LANGHONG 1pcs Нордиска Викинзите Руна pendant Ѓердан Odal со Волкот Глави Нордиска Викинзите Руни Рунически Pendant Ѓердан 25*38mm

LANGHONG 1pcs Нордиска Викинзите Руна pendant Ѓердан Odal со Волкот Глави Нордиска Викинзите Руни Рунически Pendant Ѓердан 25*38mm

DEN 145.00
-28 %
DEN 201.60

Количина на стоки


3906015057680999 Викинзите Две US $ 4.90 /парче US $ 4.90 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 39.00 /парче US $ 4.50 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 32.00 /парче US $ 3.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 5.99 /парче САД $ 39.00 /парче US $ 5.99 /парче US $ 37.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 4.20 /парче US $ 39.00 /парче US $ 38.00 /парче US $ 38.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 39.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче
ФАБРИКАТА SLAES
Руна pendant Odal со Волкот Глави Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 25*38mm
Боја : Обложено Со Sterlling Сребро.
Пакување Начин : Еден предмет, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept
Answer : ___________________________ NOTE :
Цел
Овој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации кога се надвор од Кина .
Цел > $5 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).
Овој метод има меѓународен shippong информации .
Цел > $100 , Предаден од експрес испорака (dhl,ups-от,fedex,ems)
ако сакате да го направите вашиот сопствен дизајн , можете да ми кажете .
Оваа mothed е многу брзо за да се дојде во рамките на 2-5 работни дена.
Бојата може да ги задржи Повеќе од Една година


Други карактеристики

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
25*38MM
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
N-4
Бренд Име:
LangHong
Материјал:
кожа
боја:
Обложено Со Sterlling Сребро.
Материјал:
Цинк Легура
Дијаметар Големина:
25*38MM
Објектот:
Волкот Глави Руна Pendant Ѓердан
ОЕМ:
прифатете
Должина:
18INCH

Најдобри понуди

YYW Жени Мажи Јарец Хороскопски Констелација Злато-боја не ' Рѓосувачки Челик Накит Ѓердан Европската Ѓердан Синџир Pendant Ѓердани
  • Неодамнешно

YYW Жени Мажи Јарец Хороскопски Констелација Злато-боја не ' Рѓосувачки Челик Накит Ѓердан Европската Ѓердан Синџир Pendant Ѓердани

139.68 DEN 98.00

W elcome на нашата online продавницаНе ' рѓосувачки Челик Накит, Ѓердани,Евтин Накит, со 2lnch extender синџир, Јарец,

Steampunk iZombie Мозокот PSI Симбол Психологија Cabochon Џеб Види Ѓердан стакло лекар, кој 1pcs/многу жени mens гроздобер синџир
  • Неодамнешно

Steampunk iZombie Мозокот PSI Симбол Психологија Cabochon Џеб Види Ѓердан стакло лекар, кој 1pcs/многу жени mens гроздобер синџир

191.52 DEN 182.00

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : За 3.55 cmДебелина : За 1.85 cmВкупната Должина на Си

Мажите Накит AK47 Пиштол Pendant Ѓердан Жените Машки Синџир Подарок Хип Хоп Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Воена Ѓердан
  • Неодамнешно

Мажите Накит AK47 Пиштол Pendant Ѓердан Жените Машки Синџир Подарок Хип Хоп Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Воена Ѓердан

671.52 DEN 356.00

Стил : Кул Германија Стил G36 K Pendant Ѓердан За Мажи / ЖениМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик,Цврсти,и чувај

Steampunk Драма Гравитацијата Паѓа Мистерии БИЛ CIPHER ТРКАЛА Партија Време Џеб Види Ѓердан лекар, кој 1pcs/многу човечки синџир
  • Неодамнешно

Steampunk Драма Гравитацијата Паѓа Мистерии БИЛ CIPHER ТРКАЛА Партија Време Џеб Види Ѓердан лекар, кој 1pcs/многу човечки синџир

177.12 DEN 168.00

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : За 3.55 cmДебелина : За 1.85 cmВкупната Должина на Си

IJD0021 Празно Срце Cremation Urn Накит за Жените Топла Продажба Нерѓосувачки Челик DIY Ѓердан Пепел Спомен Keepsake Приврзоци
  • Неодамнешно

IJD0021 Празно Срце Cremation Urn Накит за Жените Топла Продажба Нерѓосувачки Челик DIY Ѓердан Пепел Спомен Keepsake Приврзоци

DEN 479.04

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

1PC Класичен рачно изработени Ретро Црвено Тибетански Природни Yak Коска круг Pendant Со Неправилен Облик Ѓердан Ѓердан Унисекс
  • Неодамнешно

1PC Класичен рачно изработени Ретро Црвено Тибетански Природни Yak Коска круг Pendant Со Неправилен Облик Ѓердан Ѓердан Унисекс

287.04 DEN 255.00

Оваа Pendant е изработен од Коска од страна на Занаетчиски Коска е врежан во накит за многу долго време, как

Орел Изјава Ѓердан & Pendant Нерѓосувачки Челик Мажите Накит Трговија На Големо Collares Панк Злато/Сребрена Боја Aigle Синџир
  • Неодамнешно

Орел Изјава Ѓердан & Pendant Нерѓосувачки Челик Мажите Накит Трговија На Големо Collares Панк Злато/Сребрена Боја Aigle Синџир

DEN 623.52

Орел Изјава Ѓердан & Pendant Нерѓосувачки Челик Мажите Накит трговија на Големо Collares Панк Црна / Сребрена Бо