Тесто Совети Поставите 8pcs Нерѓосувачки Челик руската Тесто Млазници Фондан Шлаг Цевки Торта Декорирање Совети Зголеми Цвет Форма на Лале

Тесто Совети Поставите 8pcs Нерѓосувачки Челик руската Тесто Млазници Фондан Шлаг Цевки Торта Декорирање Совети Зголеми Цвет

DEN 191.52

Количина на стоки


Информации За Производот Име На Производ :
Тесто Совети Поставите 8pcs Нерѓосувачки Челик руската Тесто Млазници Фондан Шлаг Цевки Торта Декорирање Совети Зголеми Цвет Лале во Облик на Карактеристики на Производот : 100% сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик тесто совети 8pcs/set руската совети, лесно да се тесто цвеќиња од само еден чекор 8tips за вас да се избере подобар избор како тесто млазници за нов пекарски Опис на Производот :
Овој руски тесто цевки е совршен избор за нов пекарите да тесто различни цвеќиња. Потребно е само еден чекор за да формираат надвор прекрасен цвет. Детали за производот : Материјал : 100% храна одделение од нерѓосувачки челик Големина : На Дното : Прибл. 3.8 cm Врвот : Прибл. 2.5 СМ Висина : Околу. 4.2 CM Бои : исто како слик Лесен за употреба и чисти,8pcs/se пластични запечатување торба Производ слики


Други карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Комплет Број:
6-8
Бренд Име:
Jasmylife
Број На Модел На:
2079
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Дното Кол:
3.8 cm
Топ Кол:
2.5 cm
Висина:
4.2 cm

Најдобри понуди

Ново 1 компјутер класичен силиконски калап фондан Торта декорирање алатки Чоколадо sugarcraft мувла Gumpaste цвет граница чипка
  • Неодамнешно

Ново 1 компјутер класичен силиконски калап фондан Торта декорирање алатки Чоколадо sugarcraft мувла Gumpaste цвет граница чипка

191.04 DEN 153.00

Ново 1 компјутер класичен силиконски калап фондан Торта декорирање алатки Чоколадо sugarcraft мувла Gumpaste цв

5PCS/SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Декорирање Алатки за Обновливи Тесто
  • Неодамнешно

5PCS/SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Декорирање Алатки за Обновливи Тесто

191.52 DEN 134.00

Главната Опис : 5 PCS / SET Пластична Декорација Шлаг Совет Поставување Цевки Совети Фондан DIY Печење Торта Д

1pcs Печење Алатка Храна Одделение Силиконски 3D Калап За Чоколадо ,Фондан Торта, Бонбони ,Желе 26 Празнина Боја Случаен избор
  • Неодамнешно

1pcs Печење Алатка Храна Одделение Силиконски 3D Калап За Чоколадо ,Фондан Торта, Бонбони ,Желе 26 Празнина Боја Случаен избор

287.52 DEN 204.00

Точка име : Фондан Торта Декорирање Мувла Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап Големина на : 9.8*6.3

(30pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Пресврт Млазницата BNO32
  • Неодамнешно

(30pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Пресврт Млазницата BNO32

DEN 1123.20

1.Предмет Бр : HBBNO322.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 3043.Тежина : 13.0 g4.Големина : Кол.до 23.00 ммКол.долу 35.0 ммH 4

(1pcs)Топла продажба на високо квалитетни кујнски алатка Виолина во Облик на DIY Рака изработени од Поликарбонат Чоколадо Мувла
  • Неодамнешно

(1pcs)Топла продажба на високо квалитетни кујнски алатка Виолина во Облик на DIY Рака изработени од Поликарбонат Чоколадо Мувла

657.12 DEN 624.00

(1pcs)Топла продажба на високо квалитетни кујнски алатка Виолина во Облик на DIY Рака изработени од Поликар

Не-стап Силикони Тесто Мат Месење Тесто Возен Тесто Мат Мат Bakeware Торта Имајќи Облоги Готвење Апаратот Најновите
  • Неодамнешно

Не-стап Силикони Тесто Мат Месење Тесто Возен Тесто Мат Мат Bakeware Торта Имајќи Облоги Готвење Апаратот Најновите

266.88 DEN 205.00

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Нови Пристигнување 8 кругови Циклуси Чоколадо мувла силиконски калап чоколадо чип круг шеќер мувла DIY торта мувла
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување 8 кругови Циклуси Чоколадо мувла силиконски калап чоколадо чип круг шеќер мувла DIY торта мувла

192.00 DEN 115.00

Карактеристики : 1 ) 100% силиконски калап суровини и храна одделение силиконски , се помине ФДУ / LFGB станд

11pcs/set 3D Желе Цвет Уметност Алатки руската Лале Млазници Желатин Уметност Алатка Jello Gurbias Млазници Тесто Совети за Печење
  • Неодамнешно

11pcs/set 3D Желе Цвет Уметност Алатки руската Лале Млазници Желатин Уметност Алатка Jello Gurbias Млазници Тесто Совети за Печење

365.28 DEN 329.00

ЧЕКОР 3 : Изработка на цветови / остава Она што ви треба : Желе лажичка , шприцеви или Луер Заклучи Совет ши

430 нерѓосувачки челик Лалињата petal цвет машина Veiner Фондан цвет мувла цвет Торта изработка на acessories свадбена торта
  • Неодамнешно

430 нерѓосувачки челик Лалињата petal цвет машина Veiner Фондан цвет мувла цвет Торта изработка на acessories свадбена торта

356.16 DEN 231.00

Име : колаче машинаМатеријали : храна standrad PP пластика1 сет од не ' рѓосувачки челик машина ( 2 парчиња / set )1

Силиконски Калап Убава Девојка се Соочуваат со Фондан Мувла Чоколадо Gumpaste Мувла Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Свадба
  • Неодамнешно

Силиконски Калап Убава Девојка се Соочуваат со Фондан Мувла Чоколадо Gumpaste Мувла Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Свадба

239.04 DEN 191.00

Спецификација : Материјал : Храна одделение SliconeБоја : АвтоматскиПакет се вклучени : 1 PcКарактеристики : Л