6-шуплина Лажици Чоколадо Силиконски Калапи Чоколадо Габи Форма де Силикони Став Чоколадна Торта Алатки Кујна Печење Алатки

6-шуплина Лажици Чоколадо Силиконски Калапи Чоколадо Габи Форма де Силикони Став Чоколадна Торта Алатки Кујна Печење Алатки

DEN 192.00
-10 %
DEN 212.64

Количина на стоки

6-шуплина Лажици Чоколадо Силиконски Калапи Чоколадо Габи Форма де Силикони Став Чоколадна Торта Алатки Кујна Печење Алатки
Опис : Материјал : Силикон Боја : Чоколадо мувла лента мерка L215*W108*H14mm На калапи се погодни за чоколадо, сапун и гипс. На калапи се одобрени од FDA за употреба со храна, и лесно да се мијат.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!


Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
060

Најдобри понуди

Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria лист Chocolare Украсување Јастиви Хартија за печење DIY торта мувла 21*31cm
 • Неодамнешно

Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria лист Chocolare Украсување Јастиви Хартија за печење DIY торта мувла 21*31cm

DEN 479.52

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангла

Трговија на големо/мало ,бесплатен превозот,Бела Круг/плоштад рака притискање на месечината торта мувла ABS Не-токсични Aplastic
 • Неодамнешно

Трговија на големо/мало ,бесплатен превозот,Бела Круг/плоштад рака притискање на месечината торта мувла ABS Не-токсични Aplastic

537.60 DEN 376.00

Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За п

2PC Силикони Коцка Чоколадо Фондан Торта Желе Фах Пан Љубов Срцето Создателот Мувла Мувла Кујна Печење Торта Алатки 3D Силиконски
 • Неодамнешно

2PC Силикони Коцка Чоколадо Фондан Торта Желе Фах Пан Љубов Срцето Создателот Мувла Мувла Кујна Печење Торта Алатки 3D Силиконски

225.12 DEN 203.00

2 PC Силикони Коцка Чоколадо Фондан Торта Желе Фах Пан Љубов Срцето Создателот Мувла Мувла Кујна Печење Т

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,P521 5 дупка цвет Силикони Торта декорација Мувла Чоколадо Мувла DIY глина печење
 • Неодамнешно

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,P521 5 дупка цвет Силикони Торта декорација Мувла Чоколадо Мувла DIY глина печење

379.20 DEN 281.00

Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, мразУпотреба : рерна, микробранови печки, фрижидери

Силиконски Калап Убава Девојка се Соочуваат со Фондан Мувла Чоколадо Gumpaste Мувла Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Свадба
 • Неодамнешно

Силиконски Калап Убава Девојка се Соочуваат со Фондан Мувла Чоколадо Gumpaste Мувла Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Свадба

239.04 DEN 191.00

Спецификација : Материјал : Храна одделение SliconeБоја : АвтоматскиПакет се вклучени : 1 PcКарактеристики : Л

Не-стап Силикони Тесто Мат Месење Тесто Возен Тесто Мат Мат Bakeware Торта Имајќи Облоги Готвење Апаратот Најновите
 • Неодамнешно

Не-стап Силикони Тесто Мат Месење Тесто Возен Тесто Мат Мат Bakeware Торта Имајќи Облоги Готвење Апаратот Најновите

266.88 DEN 205.00

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Satrlinkstar 4PC/set Кнедли Производител на Храна-Одделение Пластични Apple Pie Пита Печење Декорација Сет за Готвење Колачи
 • Неодамнешно

Satrlinkstar 4PC/set Кнедли Производител на Храна-Одделение Пластични Apple Pie Пита Печење Декорација Сет за Готвење Колачи

DEN 142.56

Satrlinkstar 4 PC / set Кнедли Maker Калап за ХранаОдделение Пластични Apple Pie Пита Печење Декорација Сет за Готвење К

Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Wraper Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling Мувла Кујнски
 • Неодамнешно

Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Wraper Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling Мувла Кујнски

228.00 DEN 205.00

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)Храна одделение од нерѓосувачки ч

Бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик големина прилагодливи плоштадот мус прстен стигнале торта мувла калап за Печење & Тесто
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик големина прилагодливи плоштадот мус прстен стигнале торта мувла калап за Печење & Тесто

1884.00 DEN 980.00

Бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик големина прилагодливи плоштадот мус прстен стигнале торта мув

(30pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Пресврт Млазницата BNO32
 • Неодамнешно

(30pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Пресврт Млазницата BNO32

DEN 1123.20

1.Предмет Бр : HBBNO322.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 3043.Тежина : 13.0 g4.Големина : Кол.до 23.00 ммКол.долу 35.0 ммH 4

Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Обвивка Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling Мувла Кујнски
 • Неодамнешно

Новиот Еко-Пријателски Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот Обвивка Тесто Машина Пита Равиоли Dumpling Мувла Кујнски

239.52 DEN 204.00

Прави кнедли, pierogi, равиоли, грешки, тенџере, налепници, итн Лежеше лист на тесто или тестенини над, додад

5PCS/SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Декорирање Алатки за Обновливи Тесто
 • Неодамнешно

5PCS/SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Декорирање Алатки за Обновливи Тесто

191.52 DEN 134.00

Главната Опис : 5 PCS / SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Д