925 Солидна Сребро Персоналните Слика NecklaceEngraved Карактер Круг Ѓердан Прилагодено Роденден Ден Gif

925 Солидна Сребро Персоналните Слика NecklaceEngraved Карактер Круг Ѓердан Прилагодено Роденден Ден Gif

DEN 1632.00

Количина на стоки


925 Солидна Сребро Персоналните Слика Necklace Engraved Карактер Круг Ѓердан Прилагодено Роденден Ден Gif
* ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925
* 100% рачно изработени
*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена
#Basical Производи Параметар
Круг 925 Солидна Сребрен Ѓердан Прилагодени
1. pendant Големина : за Кол .2.5 cm
2. Материјал : солидна сребро 925
3. Rollo синџир должина (опција) : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm (со 3cm се прошири синџир)
2. должината на синџирот
Ние ќе испрати 16"/40cm ако не ја напушти синџир должина.
#Дизајн :
1.Клиентот дизајн ќе биде прекрасен ,
2.дали дизајнот според вашиот оставите порака ,
Ако треба да ги проверите дизајн ,pls дозволете ни да знаеме .
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .tks за својата благодарност .
#Испорака :
1.Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата е расчисти.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
#Плаќање :
Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress. Ако имате посебни барања, plz контактирајте со нас, ви благодариме.
#Одговор Време И Ангажман :
Ние сме на линија, за цело време, можете да не контактирате во 9 : 00-23 : 00 на кина време(понеделник -петок) .
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours


Други карактеристики

Метална боја:
925 сребрен
Главниот Камен Боја:
врежани една страна, врежани на двете страни
Должина:
45cm rollo chain, 50cm rolllo chain, 40cm rollo chain, 55cm rollo chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
моден ѓердан
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
2.5 cm
Материјал:
вистински солидна сребро 925
Синџир Стил:
rollo синџир
Синџир должина:
16/40cm
Повод:
партија,ангажман,годишнина,посебен ден
подарок:
за љубители,родители,деца,пријатели,
Пакување:
Подарок кутија
круг pendant:
2.5 cm
Gaft:
engave

Најдобри понуди

1PC Класичен рачно изработени Ретро Црвено Тибетански Природни Yak Коска круг Pendant Со Неправилен Облик Ѓердан Ѓердан Унисекс
  • Неодамнешно

1PC Класичен рачно изработени Ретро Црвено Тибетански Природни Yak Коска круг Pendant Со Неправилен Облик Ѓердан Ѓердан Унисекс

287.04 DEN 255.00

Оваа Pendant е изработен од Коска од страна на Занаетчиски Коска е врежан во накит за многу долго време, как

Едноставен Стил Бесконечност Керамички Жените Ѓердан Бела Боја Мода Нерѓосувачки Челик Керамички Здрави Жени Накит Со Слободни
  • Неодамнешно

Едноставен Стил Бесконечност Керамички Жените Ѓердан Бела Боја Мода Нерѓосувачки Челик Керамички Здрави Жени Накит Со Слободни

253.92 DEN 132.00

Боја : Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн Бела,како слика Позлата : Позлатен Сребрен Материјал

JEXXI Едноставна Бисер Pendant Ѓердан За Жените Синџир Neaklace Дами Свадба Ангажман Накит Божиќ Партија Подароци трговија на
  • Неодамнешно

JEXXI Едноставна Бисер Pendant Ѓердан За Жените Синџир Neaklace Дами Свадба Ангажман Накит Божиќ Партија Подароци трговија на

251.52 DEN 126.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc ѓердан1...

IJD8347 Цевка Форма Cremation Urn Pendant за домашни Миленичиња не ' Рѓосувачки Челик Шепа Печати Цилиндар Keepsake Спомен Пепел
  • Неодамнешно

IJD8347 Цевка Форма Cremation Urn Pendant за домашни Миленичиња не ' Рѓосувачки Челик Шепа Печати Цилиндар Keepsake Спомен Пепел

398.40 DEN 339.00

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит
  • Неодамнешно

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит

278.40 DEN 170.00

Симпатична Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Злато Синџир Долг Ѓердан Лето Колек

Симпатична Слон Ѓердан Среќа Африкански Животни Приврзоци За Жени, Девојки Clavicle Синџир Изјава Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик
  • Неодамнешно

Симпатична Слон Ѓердан Среќа Африкански Животни Приврзоци За Жени, Девојки Clavicle Синџир Изјава Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик

120.00 DEN 96.00

Симпатична Слон Ѓердан Среќа Африкански Животни Приврзоци За Жени, Девојки Clavicle Синџир Изјава Ѓердан О

Steampunk Драма Гравитацијата Паѓа Мистерии БИЛ CIPHER ТРКАЛА Партија Време Џеб Види Ѓердан лекар, кој 1pcs/многу човечки синџир
  • Неодамнешно

Steampunk Драма Гравитацијата Паѓа Мистерии БИЛ CIPHER ТРКАЛА Партија Време Џеб Види Ѓердан лекар, кој 1pcs/многу човечки синџир

177.12 DEN 168.00

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : За 3.55 cmДебелина : За 1.85 cmВкупната Должина на Си

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци
  • Неодамнешно

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци

120.00 DEN 78.00

Добредојдовте во мојата продавница : Објектот Информации *Материјал : Цинк Легура *Големина На : *Боја : С

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107
  • Неодамнешно

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107

240.00 DEN 146.00

Круг Pendant Жените Златен Ѓердан Со Кристално Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани & Приврзоци Coller Sne