Mdogm Австралиски Овчар Ѓердан Куче Животинско Pendant Антички Злато Позлатен Сребрен Накит За Жените Машки Женски Девојки Дами N158

Mdogm Австралиски Овчар Ѓердан Куче Животинско Pendant Антички Злато Позлатен Сребрен Накит За Жените Машки Женски Девојки Дами

DEN 411.00
-49 %
DEN 806.40

Количина на стокиДруги карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
mdogm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3.3 cm*2,2 см
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
синџир должина 45+5cm

Најдобри понуди

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб

234.72 DEN 176.00

Предмет : Нова Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметн

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци
  • Неодамнешно

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци

120.00 DEN 78.00

Добредојдовте во мојата продавница : Објектот Информации *Материјал : Цинк Легура *Големина На : *Боја : С

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706
  • Неодамнешно

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706

575.04 DEN 288.00

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време Ви благодарам многу!MGC накит има

Класичен Срце Облик Керамички Pendant Ѓердан Со Bling АА Кристал Никогаш не Исчезнат Боја Нерѓосувачки Челик 45см Долго Жените
  • Неодамнешно

Класичен Срце Облик Керамички Pendant Ѓердан Со Bling АА Кристал Никогаш не Исчезнат Боја Нерѓосувачки Челик 45см Долго Жените

657.12 DEN 335.00

Боја : Црна Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Материјал : Керамички Големина : 20mm*20mm

Anniyo Египетскиот Ankh Крстот Pendant Ѓердан Синџир Жена,Злато Боја Шарм Накит Девојки Египет Хиероглифи,Суштината Ansata 057006
  • Неодамнешно

Anniyo Египетскиот Ankh Крстот Pendant Ѓердан Синџир Жена,Злато Боја Шарм Накит Девојки Египет Хиероглифи,Суштината Ansata 057006

229.44 DEN 229.00

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

2014 Година Нови Пристигнување Цвет Форма Голем Синџир Muticolor Цвет Форма Нетранспарентно Исклучителна Прослава Pendant Ѓердан
  • Неодамнешно

2014 Година Нови Пристигнување Цвет Форма Голем Синџир Muticolor Цвет Форма Нетранспарентно Исклучителна Прослава Pendant Ѓердан

640.32 DEN 583.00

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Бесплате

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир
  • Неодамнешно

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир

838.08 DEN 562.00

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн