Радост недела уште живот стил Цреша овошје сад некој ткаенина крстот бод модели колекции за needlepoint материјали онлајн

Радост недела уште живот стил Цреша овошје сад некој ткаенина крстот бод модели колекции за needlepoint материјали онлајн

DEN 306.00
-49 %
DEN 600.00

Количина на стоки


Радост недела уште живот стил Цреша овошје сад некој ткаенина крстот бод модели колекции за needlepoint материјали онлајн
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : J168
Име : Цреша овошје сад
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 38×30
Спецификација : 11 CT
Големина : 48×38
Бода : 9959
Боја : 27
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава
Фабриката за директна продажба
Фабриката официјалната продавница со нашата фабрика Qualifiedfor вашиот најголемиот Дел наредби.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.
Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата.
Уникатна технологија на печатени ткаенини
Навистина се исполнат целта на dispensable табелата читање.
Материјалот е еколошки не-токсични
Производи' материјал е еколошки не-токсични, кои имаат SGS тест извештај.
Зедницата однапред
Производителот може да понуди подобра по продажба на заштита и технологија поддршка.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот.Со core технологијата, фабрика специјалност во дизајн, развој, производство, продажба и маркетинг. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise.


Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Уште живот
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
38*30cm
11CT:
48*38cm
Точка Бр.:
J168

Најдобри понуди

Радост недела снежен човек и неговите партнери крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата
 • Неодамнешно

Радост недела снежен човек и неговите партнери крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата

3408.00 DEN 2079.00

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Летна Романса

3344.64 DEN 2676.00

Без половина бода или назад крои Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Светло на Верата

3474.24 DEN 2779.00

Ние нудиме на 1месец слободна замена Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за

Вез Везана Исус Пастир на Христијанството 14CT Unprinted Крстот Бод Колекции Занаети Уметност DMC DIY Квалитет рачно изработени
 • Неодамнешно

Вез Везана Исус Пастир на Христијанството 14CT Unprinted Крстот Бод Колекции Занаети Уметност DMC DIY Квалитет рачно изработени

3210.72 DEN 3050.00

Опис : Големина на Слика : 108x54cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider

Животински Свет Цртан филм DMC Крстот Бод Комплет 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа
 • Неодамнешно

Животински Свет Цртан филм DMC Крстот Бод Комплет 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа

955.20 DEN 955.00

Крстот бод за полнење, Големина : 64×47cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Големина : 79×58cm (11ct)(Nessuna cornice esterna) забелешка : (ве

Животно бебе мајмун DMC памук крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид дома декор
 • Неодамнешно

Животно бебе мајмун DMC памук крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид дома декор

297.12 DEN 282.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 23×23cm11 Платно Големин

Infantile текстил, чевли Занаети Шиење Смета Крстот Бод Колекции DMC печатени за везови DIY рачно изработени везана ѕид дома
 • Неодамнешно

Infantile текстил, чевли Занаети Шиење Смета Крстот Бод Колекции DMC печатени за везови DIY рачно изработени везана ѕид дома

DEN 239.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : Големина : 25 x19cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Големина : 24 x32cm (11ct)(Ness

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

1494.72 DEN 837.00

Сончогледово Просперитетна(2) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Компле

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Синиот Фустан
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Синиот Фустан

3474.24 DEN 2779.00

Без половина бода или назад крои Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илј

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација
 • Неодамнешно

Европската црвена крпа платно 14ct Крстот бод колекции DIY животинско [еднорог] крст бод за полнење за везови дома декорација

1104.00 DEN 618.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платн

Поларна мечка (2) DMC памук Животинско крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид
 • Неодамнешно

Поларна мечка (2) DMC памук Животинско крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид

321.12 DEN 305.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 25×19cm11 Платно Големин

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II
 • Неодамнешно

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Пролет Нектар Плоштадот II

3077.76 DEN 2462.00

Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што нек