вода Kettles Кампување Тешко Алуминиум Вода, Чај, Кафе Литургија Пикник Чај Кафе Тенџере Садови Поставите

DEN 956.00
-17 %
DEN 1151.52

Количина на стоки

Бренд : Alocs Модел : Г.С.-K07 Капацитет : 0.9 L Нето Тежина : 200g Големина : 140*140*104mm Материјал : тешко алумина,пластика,PP,Tritan,од не ' рѓосувачки челик опис на Производот : 1.Се справи со надворешните користи натопена изолација, топлинска изолација ефект е подобро. 2.Садот покријте е направен од PP материјал, која е висока температура отпор. 3.Изработен од специјален материјал,ultralight.Погодно да се носат за активности на отворено. 4.Површина квалитет anodic оксидација третман, нула отпорност, отпорност на корозија, не-токсични невкусна, 5.Површината на садот е тешко алумина обработени,која може да се спречи се гребне под непријателска средина. 6.Во облик на прстен и нови шофершајбната congigurations,во голема мера се подобри термички перформанси, намалување на потрошувачката на гориво за греење и време. Превозот Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта. Плаќања Зачувам е најпосакувана. Повратни информации A. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне. Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек. В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.


Други карактеристики

Расположливиот:
No
Капацитет:
1-2
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Модел:
Г.С.-K07
Тип:
Шише/Може Да
Бренд Име:
Alocs
торба стил:
Рачни Кошница
Со прибор за на маса или Не:
No
Пати:
No
Вода Прочистување Методот:
Пумпа Тип (Клипот/Лост Тип)
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
1L
Слама Должина:
Никој
Прочистување Методот:
Влакна Филтер Прочистувач На Вода
Капацитет:
900ML
Тежина:
200g
Материјал:
тешко алумина,пластика,PP,Tritan,од не ' рѓосувачки челик
Големина:
140*140*104mm

Најдобри понуди

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак
 • Неодамнешно

Кит Чист Титаниум Вакуум Чаши Чај Двапати Ѕид Чаши Вода Отворено Кампување Патување Пикник Садови Садови Со Титаниум Капак

2674.08 DEN 1872.00

Кит Чист Титаниум Вакуум Чај Кафе Чаши Двоен Ѕид Сите користат Титаниум Првенство Капак Капацитет : 220ml,3

Naturehike Отворено Кампување Садови Anodised Алуминиум Не-стап Садови Чаши Енергија-заштеда на Виткање се Справи со Пикник Садови
 • Неодамнешно

Naturehike Отворено Кампување Садови Anodised Алуминиум Не-стап Садови Чаши Енергија-заштеда на Виткање се Справи со Пикник Садови

2014.56 DEN 1430.00

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Обј

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови
 • Неодамнешно

YINGTOUMAN Две Лица се Поставува Преносни Отворено Tablewares Готвење Поставите Кампување Погодно Пикник Алуминиумски Садови

1044.96 DEN 888.00

И од другата страна : 140*70mmТава:150*40mmТежина : 380gЗа 12 луѓето да го користат, вклучувајќи големо тенџере и е

Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите Ti3501
 • Неодамнешно

Кит 4 парчиња/set Титаниум Двојно Ѕидови Чаши Постави Отворено Кампување Изолирани Вода Кригла Пластовидно Чаши Поставите Ti3501

11100.00 DEN 8880.00

Бренд : КитПредмет : Ti3501Материјал : ТитаниумПовршина : Титаниум Оригиналната БојаКапацитет : 220ml+300ml+450ml+600

Трговија на големо 2-3 Лице Кампување Садови за Полнење Мини Пан+чај Литургија +Тенџере Отворено Садови Поставување Одговара
 • Неодамнешно

Трговија на големо 2-3 Лице Кампување Садови за Полнење Мини Пан+чај Литургија +Тенџере Отворено Садови Поставување Одговара

1515.84 DEN 1288.00

100% Сосема нов и висок квалитет!На тава, тава чај и литургија се направени од цврст и лесен алуминиум окси

4 во 1 Кампување Тенџере се Поставува За 2-3 Лица Садови Тави Чаши со Капаци Не-стап Садови Постави Отворено Готвење Сет со Преклопна
 • Неодамнешно

4 во 1 Кампување Тенџере се Поставува За 2-3 Лица Садови Тави Чаши со Капаци Не-стап Садови Постави Отворено Готвење Сет со Преклопна

1351.20 DEN 905.00

Карактеристики : Ова отворено готвење сет е дизајниран за две или три лица.На садови и капаците се напра

Безгранична Патување Отворено Титаниум Хип Колба Кампување Пешачење Вино Алкохол Тенџере Пијат Виски Flagon 6oz/178ml
 • Неодамнешно

Безгранична Патување Отворено Титаниум Хип Колба Кампување Пешачење Вино Алкохол Тенџере Пијат Виски Flagon 6oz/178ml

1566.24 DEN 1253.00

Тип : Ti1536 BМатеријал : Чист титаниумГолемина на : (10+1.7)x2.4x10cm(Dxšxv)Капацитет : 178mlТежина : 102.9 g Карактеристики

