DIY 38mm Единствен лик Сатен Лента Полиестер Прирачник монохроматски панделки Коса поклон материјал 5M/Многу

DIY 38mm Единствен лик Сатен Лента Полиестер Прирачник монохроматски панделки Коса поклон материјал 5M/Многу

DEN 200.16

Количина на стоки

38mm Единствен лик сатен лента, монохроматски лента. Материјал : Полиестер. Квалитет : Еко-пријателски материјал и боја на умирање процес, еден од најдобрите бендови во кина! Стил : сатен лента Димензии (ширина) : 38mm Боја : Исто како на сликата подолу Пакет : 5 M / многу. Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн. Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.


Други карактеристики

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
YJ1122
Шема:
Полна Боја
Ширина:
38mm
Име:
единствен лик сатен лента
боја:
25 различни бои

Најдобри понуди

Дејвид додатоци (12,14,15,16)mm Јагода торта Ткаени Жакард Лента лента 10yards,DIY рачно изработени материјал,свадба подарок,10Yc2344
  • Неодамнешно

Дејвид додатоци (12,14,15,16)mm Јагода торта Ткаени Жакард Лента лента 10yards,DIY рачно изработени материјал,свадба подарок,10Yc2344

DEN 272.16

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Дејвид додатоци 1.538mm цветен висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок заврши,10Y2139
  • Неодамнешно

Дејвид додатоци 1.538mm цветен висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок заврши,10Y2139

DEN 200.64

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

10 двор 5/8 Мечка-шепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Додатоци Еластична Коса
  • Неодамнешно

10 двор 5/8 Мечка-шепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Додатоци Еластична Коса

168.00 DEN 141.00

10 јарди 5 / 8" Б увото еШепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Д

1 25ММ нови продажни 5 двор Сон Виножито од тебе ленти печатени rib лента diy коса додатоци подарок завиткување материјал
  • Неодамнешно

1 25ММ нови продажни 5 двор Сон Виножито од тебе ленти печатени rib лента diy коса додатоци подарок завиткување материјал

109.44 DEN 109.00

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошк

OOOT BAORJCT 17328-12,3 75mm цвеќиња серија искра боја сјајот sequins лента 5ys,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок
  • Неодамнешно

OOOT BAORJCT 17328-12,3 75mm цвеќиња серија искра боја сјајот sequins лента 5ys,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок

528.00 DEN 412.00

Русија, Бразил, Украина и Белорусија , ако вашата цел повеќе од $ 5, јас ќе ви даде бесплатен превозот Може

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу
  • Неодамнешно

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу

1632.00 DEN 1387.00

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

5 бои златна фолија Велигден bunny крие јајце Печатени непријател еластична 5/8 поклопецот над еластичен 50 метри по многу
  • Неодамнешно

5 бои златна фолија Велигден bunny крие јајце Печатени непријател еластична 5/8 поклопецот над еластичен 50 метри по многу

DEN 816.00

Производот УпотребаНашата лента широко се користи во изработка на косата лакови,украсување на мини топ

(500 Метри/многу) 10мм 1005 Топла Розова Двојно Лице Organza Лента за Божиќ и Роденденски Подароци Виткањето Декорација Панделки
  • Неодамнешно

(500 Метри/многу) 10мм 1005 Топла Розова Двојно Лице Organza Лента за Божиќ и Роденденски Подароци Виткањето Декорација Панделки

531.84 DEN 505.00

Име : Organza ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 10ммДолжина : 500 метри / roll =450 Metersможеби бојата ќе биде вари

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки
  • Неодамнешно

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки

287.52 DEN 236.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозо