50 Мешани Декоративни Дрвени Божиќ Форми Разубавувањето Празно Божиќ Дрво Божиќ Декорација Материјали Додатоци

50 Мешани Декоративни Дрвени Божиќ Форми Разубавувањето Празно Божиќ Дрво Божиќ Декорација Материјали Додатоци

DEN 95.00
-49 %
DEN 186.72

Количина на стоки


Опис : Дрвени божиќ форми со дупка, се намали од висок квалитет на дрво. Двете страни се изшкуркан со мазна завршница подготвени да се наслика, декорација, дамка, или едноставно да се напушти и едноставно. Идеален за закачалки, ознаки, - карта во донесувањето одлуки, embellishments, старо резервации, decoupage, знак одлуки, плакети и многу други уметност и занает проекти. Материјал : дрво Големина : Прибл. 35mm / 1.4 инчен
Спецификација : Боја : Природна дрво боја
Пакетот Вклучува : 50pcs Дрвени Embellishments
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи 's brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

Повод:
Партија,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Годишнина,април Будала Ден,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Материјал:
Дрво;Дрвени
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
MagiDeal
Големина:
wood

Најдобри понуди

Шупливи Цвет Дизајн Римски Столбови Бела Боја Пластични Столбови Патот Цитирана Свадба Реквизити Настан Декорација Материјали
 • Неодамнешно

Шупливи Цвет Дизајн Римски Столбови Бела Боја Пластични Столбови Патот Цитирана Свадба Реквизити Настан Декорација Материјали

DEN 5760.00

ОписВисок квалитет и сосема новИме : Шупливи Римски столбовиМатеријал : Високо квалитетни пластичниГол

T90 Ласерски костими црвено светло шлем led костими ballroom танцува dj шлем облека led led светло шлем робот mens носи stgae
 • Неодамнешно

T90 Ласерски костими црвено светло шлем led костими ballroom танцува dj шлем облека led led светло шлем робот mens носи stgae

21360.00 DEN 17515.00

Ова е црвено ласерско светло со црвена led светло материјал ,повеќе осветлување поефикасни на сцената .На

HAOCHU 8pcs/set Бела Хартија Фенер Кинески Lampion Сина Хартија Пом Пом Ткиво Цвеќиња за Свадба на Отворено Партија Декорација
 • Неодамнешно

HAOCHU 8pcs/set Бела Хартија Фенер Кинески Lampion Сина Хартија Пом Пом Ткиво Цвеќиња за Свадба на Отворено Партија Декорација

472.32 DEN 312.00

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет на Хартија, Големина : 3*(20cm)хартија фенер, 5*(20cm)

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Материјали
 • Неодамнешно

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Материјали

318.24 DEN 283.00

1.5 M 10 Парчиња Лед Фото Клип Светла Божиќ Украси За Дома Свадба Декорација Среќна Нова Година Роденден Ма

1pcs сладолед Ван Стојат Автомобили Екранот Стојат Бебе Туш Свадба Партија Оркестарот Торта Десерт Кифла Екранот Лента Роденден
 • Неодамнешно

1pcs сладолед Ван Стојат Автомобили Екранот Стојат Бебе Туш Свадба Партија Оркестарот Торта Десерт Кифла Екранот Лента Роденден

1104.00 DEN 1005.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Големина : Прибл 37cm(

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски Head Count Tasbeeh Tasbih
 • Неодамнешно

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски Head Count Tasbeeh Tasbih

DEN 4704.00

DHL Бесплатен Превозот Мини Рака Држете Бенд Картонче Контра LCD Дигитален Екран Прст Прстен Електронски H

50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Партија Свадба Божиќ Маса Декорација
 • Неодамнешно

50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Партија Свадба Божиќ Маса Декорација

205.92 DEN 167.00

ОПИС 50pcs Ласерски Сече Божиќ Елени Вино Стакло Картичка Маса Име Место Придружба Првенство Картичка Пар

пеперутка headband Bachelorette Партија Кога децата девојки возрасни роденден Тиара Круна Плажа Свадба Булчински Туш Коса Додатоци
 • Неодамнешно

пеперутка headband Bachelorette Партија Кога децата девојки возрасни роденден Тиара Круна Плажа Свадба Булчински Туш Коса Додатоци

225.12 DEN 169.00

пеперутка headband Bachelorette Партија Кога децата девојки возрасни роденден Тиара Круна Плажа Свадба Булчинск

Сет Избрани Школка Conch Морето и Океанот Стил За Фотографија Дома Свадба Партија Хотел Место Декорација Занает DIY
 • Неодамнешно

Сет Избрани Школка Conch Морето и Океанот Стил За Фотографија Дома Свадба Партија Хотел Место Декорација Занает DIY

479.52 DEN 384.00

Прекрасни природни школки / conch,одлична за домот,свадба,забава,хотел декорацијаСостојба : 100% Материјал :

Фламинго Led Ноќ Светлина Цртан филм Еднорог Главата Ананас Фенер Божиќ Свадба дома Декорација Тропски Партија материјали
 • Неодамнешно

Фламинго Led Ноќ Светлина Цртан филм Еднорог Главата Ананас Фенер Божиќ Свадба дома Декорација Тропски Партија материјали

DEN 378.72

боја : како на сликатаизвор на светлина : LEDмоќност : 3 Wсветла боја : топло белаКористете 2*АА батерии(не се

Храна gradePS 7CM 10 топки јасно топки транспарентен прозорец свадба декорација украсување Божиќ дрво играчки, подароци бонбони
 • Неодамнешно

Храна gradePS 7CM 10 топки јасно топки транспарентен прозорец свадба декорација украсување Божиќ дрво играчки, подароци бонбони

DEN 167.52

Опис : 1 PS хранаодделение нетоксични материјал може да се стави внатре бонбони Macarons cack или било какви дру

Бесплатен превозот врвот ААА кристал дијаманти за свадба настани декорација,shinning кристал табела растера декорација
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот врвот ААА кристал дијаманти за свадба настани декорација,shinning кристал табела растера декорација

DEN 1204.80

Добредојдовте на нашата продавница Ние ви обезбеди сите поинаков вид кристал занаети,кристално дијама