Топла Продажба 3in1 Прибор за јадење Поставува Преносни Садови Отворено Кампување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка 65g Оган
 • Неодамнешно

Топла Продажба 3in1 Прибор за јадење Поставува Преносни Садови Отворено Кампување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка 65g Оган

714.24 DEN 571.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме !Бренд : Оган ЈаворМодел : FMT838Пло

Оган Јавор Титаниум Садовите Титаниум Вилушка Вода за Прибор за јадење Отворено Кампување Пикник Садови FMT-T20 Ultralight 9g
 • Неодамнешно

Оган Јавор Титаниум Садовите Титаниум Вилушка Вода за Прибор за јадење Отворено Кампување Пикник Садови FMT-T20 Ultralight 9g

843.84 DEN 422.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Бренд : Оган Јавор Име : Титаниу

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Првенство Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ultralight 750ml ТЕНЏЕРЕ-750-NH
 • Неодамнешно

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Првенство Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ultralight 750ml ТЕНЏЕРЕ-750-NH

2041.92 DEN 1654.00

TOAKS Чист Титаниум Отворено Кампување Еден Ѕид Тенџере Готвење Садови Не се справи со Пикник поставите Ult

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет
 • Неодамнешно

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов и висок квалитет

128.64 DEN 110.00

Fishsunday 6x Лажица Вилушка Нож Кампување Пешачење Прибор Spork Комбо Патување Прибор за јадење издржливи нов

Расклопна Силикони Отворено Садови Преносни Кампување Првенство Стигнале Вода За Пиење Чаша Туристички Кампување
 • Неодамнешно

Расклопна Силикони Отворено Садови Преносни Кампување Првенство Стигнале Вода За Пиење Чаша Туристички Кампување

509.28 DEN 361.00

* Опис : Име : Отворено Преносни Мултифункционални Иновативни Еластична Кафе Силикони Виткање Купот на Ж

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување
 • Неодамнешно

Кампување Јадења Титаниум Кампување Садови Преклопен Нож Лажица Вилушка Прибор За Пикник Крстоносните Отворено Спорт Патување

126.24 DEN 92.00

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

Кит Титаниум Вилушка Лажица Нож Прибор за јадење Поставува Со Титаниум Carabiner Отворено Кампување Патување Садови Излетничко
 • Неодамнешно

Кит Титаниум Вилушка Лажица Нож Прибор за јадење Поставува Со Титаниум Carabiner Отворено Кампување Патување Садови Излетничко

1577.28 DEN 1104.00

Чист Титаниум Вилушка Лажица Нож Прибор за јадење Сет Со Кука Ti5310 Материјал : Чист Титаниум Нето Тежина :

Голем Капацитет 8L Група 6-8 Лица Отворено Кампување Пикник Садови Alumium Готвење Биг Виси Тенџере FMC-215 Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Голем Капацитет 8L Група 6-8 Лица Отворено Кампување Пикник Садови Alumium Готвење Биг Виси Тенџере FMC-215 Бесплатен Превозот

2399.52 DEN 2160.00

Голем Капацитет 8 L Група 68 Лица Отворено Кампување Садови Alumium Готвење Биг Виси Тенџере FMC215 Бренд : ОганЈ

Безгранична Патување Титаниум Spork со Шише Настроената Отворено Кампување Прибор за јадење Пикник Flatware со Drawstring Торба
 • Неодамнешно

Безгранична Патување Титаниум Spork со Шише Настроената Отворено Кампување Прибор за јадење Пикник Flatware со Drawstring Торба

384.00 DEN 346.00

Бренд : Безгранична ПатувањеПредмет : Ti1550 BМатеријал : ТитаниумДимензии : Големина : 160x35x1.95mmВкупната тежи

Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија Dishcloth Поставите
 • Неодамнешно

Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија Dishcloth Поставите

2720.16 DEN 2448.00

Бренд : AlocsМодел : Г.С.C19 TМатеријал : Алуминиум, Храна одделение СиликонскиПогоден за : 23 луѓеТава Тежина :

2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење Камп Готви Сет
 • Неодамнешно

2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење Камп Готви Сет

3478.08 DEN 2261.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви Благодариме ! Оган Јавор 23 Лице Тенџере Пост

QingGear 3 во 1 Кампување Sporks Нерѓосувачки Челик Spork Лажица Вилушка Прибор за јадење Utensil Комбо за Пикник Gadget со најлон
 • Неодамнешно

QingGear 3 во 1 Кампување Sporks Нерѓосувачки Челик Spork Лажица Вилушка Прибор за јадење Utensil Комбо за Пикник Gadget со најлон

287.52 DEN 244.00

Прилагодено лого за цел преку 20pcs За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас!3 во 1 Sporks ЛажицаВилуш

Оган Јавор 1 Сет за Патување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка Кампување Пикник Вечера Прибор за јадење Садови Кампување 3in1
 • Неодамнешно

Оган Јавор 1 Сет за Патување стапчиња за јадење/Лажица/Вилушка Кампување Пикник Вечера Прибор за јадење Садови Кампување 3in1

1142.40 DEN 571.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме !Бренд : Оган ЈаворМодел : FMT838Пло