LUMPER Мода Жените камен сјај месечината Шарм Прозрачна Камен ѓердани Приврзоци мода накит Изјава Ѓердан 1011

LUMPER Мода Жените камен сјај месечината Шарм Прозрачна Камен ѓердани Приврзоци мода накит Изјава Ѓердан 1011

DEN 85.00
-40 %
DEN 142.56

Количина на стоки


Круг Ѓердан Тренд Личност Накит
Од Страна На Бренд Lumper
Бренд : Lumper
Предмет Тип : Ѓердан
Боја :
Meterial : Железо
Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Годишнината/ Шопинг
Совети : бојата и големината ќе биде малку поинаква
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет.
Сите накит ќе биде внимателно
Спакувани и испратени до вас во безбедна состојба.
Секој објект со Меур торба за пакување.
Али Изразат стандард превозот 15-23 работни дена
Epacket 15-35 работни дена
Кина пост се регистрирате воздух mail 20-45 работни дена
Кина пост обичните mail 29-55 работни дена
Брза испорака како што курирската служба DHL ЕМС Fedex и така натаму 7-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : 1, Во нормални ситуација , со цел да се добијат пакет побрзо, ние ви препорачуваме
изберете Кина пост се регистрирате воздух mail , Али Изразат стандард превозот или Epacket 2 , ќе им понуди бесплатни брза испорака и трговија на големо цена, ако вашата цел е голема, но ако тоа треба плаќаат данок , што треба купувачот да си дозволат тоа според Али express е политика, ако не сакате плаќаат данок, можете да контактирате со нас, ние може да ви помогне . 1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме за разбирањето! Lumper
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! 2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас! 3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа. ви благодарам многу!!


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бели, јасно, Зелена, црна, Виолетова, Кафена, розова, Беж
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
lumper
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
2709030001
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Метали Тип:
Железо легури,Ниту еден
Pendant Големина:
3cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Метал
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Декорација
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3x4.5x1.2x4cm
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Железо
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Должина:
40cm

Најдобри понуди

Черчил политиката pendant. Премиерот на Велика Британија ѓердан. Англиски политичар, Познати луѓе sliver позлатен,божиќ
 • Неодамнешно

Черчил политиката pendant. Премиерот на Велика Британија ѓердан. Англиски политичар, Познати луѓе sliver позлатен,божиќ

143.52 DEN 93.00

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

JEXXI Едноставна Бисер Pendant Ѓердан За Жените Синџир Neaklace Дами Свадба Ангажман Накит Божиќ Партија Подароци трговија на
 • Неодамнешно

JEXXI Едноставна Бисер Pendant Ѓердан За Жените Синџир Neaklace Дами Свадба Ангажман Накит Божиќ Партија Подароци трговија на

251.52 DEN 126.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc ѓердан1 Цело

Луксузна CZ Кристал Кристално Срце Заклучување Pendant Сребро Синџир Ѓердан Модата Едноставно Жените Срце Ѓердани Приврзоци bijoux
 • Неодамнешно

Луксузна CZ Кристал Кристално Срце Заклучување Pendant Сребро Синџир Ѓердан Модата Едноставно Жените Срце Ѓердани Приврзоци bijoux

164.16 DEN 118.00

Изјава Ѓердани2177Топла Продажба Ѓердани Кликнете на линкот подолу за да ги видите сите ѓердани : 100% Сосе

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит
 • Неодамнешно

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит

278.40 DEN 170.00

Симпатична Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Злато Синџир Долг Ѓердан Лето Колек

Те сакам до месечината и назад Cremation Накит Сјајна полски Месечината Лице Пепел Држачот За домашно Милениче/Човечки Пепел
 • Неодамнешно

Те сакам до месечината и назад Cremation Накит Сјајна полски Месечината Лице Пепел Држачот За домашно Милениче/Човечки Пепел

DEN 393.60

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или п

12pcs/многу ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН Натприродни Прекар Ѓердани - Најдобар Пријател Ѓердани Натприродни Накит Fandom Накит
 • Неодамнешно

12pcs/многу ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН Натприродни Прекар Ѓердани - Најдобар Пријател Ѓердани Натприродни Накит Fandom Накит

767.52 DEN 652.00

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки

1247.52 DEN 936.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107
 • Неодамнешно

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107

240.00 DEN 146.00

Круг Pendant Жените Златен Ѓердан Со Кристално Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани & Приврзоци Coller Sne

FYSARA Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато-Боја Daisy Цвет Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Алка на Синџирот
 • Неодамнешно

FYSARA Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато-Боја Daisy Цвет Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Алка на Синџирот

361.92 DEN 253.00

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тук

108 Црна Оникс мала ѓердан Антички сребрен Тибетската Будизмот Метал монистра долг ѓердан за жените јога медитација rosary накит
 • Неодамнешно

108 Црна Оникс мала ѓердан Антички сребрен Тибетската Будизмот Метал монистра долг ѓердан за жените јога медитација rosary накит

DEN 729.60

108 Црна Оникс мала ѓердан Антички сребрен Тибетската Будизмот Метал монистра долг ѓердан за жените јога

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот
 • Неодамнешно

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот

816.00 DEN 718.00

10pcs / многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Бо

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир

838.08 DEN 562.00

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн