Slicer Кујна Нерѓосувачки Челик Двојно-на чело нож за лупење Овошје Мултифункционален Vagetable Авион Готвење Utensil Компир Grater

Slicer Кујна Нерѓосувачки Челик Двојно-на чело нож за лупење Овошје Мултифункционален Vagetable Авион Готвење Utensil Компир

DEN 319.00
-5 %
DEN 336.00

Количина на стоки


Име : Сечилото на нож за лупење Материјал : циркони керамичка Рачка Материјал : ABS пластика Големина : 13cm


Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Број На Модел На:
K602-XPQ-ИЛИ

Најдобри понуди

2 парчиња! Мултифункционален Нерѓосувачки Smart Мудро Лук нож за лупење Лук Ѓумбир Уред овошје зеленчук нож за лупење за кујнски
 • Неодамнешно

2 парчиња! Мултифункционален Нерѓосувачки Smart Мудро Лук нож за лупење Лук Ѓумбир Уред овошје зеленчук нож за лупење за кујнски

DEN 191.04

2 парчиња! Практична Хигиена Нерѓосувачки Лук Костен Ѓумбир Пилинг Уред, овошје и зеленчук нож за лупење

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Сечилото Зелен Кромид Хеликоптер Slicer Лук Coriander Машина Кујна Додатоци Gadgets, Готвење
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Сечилото Зелен Кромид Хеликоптер Slicer Лук Coriander Машина Кујна Додатоци Gadgets, Готвење

398.88 DEN 240.00

Можете да ја продавница во Upspirit Официјалната Продавница .* Ако не го прими стоката во наведената време н

се пече ware готвење алатки пица машина лопата метал Повеќенаменски Бришење лимон предиво бесплатен превозот трговија на големо
 • Неодамнешно

се пече ware готвење алатки пица машина лопата метал Повеќенаменски Бришење лимон предиво бесплатен превозот трговија на големо

547.20 DEN 520.00

Големина : 32.4*2.5 cm1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од стран

Huiwill топла peelers овошје алатки кујна овошје алатки Портокал нож за лупење Смена зеленчук нож за лупење, кујна алатки
 • Неодамнешно

Huiwill топла peelers овошје алатки кујна овошје алатки Портокал нож за лупење Смена зеленчук нож за лупење, кујна алатки

DEN 134.40

Huiwill топла peelers овошје алатки кујна овошје алатки Портокал нож за лупење Смена зеленчук нож за лупење, ку

3pcs/многу Кујна Gadgets, Готвење Алатки нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Parer Прст Тип на Отворен Портокалова Кора од
 • Неодамнешно

3pcs/многу Кујна Gadgets, Готвење Алатки нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Parer Прст Тип на Отворен Портокалова Кора од

216.00 DEN 186.00

3pcs / многу Кујна Gadgets, Готвење Алатки нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Parer Прст Тип на Отворен Порток

Goodfeer Кружни Керамички Сечилото На Нож За Лупење Овошје Зеленчук Компир Нож За Лупење Paring Нож Краставици Slicer Лесно Машина
 • Неодамнешно

Goodfeer Кружни Керамички Сечилото На Нож За Лупење Овошје Зеленчук Компир Нож За Лупење Paring Нож Краставици Slicer Лесно Машина

426.72 DEN 226.00

Goodfeer Кружни Керамички Сечилото На Нож За Лупење Овошје Зеленчук Компир Нож За Лупење Paring Нож Краставици

Роман Практични 7.2*5.1 CM Пченка Stripper Нерѓосувачки Челик Пченкарни Зрна Сепаратор Кочан Смена Машина Thresher Готвење Алатки
 • Неодамнешно

Роман Практични 7.2*5.1 CM Пченка Stripper Нерѓосувачки Челик Пченкарни Зрна Сепаратор Кочан Смена Машина Thresher Готвење Алатки

151.68 DEN 96.00

Роман Практични 7.2*5.1 CM Пченка Stripper Нерѓосувачки Челик Пченкарни Зрна Сепаратор Кочан Смена Машина Thresher

LMETJMA 3 во 1 Julienne нож за лупење Зеленчук Нерѓосувачки Челик нож за лупење за Портокал Лимон Зеленчук Slicer Grater Кујна
 • Неодамнешно

LMETJMA 3 во 1 Julienne нож за лупење Зеленчук Нерѓосувачки Челик нож за лупење за Портокал Лимон Зеленчук Slicer Grater Кујна

201.12 DEN 151.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се работи, безбеден и сигурен...

Нови Лимон Zester Grater Канал со Нож и Шише Настроената Вино Corkscrew Долго Портокал нож за лупење, Кујна за Готвење Алатки
 • Неодамнешно

Нови Лимон Zester Grater Канал со Нож и Шише Настроената Вино Corkscrew Долго Портокал нож за лупење, Кујна за Готвење Алатки

DEN 263.52

Нови Лимон Zester Grater Канал со Нож и Шише Настроената Вино Corkscrew Долго Портокал нож за лупење, Кујна за Готв

Нерѓосувачки Челик Торнадо Компир Машина Компир Спирала Машина За Сечење Компир Машина Машина /Чипс Машина(261)
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Торнадо Компир Машина Компир Спирала Машина За Сечење Компир Машина Машина /Чипс Машина(261)

1679.52 DEN 924.00

Целосна нерѓосувачки челик материјал, издржлив користењеПаре целата компир, и да се направи чипови оде

Мултифункционален 360 Степени Ротари Компир Морков Нож За Лупење Зеленчук Овошје Slicer Машина Кујна Cookig Алатки Случаен Боја
 • Неодамнешно

Мултифункционален 360 Степени Ротари Компир Морков Нож За Лупење Зеленчук Овошје Slicer Машина Кујна Cookig Алатки Случаен Боја

6144.00 DEN 5775.00

Gadgets, 3 in1 Мултифункционален 360 степени Ротационен нож за лупење Компир Зеленчук, Овошје Машина Диња Planer Gr