4 Паркинг Сензори За Автомобил Копија Обратна Радар Rearview Ѕвончето Звук На Алармот

4 Паркинг Сензори За Автомобил Копија Обратна Радар Rearview Ѕвончето Звук На Алармот

DEN 508.00
-21 %
DEN 643.20

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични и Метални Бои : Црна, Сребрена+Црна, Сина+Црно, Бело+Црно, Сиво+Црна, Црвена+Црна Карактеристики : 4 сензор систем, двојно ПРОЦЕСОРОТ и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање. Висока чувствителност. Со звучна сигнализација кога 4 камери ги детектира опасностите. На поблиску пречки, поголем и побрз од звукот на алармирање. Помогне да се спречи опасна и скапа судири. Помогне да се обезбеди зголемување на безбедноста за патници, пешаци и членовите на семејството кои се случи да биде околу поместување на возило. Откривање на мали деца и ниска ѕидови, како и. Анти-замрзнување и дожд доказ. Лесно да се инсталира. Видов вежба главата вклучени. Спецификации : Работат напон : DC 12 V ±2 V го Оценувате моменталната : 200±50m A Откривање на далечина : пред : 0.3-0.8 m£назад : 0.3-2.0 м Детектив агол : H : Повеќе од 80 степен,V : Повеќе од 70degree Работна температура : -20-+70 Centigrades Главната контрола кутија тежина : 51g вкупна тежина : 300 g Индикатор големина : 5.3 x 2.3 см Сензор големина : 1.9 x 2.5 cm (H x Д) Главната контрола кутија големина : 5.9 x 8.9 x 1.8 cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Пакетот вклучува : 1 Pc x Главната Контрола Кутија 1 Pc x Звучна Сигнализација Индикатор со 5.5 M Линија 4 Pcs x Паркинг Сензори со 2.5 M Линија 1 Pc x Дупка Видов 1 Pc x Моќ Кабел 2 Pcsx Двојно Страна НалепницаДруги карактеристики

Материјал Тип:
пластика и метал
Бренд Име:
BGEKTOTH
Разговор Опсег:
Други
Име На Модел:
D18971
Тип:
Невидливи
боја:
Црна,Црвена+Црна,Сина+Црно,Бело+Црно,Сиво+Црна,Сребрена+Црна
Работат Напон:
DC 12V ±2V
Индикатор големина:
5.3 x 2.3 см
Сензор Големина:
1.9 x 2.5 cm (H x Д)
Главната контрола кутија големина:
5.9 x 8.9 x 1.8 cm

Најдобри понуди

13mm LED Сензор за Паркинг сензори Авто Обратна Копија Радар Детектор на Систем 4 парчиња 13mm Рамен Сензори за Паркирање од
  • Неодамнешно

13mm LED Сензор за Паркинг сензори Авто Обратна Копија Радар Детектор на Систем 4 парчиња 13mm Рамен Сензори за Паркирање од

1200.00 DEN 900.00

13mm сензори за Автомобил ПРЕДВОДЕНА од Обратна Паркинг Копија Радар Систем со Светлото на Екранот+4 Сенз

13mm Рамен сензор Автомобил видео Паркинг Сензор Обратна Копија Радар Авто Обратен Детектор на Паркинг Помош со најмалите сензори
  • Неодамнешно

13mm Рамен сензор Автомобил видео Паркинг Сензор Обратна Копија Радар Авто Обратен Детектор на Паркинг Помош со најмалите сензори

1536.00 DEN 1198.00

Паркинг Обратна Копија Радар Систем со +4 Сензори 3 бои бесплатен превозотОвој објект е без мало пакувањ

Европски Автомобил Обратен Табличка Паркинг Сензор со LED Дисплеј со 3 сензор рамка паркинг сида детектор систем
  • Неодамнешно

Европски Автомобил Обратен Табличка Паркинг Сензор со LED Дисплеј со 3 сензор рамка паркинг сида детектор систем

2162.88 DEN 1946.00

добредојдовте на нашиот Мода продавницаЕвропски Автомобил Обратен Табличка Паркинг Сензор со LED Диспл

Паркинг Сензор Радар со 4 Сензори 7 модел LED Дисплеј 6 Боја Сензори за Автомобил Паркинг Сензор со различни бои 12V
  • Неодамнешно

Паркинг Сензор Радар со 4 Сензори 7 модел LED Дисплеј 6 Боја Сензори за Автомобил Паркинг Сензор со различни бои 12V

863.52 DEN 820.00

Автомобил ПРЕДВОДЕНА од Обратна Паркинг Копија Радар Систем со Светлото на Екранот+4 Сензори 4 бои беспл

5 компјутери / Многу Паркинг Сензор со 4 Сензори Обратна Назад Паркинг Радарско Следење Детектор Систем Led Дисплеј со Говорник
  • Неодамнешно

5 компјутери / Многу Паркинг Сензор со 4 Сензори Обратна Назад Паркинг Радарско Следење Детектор Систем Led Дисплеј со Говорник

DEN 2400.00

Карактеристики : 4 сензор систем, Dual CPU и напредни чипсет за зголемено покривање и откривање (02м) Со дигит