JoySunday крстот бод везана колекции Убавини во црвен замок девојки DMC14CT11CT livingroom спалната соба бебе соба сликарство трговија на големо

JoySunday крстот бод везана колекции Убавини во црвен замок девојки DMC14CT11CT livingroom спалната соба бебе соба сликарство

DEN 2998.00
-10 %
DEN 3330.72

Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
1. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
2. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
3. Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан.
4. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа.
5. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката.
6. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .
7. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува .
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : XR002
Име : Убавини во црвен замок девојки
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 206x83
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 262x105
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја количина : 103
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Убавини во црвен замок DMC 14 CT 11 CT Памук Кинески
крстот бод к јас ts декорација за livingroom спалната соба babyroom фабрика продажба
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
ШЕВОВИ


Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
firgure, убавина, девојки:
кинески стил современ модел

Најдобри понуди

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана
 • Неодамнешно

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана

527.52 DEN 274.00

Слушајте Музика Puppies Дома Декор Везови Крст Поставен 11 CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Ш

Lotus во дожд Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Неодамнешно

Lotus во дожд Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

1272.00 DEN 852.00

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II

3077.76 DEN 2462.00

Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што нек

DIY Точни печатење крстот бод Европската списание на мачка во замокот животни Крстот Бод колекции,везана вез за Поставување
 • Неодамнешно

DIY Точни печатење крстот бод Европската списание на мачка во замокот животни Крстот Бод колекции,везана вез за Поставување

1824.00 DEN 1021.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платн

Животно Летање Орел DMC Крстот Бод Колекции 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома
 • Неодамнешно

Животно Летање Орел DMC Крстот Бод Колекции 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома

575.04 DEN 575.00

Крстот бод за полнење, Големина : 44×42cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Големина : 52×54cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) забелешка : (ве

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса

3344.64 DEN 2676.00

Без половина бода или назад крои Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме

Животински Свет Цртан филм DMC Крстот Бод Комплет 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа
 • Неодамнешно

Животински Свет Цртан филм DMC Крстот Бод Комплет 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа

955.20 DEN 955.00

Крстот бод за полнење, Големина : 64×47cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Големина : 79×58cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) забелешка : (ве

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација
 • Неодамнешно

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација

1104.00 DEN 618.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платн

Животно На Волци Неколку Памук DMC Крстот Бод Колекции Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома
 • Неодамнешно

Животно На Волци Неколку Памук DMC Крстот Бод Колекции Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома

859.20 DEN 859.00

Крстот бод за полнење, Големина : 67×50cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Големина : 82 ×61cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) забелешка : (ве

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Јапонското Кимоно Дама јас
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Јапонското Кимоно Дама јас

3344.64 DEN 2676.00

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки." Вклучени

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата

3474.24 DEN 2779.00

Ние нудиме на 1месец слободна замена Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за

Вечна љубов Божиќ одбележување Еколошки памук Крстот Бод 11CT и 14CT Печатени Нова продавница за продажба промоција
 • Неодамнешно

Вечна љубов Божиќ одбележување Еколошки памук Крстот Бод 11CT и 14CT Печатени Нова продавница за продажба промоција

576.00 DEN 351.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,