5 бои златна фолија Велигден bunny крие јајце Печатени непријател еластична 5/8 поклопецот над еластичен 50 метри по многу

5 бои златна фолија Велигден bunny крие јајце Печатени непријател еластична 5/8 поклопецот над еластичен 50 метри по многу

DEN 816.00

Количина на стоки


Производот Употреба
Нашата лента широко се користи во изработка на косата лакови,украсување на мини топ капи, декорација девојки фустани,
свадба прослави украси, фестивал партија украси и други DIY додатоци итн.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Превозот
1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост Воздух Mail, 15-26 работни дена да дестинација.
2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
3. Ако вашата нарачка количина е повеќе од $100 вкупно , ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на
Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот.
Внимание
1.Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Ве молиме да го потврдите адресата кои сакате ние да брод.
3. Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата, примачот мора да биде
целосното име на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Така
ве молиме бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ви благодариме.
Повратни информации
Кога ќе добиете предмети :
Ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуга, ве молиме љубезно ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет и услуга, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или
негативен фидбек. Ние веруваме дека сите можни проблеми може да бидат решени преку комуникација.
Контакт
Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.


Други карактеристики

Големина:
100 yards, 50 yards
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Полиестер
Техника:
Печатени
Бренд Име:
Т Р
сертификација:
OEKO-TEX Сертификација
Снабдување Тип:
OEM Услуга
снабдувач:
производител

Најдобри понуди

Нови пристигнување!!! 000 Исклучување бела трговија на големо 5/8 солидна пати во текот еластична лента 100yard/тркалаат бесплатен
 • Неодамнешно

Нови пристигнување!!! 000 Исклучување бела трговија на големо 5/8 солидна пати во текот еластична лента 100yard/тркалаат бесплатен

DEN 864.00

Стр roduct Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМате

N1025 38mm X 25yards Сребро Lurex Печатени Лента Жичен Сива Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
 • Неодамнешно

N1025 38mm X 25yards Сребро Lurex Печатени Лента Жичен Сива Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

756.00 DEN 718.00

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

N1050 38mm X 25yards Жичен Работ Organza Чиста Лента Солидна Жолто Злато Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
 • Неодамнешно

N1050 38mm X 25yards Жичен Работ Organza Чиста Лента Солидна Жолто Злато Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

756.00 DEN 643.00

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Бесплатен превозот 50Yards/број 1 (25мм) ширина,виолетова стилови полиестер шкотскиот tartan,памучен ткаенина на карета лента,лак
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50Yards/број 1 (25мм) ширина,виолетова стилови полиестер шкотскиот tartan,памучен ткаенина на карета лента,лак

782.40 DEN 688.00

Сакате да имате убаво shopingПамучен Ткаенина На Карета ЛентаГолемина на : 1" (25мм)Количина : вкупно 50yardsБоја

Дејвид додатоци 1.538mm цветен висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок заврши,10Y2139
 • Неодамнешно

Дејвид додатоци 1.538mm цветен висок квалитет печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок заврши,10Y2139

DEN 200.64

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

165957, 5/8 16MM топла злато печати Сирена Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
 • Неодамнешно

165957, 5/8 16MM топла злато печати Сирена Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен

120.00 DEN 94.00

започнете Цена : $2.73 Цена : $2.26 Цена : $4.60 Цена : $0.69 Цена : $3.51 Цена : $1.95крајотДобредојдовте на нашиот aliexpress п

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали
 • Неодамнешно

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали

DEN 714.24

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.

10 двор 5/8 Мечка-шепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Додатоци Еластична Коса
 • Неодамнешно

10 двор 5/8 Мечка-шепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Додатоци Еластична Коса

168.00 DEN 141.00

10 јарди 5 / 8" Б увото еШепа Печати Црно Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ Лента DIY Главата носат Косата Д

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки
 • Неодамнешно

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки

287.52 DEN 236.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозо

Бесплатен превозот 50yards 1 25 mm посебни цвет моделот печатење grosgrain лента лента лента DIY коса поклон брза испорака
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50yards 1 25 mm посебни цвет моделот печатење grosgrain лента лента лента DIY коса поклон брза испорака

528.00 DEN 401.00

Добредојдовте на нашиот магазин~Уживајте во вашата шопинг!~Нашата продавница MOQ : 6 бесплатен превозот,с

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу
 • Неодамнешно

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу

1632.00 DEN 1387.00

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

38mm X 25yards Сребрен Сјај Прскање Жичен Работ Бела Organza Лента Свадба Партија Декорација Занает Подарок Завиткување N1024
 • Неодамнешно

38mm X 25yards Сребрен Сјај Прскање Жичен Работ Бела Organza Лента Свадба Партија Декорација Занает Подарок Завиткување N1024

756.00 DEN 718.00

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Бесплатен превозот 22mm сребрена фолија печатени Цртан филм grosgrain лента 10 двор коса додатоци за облека чипка коса поклон
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 22mm сребрена фолија печатени Цртан филм grosgrain лента 10 двор коса додатоци за облека чипка коса поклон

DEN 192.00

Добредојдовте на нашиот магазинПредмет : grosgrain печатење лентаМатеријал : 100% полиестер влакнаСуровини :

DoreenBeads Полиестер Велигден Бебе Туш Декорација Розова Панделка Бебе Превоз За Подарок Пакување Лак & Облека, Додатоци 18
 • Неодамнешно

DoreenBeads Полиестер Велигден Бебе Туш Декорација Розова Панделка Бебе Превоз За Подарок Пакување Лак & Облека, Додатоци 18

271.68 DEN 217.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр

Студени Бои,25 mm, 1 инч Широк Чиста Mulberry Свила Лента за Везови Занаетчиски Двојно се Соочуваат Тенка Тафт Свила Трим
 • Неодамнешно

Студени Бои,25 mm, 1 инч Широк Чиста Mulberry Свила Лента за Везови Занаетчиски Двојно се Соочуваат Тенка Тафт Свила Трим

672.00 DEN 605.00

лента, свила лента, свила лента за вез, свила вез лента, свила панделки, трим свила, свила трим, свила вез

100Yards/тркалаат 6mm Солидна Боја Двојно FaceGrosgrain Панделки Занает/Шиење/Партија/Свадба Партија /Оркестарот/Настан Декорација
 • Неодамнешно

100Yards/тркалаат 6mm Солидна Боја Двојно FaceGrosgrain Панделки Занает/Шиење/Партија/Свадба Партија /Оркестарот/Настан Декорација

378.24 DEN 310.00

Име : Grosgrain ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 6mmДолжина : 100 метри / roll =291 МетриУпотреба : свадба декора

Дејвид додатоци (12,14,15,16)mm Јагода торта Ткаени Жакард Лента лента 10yards,DIY рачно изработени материјал,свадба подарок,10Yc2344
 • Неодамнешно

Дејвид додатоци (12,14,15,16)mm Јагода торта Ткаени Жакард Лента лента 10yards,DIY рачно изработени материјал,свадба подарок,10Yc2344

DEN 272.16

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап