НОВИ пристигнувања во текот на 50 метри ноќта на вештерките Тиква птица печатени grosgrain лента бесплатен превозот

НОВИ пристигнувања во текот на 50 метри ноќта на вештерките Тиква птица печатени grosgrain лента бесплатен превозот

DEN 511.00
-24 %
DEN 672.00

Количина на стоки


Добредојдовте на Winsome Продавница
~Уживајте во вашата шопинг!~
1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards. 2.За големи цел вкупен износ над $100-200$ ние нудиме бесплатен превозот од UPS-от,DHL,FEDEX САД,CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,Германија,Франција,Италија,Шпанија и во некои други Европски Земјата.Освен руски Бразил и некои далечни земји) Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 3-7 работни дена по уплата.Ние ќе брод секоја цел што побрзо како што може да. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Mail,тоа трае околу 15-30 дена да пристигнат. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ако постојат проблеми или грешки за пратката сте примиле ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратните информации. Ние веруваме дека Можеме да работат заедно за да го решат секој спор. Забелешка 1.Добредојдовте ОЕМ и големо!Голема за да може да имаат повеќе попусти. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно.ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!


Други карактеристики

боја:
16 мм Grosgrain, 22 mm Grosgrain, 25 mm Grosgrain, 38 mm Grosgrain, 50 mm Grosgrain, 75 мм Grosgrain, 16 мм НЕПРИЈАТЕЛ
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
како се покаже слика
Тип На Производ:
Панделки

Најдобри понуди

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу
  • Неодамнешно

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу

1632.00 DEN 1387.00

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

165957, 5/8 16MM топла злато печати Сирена Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
  • Неодамнешно

165957, 5/8 16MM топла злато печати Сирена Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен

120.00 DEN 94.00

започнете Цена : $2.73 Цена : $2.26 Цена : $4.60 Цена : $0.69 Цена : $3.51 Цена : $1.95крајотДобредојдовте на нашиот aliexpress п

Дејвид додатоци цвеќиња шупливи чипка втиснување лента лента 20yards,DIY рачно изработени Шиење Свадба Декорација Додатоци,20Yc3069
  • Неодамнешно

Дејвид додатоци цвеќиња шупливи чипка втиснување лента лента 20yards,DIY рачно изработени Шиење Свадба Декорација Додатоци,20Yc3069

211.20 DEN 211.00

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали
  • Неодамнешно

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали

DEN 714.24

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки
  • Неодамнешно

Трговија на големо-Мало 15 Метри 15mm микс Ширина Grosgrain Лента Лак Свадба Партија Занает Декорација Подарок Божиќ Панделки

287.52 DEN 236.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозо

(500 Метри/многу) 10мм 1005 Топла Розова Двојно Лице Organza Лента за Божиќ и Роденденски Подароци Виткањето Декорација Панделки
  • Неодамнешно

(500 Метри/многу) 10мм 1005 Топла Розова Двојно Лице Organza Лента за Божиќ и Роденденски Подароци Виткањето Декорација Панделки

531.84 DEN 505.00

Име : Organza ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 10ммДолжина : 500 метри / roll =450 Metersможеби бојата ќе биде вари

Беж Памук Лента Печатени Рачно Изработени Дизајн со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци
  • Неодамнешно

Беж Памук Лента Печатени Рачно Изработени Дизајн со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци

1588.80 DEN 1367.00

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥Стил : ЛентаДимензии (ширина) : 15mmБоја : Исто како на сликата подолуП