НОВИ 50 метри розова и кафена цвеќиња шема печатени grosgrain лента бесплатен превозот

НОВИ 50 метри розова и кафена цвеќиња шема печатени grosgrain лента бесплатен превозот

DEN 511.00
-24 %
DEN 672.00

Количина на стоки


Добредојдовте на Winsome Продавница
~Уживајте во вашата шопинг!~
1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards. 2.За големи цел вкупен износ над $100-200$ ние нудиме бесплатен превозот од UPS-от,DHL,FEDEX САД,CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,Германија,Франција,Италија,Шпанија и во некои други Европски Земјата.Освен руски Бразил и некои далечни земји) Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 3-7 работни дена по уплата.Ние ќе брод секоја цел што побрзо како што може да. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Mail,тоа трае околу 15-30 дена да пристигнат. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ако постојат проблеми или грешки за пратката сте примиле ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратните информации. Ние веруваме дека Можеме да работат заедно за да го решат секој спор. Забелешка 1.Добредојдовте ОЕМ и големо!Голема за да може да имаат повеќе попусти. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно.ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!


Други карактеристики

боја:
16 мм Grosgrain, 22 mm Grosgrain, 25 mm Grosgrain, 38 mm Grosgrain, 50 mm Grosgrain, 75 мм Grosgrain, 16 мм НЕПРИЈАТЕЛ
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
како се покаже слика
Тип На Производ:
Панделки

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 22mm сребрена фолија печатени Цртан филм grosgrain лента 10 двор коса додатоци за облека чипка коса поклон
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 22mm сребрена фолија печатени Цртан филм grosgrain лента 10 двор коса додатоци за облека чипка коса поклон

DEN 192.00

Добредојдовте на нашиот магазинПредмет : grosgrain печатење лентаМатеријал : 100% полиестер влакнаСуровини :

Нови пристигнување!!! 000 Исклучување бела трговија на големо 5/8 солидна пати во текот еластична лента 100yard/тркалаат бесплатен
  • Неодамнешно

Нови пристигнување!!! 000 Исклучување бела трговија на големо 5/8 солидна пати во текот еластична лента 100yard/тркалаат бесплатен

DEN 864.00

Стр roduct Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМате

Врвен квалитет на еластична непријател 5/8 Срцето печатени НЕПРИЈАТЕЛ лента за Вљубените пати во текот еластична 100 метри 123
  • Неодамнешно

Врвен квалитет на еластична непријател 5/8 Срцето печатени НЕПРИЈАТЕЛ лента за Вљубените пати во текот еластична 100 метри 123

DEN 1344.00

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

Беж Памук Лента Печатени Рачно Изработени Дизајн со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци
  • Неодамнешно

Беж Памук Лента Печатени Рачно Изработени Дизајн со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци

1588.80 DEN 1367.00

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥Стил : ЛентаДимензии (ширина) : 15mmБоја : Исто како на сликата подолуП

N1050 38mm X 25yards Жичен Работ Organza Чиста Лента Солидна Жолто Злато Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
  • Неодамнешно

N1050 38mm X 25yards Жичен Работ Organza Чиста Лента Солидна Жолто Злато Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

756.00 DEN 643.00

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали
  • Неодамнешно

Нови 15mm 100 метри Organza Лента Облека Ткаенини DIY Торта и Подарок Пакување Лента Свадба Декорација Ленти Лента Партија Материјали

DEN 714.24

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу
  • Неодамнешно

Врвот на квалитетот виткање над еластичен Непријатели 5/8 секси вљубените усни печатени еластична лента 029-бела, 100 метри/многу

1632.00 DEN 1387.00

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

Бесплатен превозот 50Yards/број 1 (25мм) ширина,виолетова стилови полиестер шкотскиот tartan,памучен ткаенина на карета лента,лак
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50Yards/број 1 (25мм) ширина,виолетова стилови полиестер шкотскиот tartan,памучен ткаенина на карета лента,лак

782.40 DEN 688.00

Сакате да имате убаво shopingПамучен Ткаенина На Карета ЛентаГолемина на : 1" (25мм)Количина : вкупно 50yardsБоја

DoreenBeads Полиестер Велигден Бебе Туш Декорација Розова Панделка Бебе Превоз За Подарок Пакување Лак & Облека, Додатоци 18
  • Неодамнешно

DoreenBeads Полиестер Велигден Бебе Туш Декорација Розова Панделка Бебе Превоз За Подарок Пакување Лак & Облека, Додатоци 18

271.68 DEN 217.00

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Добредојдовте на Изработка (MOQ 5$)100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр