Трговија на големо СРЕЌЕН МАЈКИ ДЕН Врежани Pendant Шарм Ѓердан Љубовник Подарок Накит,#LN177

Трговија на големо СРЕЌЕН МАЈКИ ДЕН Врежани Pendant Шарм Ѓердан Љубовник Подарок Накит,LN177

DEN 103.00
-35 %
DEN 157.92

Количина на стоки


Синџир Должина : 45СМ Pendant Висина : 22m Грижа информации : "СРЕЌЕН МАЈКИ ДЕН" Накит е деликатна..ве молиме НЕ затегнување, се повлече на вашиот ѓердан. Тоа нема да се држи до тоа!
Можете да полски вашиот ѓердан користејќи мека памучна крпа, не користете било какви средства за чистење агенти. Не спреј вашиот ѓердан со парфем, очила или други хемикалии. Не се носат во туш, или базен или додека си спие. Ве молиме однесувајте се кон вашиот предмет со нега.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
22mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Oralevin
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
#LN177
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
моден накит
Материјал:
Бакар
Должина:
18inch

Најдобри понуди

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706
 • Неодамнешно

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706

575.04 DEN 288.00

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време Ви благодарам многу!MGC накит има

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107
 • Неодамнешно

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107

240.00 DEN 146.00

Круг Pendant Жените Златен Ѓердан Со Кристално Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани & Приврзоци Coller Sne

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб

234.72 DEN 176.00

Предмет : Нова Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметн

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци
 • Неодамнешно

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци

120.00 DEN 78.00

Добредојдовте во мојата продавница : Објектот Информации *Материјал : Цинк Легура *Големина На : *Боја : С

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Beaded Collarbone Ѓердан Накит Антички Златна Боја Rurkish Жените Долго Pendant Tassels Цвет Смола Свадба Синџир

838.08 DEN 562.00

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот
 • Неодамнешно

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот

816.00 DEN 718.00

10pcs / многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Бо

2014 Година Нови Пристигнување Цвет Форма Голем Синџир Muticolor Цвет Форма Нетранспарентно Исклучителна Прослава Pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

2014 Година Нови Пристигнување Цвет Форма Голем Синџир Muticolor Цвет Форма Нетранспарентно Исклучителна Прослава Pendant Ѓердан

640.32 DEN 583.00

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Бесплате

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот
 • Неодамнешно

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот

DEN 18720.00

барокот природни свежа вода бисер ѓердани925 sterling silver со кубни циркониlenth : околу 16 инчен 41 CM ние прифаќам

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан
 • Неодамнешно

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан

239.04 DEN 156.00

Ви благодариме за да ја посетите нашата продавницаГолема цел, Голем Попуст!Брза Испорака​Добредојдовт

Те сакам до месечината и назад Cremation Накит Сјајна полски Месечината Лице Пепел Држачот За домашно Милениче/Човечки Пепел
 • Неодамнешно

Те сакам до месечината и назад Cremation Накит Сјајна полски Месечината Лице Пепел Држачот За домашно Милениче/Човечки Пепел

DEN 393.60

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или п

Черчил политиката pendant. Премиерот на Велика Британија ѓердан. Англиски политичар, Познати луѓе sliver позлатен,божиќ
 • Неодамнешно

Черчил политиката pendant. Премиерот на Велика Британија ѓердан. Англиски политичар, Познати луѓе sliver позлатен,божиќ

143.52 DEN 93.00

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

12pcs/многу ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН Натприродни Прекар Ѓердани - Најдобар Пријател Ѓердани Натприродни Накит Fandom Накит
 • Неодамнешно

12pcs/многу ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН Натприродни Прекар Ѓердани - Најдобар Пријател Ѓердани Натприродни Накит Fandom Накит

767.52 DEN 652.00

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Боја Долг Ѓердан женска Облека & Додатоци
 • Неодамнешно

Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Боја Долг Ѓердан женска Облека & Додатоци

415.68 DEN 370.00

Производство : Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Бој

Гроздобер Турска Невеста Цвет Жените Смола Легура Шарм Чипка Ѓердан Кварц Pendant Антички Златна Боја Bijoux За Партија Фустани
 • Неодамнешно

Гроздобер Турска Невеста Цвет Жените Смола Легура Шарм Чипка Ѓердан Кварц Pendant Антички Златна Боја Bijoux За Партија Фустани

766.56 DEN 514.00

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки

1247.52 DEN 936.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се