20mm Нерѓосувачки Челик Diffuser Ѓердан Lockets За Шарени Влошки Парфем Етерично Масло Ѓердан Жени Мажи Божиќ Подарок

20mm Нерѓосувачки Челик Diffuser Ѓердан Lockets За Шарени Влошки Парфем Етерично Масло Ѓердан Жени Мажи Божиќ Подарок

DEN 225.00
-45 %
DEN 408.00

Количина на стоки


Тежина : 13.5 g/еез
Големина : Надвор 20mm;Внатре 12mm
Влошки : Шарени Влошки


Други карактеристики

Должина:
45cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
S20F02BKCL45
Бренд Име:
ZXSTYLE
Pendant Големина:
20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Големина:
Outside 20mm;Inside 12mm
Тежина:
13.5g/pcs
Име:
diffuser locket
синџир:
45см/60см
Материјал:
100% Реално 316L не ' Рѓосувачки Челик
Карактеристики:
Ароматерапијата ѓердан, од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан
Обликот:
Сон Catcher,Јога,Lotus, Дрво,Таи Чи,Sunflowe,Пеперутка
Повод:
Партија, Свадба, Дома,Чисто, Секоја прилика
Целна Група:
Унисекс, Момче, Девојки, Млади,Тинејџерите, Мажи, Љубовници,Пријатели
Стил:
Тренди, Романтични, Класичен, Секојдневен, Гроздобер

Најдобри понуди

Промоција Пијано Тастатура стакло метални игли трговија на Големо Pianoforte ѓердан Црно Бела за Музичар мажи жени значка накит
 • Неодамнешно

Промоција Пијано Тастатура стакло метални игли трговија на Големо Pianoforte ѓердан Црно Бела за Музичар мажи жени значка накит

143.52 DEN 136.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (ек

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметност Стаклена Купола Locket Џеб

234.72 DEN 176.00

Предмет : Нова Пристигнување Слика Ѓердан Близнак Врвови Џеб Види Близнак Врвови Кафе Кригла Pendant Уметн

Луксузна CZ Кристал Кристално Срце Заклучување Pendant Сребро Синџир Ѓердан Модата Едноставно Жените Срце Ѓердани Приврзоци bijoux
 • Неодамнешно

Луксузна CZ Кристал Кристално Срце Заклучување Pendant Сребро Синџир Ѓердан Модата Едноставно Жените Срце Ѓердани Приврзоци bijoux

164.16 DEN 118.00

Изјава Ѓердани2177Топла Продажба Ѓердани Кликнете на линкот подолу за да ги видите сите ѓердани : 100% Сосе

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан
 • Неодамнешно

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан

239.04 DEN 156.00

Ви благодариме за да ја посетите нашата продавницаГолема цел, Голем Попуст!Брза Испорака​Добредојдовт

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки

1247.52 DEN 936.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Anniyo Египетскиот Ankh Крстот Pendant Ѓердан Синџир Жена,Злато Боја Шарм Накит Девојки Египет Хиероглифи,Суштината Ansata 057006
 • Неодамнешно

Anniyo Египетскиот Ankh Крстот Pendant Ѓердан Синџир Жена,Злато Боја Шарм Накит Девојки Египет Хиероглифи,Суштината Ansata 057006

229.44 DEN 229.00

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

FYSARA Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато-Боја Daisy Цвет Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Алка на Синџирот
 • Неодамнешно

FYSARA Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато-Боја Daisy Цвет Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Алка на Синџирот

361.92 DEN 253.00

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тук

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци
 • Неодамнешно

2017 Најновите Ѓердан Жените Накит Природен Камен Желка Желка Во Облик На Приврзоци Ретро Ѓердани Синџир Fahion Подароци

120.00 DEN 78.00

Добредојдовте во мојата продавница : Објектот Информации *Материјал : Цинк Легура *Големина На : *Боја : С

5pcs Човечки Скелет Со Бел Опал Топката Приврзоци 18 Инчи Гума Синџир Ѓердан За Мажите и Жените ноќта на Вештерките Накит за
 • Неодамнешно

5pcs Човечки Скелет Со Бел Опал Топката Приврзоци 18 Инчи Гума Синџир Ѓердан За Мажите и Жените ноќта на Вештерките Накит за

856.80 DEN 797.00

Моден Момче и Девојки Pendant ПодарокОписМоден Pendant ЃерданГолемина20x40mmМатеријалиLapis , Од ЛегиранКоличина1pc

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706
 • Неодамнешно

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706

575.04 DEN 288.00

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време Ви благодарам многу!MGC накит има

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит
 • Неодамнешно

Симпатична Злато Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Синџир Долг Ѓердан Лето Колекција на Животните Накит

278.40 DEN 170.00

Симпатична Був Ѓердани Приврзоци Со Австриската Кристал Гроздобер Злато Синџир Долг Ѓердан Лето Колек

Rainbery 2018 Нови Сестра Ѓердан Појавување На Малку Сестра Постара Сестра Ѓердан Сет Од 2 Подарок - Голема Sis Средината Sis
 • Неодамнешно

Rainbery 2018 Нови Сестра Ѓердан Појавување На Малку Сестра Постара Сестра Ѓердан Сет Од 2 Подарок - Голема Sis Средината Sis

399.36 DEN 320.00

Rainbery 2018 Нови Сестра Ѓердан Појавување На "Малку Сестра Постара Сестра" Ѓердан Сет Од 2 Подарок Голема Sis

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот
 • Неодамнешно

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот

DEN 18720.00

барокот природни свежа вода бисер ѓердани925 sterling silver со кубни циркониlenth : околу 16 инчен 41 CM ние прифаќам