50pcs 3.5 cm x 7mm Прекрасна Шарени Дрвени Клипови Мини Природно Дрво Клип, Слика Штипки Clothespin Занает Декорација Клипови Штипки

50pcs 3.5 cm x 7mm Прекрасна Шарени Дрвени Клипови Мини Природно Дрво Клип, Слика Штипки Clothespin Занает Декорација Клипови

DEN 182.40

Количина на стоки

1. Материјал : дрво 2. Боја : бела, црвена, портокалова, сина, розова, жолта, зелена, виолетова 3. КОЛИЧИНА : 50pcs/многу Ние испрати бојата се МЕШААТ.
Имаме многу видови на клиповите во нашата продавница ^^
DIY ШОУ
Испорака :
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Увозни Давачки
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се прогласи парцела со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.


Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
icraft
Број На Модел На:
2A111
Материјал:
Дрво;Дрвени
Големина:
M
Големина:
about 3.5cm x 7mm
КОЛИЧИНА:
50pcs

Најдобри понуди

трговија на големо 80см свадба цвет носителот партија фаза оркестарот кристал свадба патот води реквизити / свадба маса настан
  • Неодамнешно

трговија на големо 80см свадба цвет носителот партија фаза оркестарот кристал свадба патот води реквизити / свадба маса настан

38400.00 DEN 28800.00

Акрилик стакло Свадба централен свадба патот води80см висина 22cm дијаметарЦената не вклучувајќи цвеќиња

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски Head Count Tasbeeh Tasbih
  • Неодамнешно

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски Head Count Tasbeeh Tasbih

DEN 4704.00

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски H

50 компјутери /многу дијаметар 3.14 инчен рачно изработени Burlap Цвеќиња свадба декорација партија партија декорација DIY фустан
  • Неодамнешно

50 компјутери /многу дијаметар 3.14 инчен рачно изработени Burlap Цвеќиња свадба декорација партија партија декорација DIY фустан

3428.16 DEN 1920.00

Пакет : 50 парчиња / многуОписБоја : беж ,боја на природатаМатеријал : burlapТежина : 10g / парчеголемина:3.14*3.14

50pcs Бесплатен Превозот Крпа Тока Ласерски Сече Хартиена Салфетка Прстени материјали пеперутка дизајн Свадба Партија Табела
  • Неодамнешно

50pcs Бесплатен Превозот Крпа Тока Ласерски Сече Хартиена Салфетка Прстени материјали пеперутка дизајн Свадба Партија Табела

589.92 DEN 531.00

Изборот ни е вистинскиот избор!50pcs Бесплатен Превозот Крпа Тока Ласерски Сече Хартиена Салфетка Прстен

Фламинго Led Ноќ Светлина Цртан филм Еднорог Главата Ананас Фенер Божиќ Свадба дома Декорација Тропски Партија материјали
  • Неодамнешно

Фламинго Led Ноќ Светлина Цртан филм Еднорог Главата Ананас Фенер Божиќ Свадба дома Декорација Тропски Партија материјали

DEN 378.72

боја : како на сликатаизвор на светлина : LEDмоќност : 3 Wсветла боја : топло белаКористете 2*АА батерии(не се

Возрасните покажуваат облека Бела пеперутка peri Самовила Крила ноќта на Вештерките костим Божиќ производи рачно изработени
  • Неодамнешно

Возрасните покажуваат облека Бела пеперутка peri Самовила Крила ноќта на Вештерките костим Божиќ производи рачно изработени

DEN 1896.00

Возрасните покажуваат облека Бела пеперутка peri Самовила Крила ноќта на Вештерките костим Божиќ произв

Персоналните Свадба гостин книга, Селски свадба гости на албумот,Обичај дрво ангажман годишнината подарок Меморија албум
  • Неодамнешно

Персоналните Свадба гостин книга, Селски свадба гости на албумот,Обичај дрво ангажман годишнината подарок Меморија албум

DEN 1199.52

Обичај Свадба Мапата гостин книга дрво селски уникатен свадба гостин книга албум булчински туш ангажма

Мали Селски Леано Железо Пошта Кутија поштенско Сандаче Метални Букви Пост Кутија Ѕид Монтирани Postbox Дома Декор Градина Двор
  • Неодамнешно

Мали Селски Леано Железо Пошта Кутија поштенско Сандаче Метални Букви Пост Кутија Ѕид Монтирани Postbox Дома Декор Градина Двор

DEN 4896.00

Објект : ѕид монтирани леано железо поштенско сандачеМатеријал : Леано ЖелезоГолемина : 29.5(Должина)* 15.8(Ш