200mm амортизер ОКО ЗА ОКО 12mm пролет за јамаха LC135 LC150 АТВ скутер Dirt Bike мотоцикл црна

200mm амортизер ОКО ЗА ОКО 12mm пролет за јамаха LC135 LC150 АТВ скутер Dirt Bike мотоцикл црна

DEN 3003.00
-8 %
DEN 3264.00

Количина на стоки

нови 12mm пролет одговара 200mm скутер , плажа, во автомобил, Нечистотија Велосипед,мотоцикл шок апсорбер за Хонда, јамаха, suzuki, kawasaki целосна црна 230mm вкупна должина 200mm око за око центар Око Дијаметар (Черупка) : 10мм Око дебелина : 21mm Пролет дебелина : 12mm Извори ширина : 72mm Работи stoke : 20mm Max оптоварување : 5000 N (500 килограми ) окото на шок има затегнувачка цврстина повеќе од 2.000 Kgf


Други карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
YOSS
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
2.4kg
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури
Име На Модел:
200b

Најдобри понуди

За BMW R1200GS LC 13-17/ R1200GS LC Авантура 14-17 Мотоцикл Пред Метал Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа Лизгачи Капа Подлога
  • Неодамнешно

За BMW R1200GS LC 13-17/ R1200GS LC Авантура 14-17 Мотоцикл Пред Метал Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа Лизгачи Капа Подлога

2063.52 DEN 1754.00

Мотоцикл Предна Оска Вилушка Метални Тркала Заштитник Несреќа ЛизгачиСостојба : Нова, Висок КвалитетМа

Мото додатоци Падне Заштита CNC Алуминиум Зелена Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник За Kawasaki Z800 Z 800 2013-2014 година
  • Неодамнешно

Мото додатоци Падне Заштита CNC Алуминиум Зелена Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник За Kawasaki Z800 Z 800 2013-2014 година

3244.32 DEN 2855.00

CNC Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник Специфични : Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник Ма

2 ПАРЧИЊА 37MM Гума Мотор, Предна Вилушка Шок Апсорпција на Прашина Маска Заштитник DIrtbike Гума Залив Gaiters Gators Чизми
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 37MM Гума Мотор, Предна Вилушка Шок Апсорпција на Прашина Маска Заштитник DIrtbike Гума Залив Gaiters Gators Чизми

600.96 DEN 475.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема НовВисок квалитет на гумаМатеријал : ГумаГолемина : 240 MM*35 MM*53 MMГорниот Внатрешен

додатоци на моторот заштитник страни За BMW g310R G310 R G 310R Мотоцикл Лево и Право Рамка Лизгачот Несреќа Влошки Паѓа Заштита
  • Неодамнешно

додатоци на моторот заштитник страни За BMW g310R G310 R G 310R Мотоцикл Лево и Право Рамка Лизгачот Несреќа Влошки Паѓа Заштита

3071.52 DEN 2856.00

ДОЛАРИ, 51.39 ДОЛАРИ 46.09 ДОЛАРИ 75.99Мотоцикл Алуминиум Левата и десната Рамка Лизгачот несреќа заштитник Сп

Мотоцикл Задната Оска Вилушка Тркала Несреќа Заштитник Рамка Лизгачи Guard Паѓа Заштита За Yamaha YZF Р3 15-16 R25 14-16
  • Неодамнешно

Мотоцикл Задната Оска Вилушка Тркала Несреќа Заштитник Рамка Лизгачи Guard Паѓа Заштита За Yamaha YZF Р3 15-16 R25 14-16

1795.20 DEN 1544.00

Мотоцикл Задната Оска Вилушка Тркала Несреќа Заштитник Рамка Лизгачи Guard Паѓа Заштита За Yamaha YZF Р3 1516 R25 14

2 Парчиња Задните Апсорбер Шокови 12MM за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Скутер Мотоцикл АТВ Дете Нечистотија Јама Велосипед
  • Неодамнешно

2 Парчиња Задните Апсорбер Шокови 12MM за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Скутер Мотоцикл АТВ Дете Нечистотија Јама Велосипед

2009.76 DEN 1648.00

2 парчиња Задните Апсорбер Шокови 12 MM за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Скутер Мотоцикл АТВ Дете Нечистотиј