НА ПРОДАЖБА! 20packs (5pcs/pack) 14inch 100pcs Избрани Хартија Tassel Гарланд ,СЛОБОДНИ 10 двор twine за Партија Свадба Настан Декорации

НА ПРОДАЖБА! 20packs (5pcs/pack) 14inch 100pcs Избрани Хартија Tassel Гарланд ,СЛОБОДНИ 10 двор twine за Партија Свадба Настан

DEN 713.00
-0 %
DEN 713.28

Количина на стоки


DIY ТКИВО ХАРТИЈА TASSEL ГАРЛАНД
Оваа онанирачки руменило tassel гарланд може да се користи за скоро секоја прилика, рачно изработени од премиум сатенски финиш ткиво трудови и mylar.
Tassel гарланд е одлична за :
свадби
свадба врнежи
роденден партии
бебето тушеви
дома декор
расадник или детска соба
фото позадина
и многу повеќе!
Го прилагодите – Ова tassel е целосно индивидуализира. Ве молиме контактирајте со нас за вашите сопствени бои!
5 компјутери (листови), во една јасна opp кеси
Сите ткиво tassel пристигне рамна, претходно се здипли со 1 метар twine јаже за лесно да го предадете.
Tassels лесно може да се пресели заедно со twine да обезбеди повеќе кратки или целосни погледне во зависност од вашиот вкус.
Да го избере Бои!
Сликата е сите достапни бои што имаат да понудат.
Можете да се Меша и Натпревар Било која Боја сакате.
ве молиме изберете N×5pcs на секоја боја,N е позитивен број.
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод произволна боја од заѕвони.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Ние продаваме голем број на предмети, ве молиме view - можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа.
Ќе ја најдете нашата убава хартија цевчиња и партија стоки во нашата Онлајн Продавница. ние гледаме напред за создавање на нешто убаво за вас.
Ви благодариме за шопинг со нас.
Cheers
Али


Други карактеристики

боја:
14inch 12cm X ширина, 14inch X 25cm ширина
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TG 7569
Материјал:
Хартија
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Кралот Летаат
Совршен за :
партија услуги, свадби услуги
Име:
DIY Ткиво Хартија Tassel Гарланд
Големина:
14 (35cm) long, 12cm /25cm wide
Пакување:
5pcs во пакуваат
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

DoreenBeads Вино Стакло Марк Маса Декорации Вино Стакло Шарм Подароци Kawaii Силикони Риба Шема Случајни Бои 3.5*2.3 см 1 Сет
 • Неодамнешно

DoreenBeads Вино Стакло Марк Маса Декорации Вино Стакло Шарм Подароци Kawaii Силикони Риба Шема Случајни Бои 3.5*2.3 см 1 Сет

162.24 DEN 101.00

ве молиме мобилен СТАН да уживаат повеќе попустКако да шопинг?ПлаќањеИспоракаУслугаВе молиме контакти

80 см(31) Високи Кристално Мушка Завеса Цитирана Свадба Ceterpieces Табела Декорација Светилник Добредојдовте област Декорација
 • Неодамнешно

80 см(31) Високи Кристално Мушка Завеса Цитирана Свадба Ceterpieces Табела Декорација Светилник Добредојдовте област Декорација

DEN 26400.00

Големина : 20cmx80cmБоја : Златна / СребренаМатеријал : Метал и АкрилОдговараат за : Свадба декорација настан

50 пар/многу 6.5 см Tinny теди свадба мечка во парови, добра како свадба подароци бесплатен превозот,Прекрасна Мини Големина
 • Неодамнешно

50 пар/многу 6.5 см Tinny теди свадба мечка во парови, добра како свадба подароци бесплатен превозот,Прекрасна Мини Големина

7776.00 DEN 4588.00

Добредојдовте во мојата продавница.Ако имате било какви прашања, Pls се чувствуваат слободно контактира

Haunted House Партија Сала хотел фотографија Реквизити Електрични Духови човековите сензор искачи дух модел хорор играчка декорација
 • Неодамнешно

Haunted House Партија Сала хотел фотографија Реквизити Електрични Духови човековите сензор искачи дух модел хорор играчка декорација

1930.08 DEN 1930.00

Вештачки слики , различни компјутерски приказ на ликвидност,се земе материјалот објект како standrad 。3.Мат

50pcs/многу 5cm Големи Димензии Светло Зелена Organza се Повлече Лакови Свадба Автомобил Оркестарот се Повлече Цвет Панделки
 • Неодамнешно

50pcs/многу 5cm Големи Димензии Светло Зелена Organza се Повлече Лакови Свадба Автомобил Оркестарот се Повлече Цвет Панделки

938.40 DEN 854.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Ла

Шупливи Цвет Дизајн Римски Столбови Бела Боја Пластични Столбови Патот Цитирана Свадба Реквизити Настан Декорација Материјали
 • Неодамнешно

Шупливи Цвет Дизајн Римски Столбови Бела Боја Пластични Столбови Патот Цитирана Свадба Реквизити Настан Декорација Материјали

DEN 5760.00

ОписВисок квалитет и сосема новИме : Шупливи Римски столбовиМатеријал : Високо квалитетни пластичниГол

кристална топка свадба централен свадба столб табела централен дома декор Кристална топка декорација свадба цвет мирување носителот
 • Неодамнешно

кристална топка свадба централен свадба столб табела централен дома декор Кристална топка декорација свадба цвет мирување носителот

14400.00 DEN 13680.00

Описи 20piece / Многу акрилик стакло свадба централен Големина : 47 / 39 / 31cm високи , Боја : бела+транспарентен М

2 Парчиња / многу, сребро diamon кристал лента заврши кристално јасно како монистра се тркалаат 8мм 3мм 60m кристал акрилик партија
 • Неодамнешно

2 Парчиња / многу, сребро diamon кристал лента заврши кристално јасно како монистра се тркалаат 8мм 3мм 60m кристал акрилик партија

1871.52 DEN 1778.00

2 ПАРЧИЊА / МНОГУAB БОЈА FEIDIE ДОЛЖИНА : 99 нозе, околу 30 метри.8ММ 3ММ ABS МОНИСТРА ДОЛЖИНА : 60 метри.СРЕБРО ДИЈА

50 Мешани Декоративни Дрвени Божиќ Форми Разубавувањето Празно Божиќ Дрво Божиќ Декорација Материјали Додатоци
 • Неодамнешно

50 Мешани Декоративни Дрвени Божиќ Форми Разубавувањето Празно Божиќ Дрво Божиќ Декорација Материјали Додатоци

186.72 DEN 95.00

Опис : Дрвени божиќ форми со дупка, се намали од висок квалитет на дрво Двете страни се изшкуркан со мазн

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Материјали
 • Неодамнешно

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Материјали

318.24 DEN 283.00

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Ма

50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Партија Свадба Божиќ Маса Декорација
 • Неодамнешно

50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Партија Свадба Божиќ Маса Декорација

205.92 DEN 167.00

ОПИС 50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Пар

Бесплатен превозот врвот ААА кристал дијаманти за свадба настани декорација,shinning кристал табела растера декорација
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот врвот ААА кристал дијаманти за свадба настани декорација,shinning кристал табела растера декорација

DEN 1204.80

Добредојдовте на нашата продавница Ние ви обезбеди сите поинаков вид кристал занаети,кристално дијама