Поларна мечка (2) DMC памук Животинско крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид дома декор

Поларна мечка (2) DMC памук Животинско крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид

DEN 305.00
-5 %
DEN 321.12

Количина на стоки

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 25×19cm
11 Платно Големина : 32×22cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. 100% сосема нов. 100% памук производи. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. ултра јасно професионални везови шема. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. 2. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. 3. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа.


Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Најдобри понуди

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса

3344.64 DEN 2676.00

Без половина бода или назад крои Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Синиот Фустан
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Синиот Фустан

3474.24 DEN 2779.00

Без половина бода или назад крои Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илј

Радост недела снежен човек и неговите партнери крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата
 • Неодамнешно

Радост недела снежен човек и неговите партнери крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата

3408.00 DEN 2079.00

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Виолетова бонсаи Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо цвет Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно

Виолетова бонсаи Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

527.04 DEN 274.00

Виолетова бонсаи Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо цвет Крстбод Комплет Везов

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно Маслото Наутро во Лебедово Езеро
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно Маслото Наутро во Лебедово Езеро

3392.64 DEN 2714.00

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Купувачот

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата

3474.24 DEN 2779.00

Ние нудиме на 1месец слободна замена Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана
 • Неодамнешно

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана

527.52 DEN 274.00

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11 CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Ш

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација
 • Неодамнешно

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација

1104.00 DEN 618.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платн

На цвеќе расцутена Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно

На цвеќе расцутена Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

1212.00 DEN 679.00

На цвеќе расцутена Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови Ве

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

1494.72 DEN 837.00

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Компле

Вез Везана Исус Пастир на Христијанството 14CT Unprinted Крстот Бод Колекции Занаети Уметност DMC DIY Квалитет рачно изработени
 • Неодамнешно

Вез Везана Исус Пастир на Христијанството 14CT Unprinted Крстот Бод Колекции Занаети Уметност DMC DIY Квалитет рачно изработени

3210.72 DEN 3050.00

Опис : Големина на Слика : 108x54cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II

3077.76 DEN 2462.00

Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што нек

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Јапонското Кимоно Дама јас
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Јапонското Кимоно Дама јас

3344.64 DEN 2676.00

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки." Вклучени

Есен селска куќа Везови Сценографијата Везана Занаети 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Уметност Крстот Бод Колекции рачно изработени
 • Неодамнешно

Есен селска куќа Везови Сценографијата Везана Занаети 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Уметност Крстот Бод Колекции рачно изработени

1578.72 DEN 1500.00

Опис : Бода : 350w x262h Големина : 63x47cm C anvas Големина :73x57cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider к