MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107

MELIHE Дрвото На Животот Pendant Жените Златен Ѓердан Кристал Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани Приврзоци Coller Sne160107

DEN 146.00
-39 %
DEN 240.00

Количина на стоки


Круг Pendant Жените Златен Ѓердан Со Кристално Врвни Мода Женски Гроздобер Накит, Ѓердани & Приврзоци Coller Sne160107 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура на Злато Позлатен Ѓердан Големина : 46 CM/6 CM Синџир Тип : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Pendant Ѓердан Овој накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
како Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MELIHE
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Sne160107
категорија:
моден накит
Накит Тип:
Ѓердани & Приврзоци
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
синџир материјал:
златен ѓердан
синџир боја:
златен ѓердан
Pendant:
кристал pendant ѓердан
Должина:
46CM/6CM
Метали Тип:
Злато

Најдобри понуди

Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Боја Долг Ѓердан женска Облека & Додатоци
  • Неодамнешно

Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Боја Долг Ѓердан женска Облека & Додатоци

415.68 DEN 370.00

Производство : Топла Продажба Прекрасна Симулирани Бисери Кристал Геометриски Pendant Ѓердан од Злато Бој

JINGLANG Нови Пристигнување Најдобри Продажба на Високо Квалитетни Модни Слон Маска Pendant Ѓердан со Кристално За Продажба во
  • Неодамнешно

JINGLANG Нови Пристигнување Најдобри Продажба на Високо Квалитетни Модни Слон Маска Pendant Ѓердан со Кристално За Продажба во

133.92 DEN 107.00

Добредојдовте во нашите Продавници!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратк

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706
  • Неодамнешно

Magen Ѕвездата На Давид Pendant Ѓердан Накит од Нерѓосувачки Челик/Златна Боја Синџир Медал Шарм Ѓердан Мажи/Жени GP2706

575.04 DEN 288.00

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време Ви благодарам многу!MGC накит има

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ Свети Патрик Ден Вистинска Зелена Кул Лист Детелина Ѓердан Љубовник Подарок од не ' Рѓосувачки

1247.52 DEN 936.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот
  • Неодамнешно

10pcs/многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Боја Мали Летање Авионот

816.00 DEN 718.00

10pcs / многу Модни Гроздобер рачно изработени Нежен Оригами Авион Pendant Ѓердан За Жените Злато Сребрена Бо

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот
  • Неодамнешно

барокот големи природни свежа вода бисер pendant ѓердан 925 sterling silver со кубни циркон мода жените накит бесплатен превозот

DEN 18720.00

барокот природни свежа вода бисер ѓердани925 sterling silver со кубни циркониlenth : околу 16 инчен 41 CM ние прифаќам

Промоција Пијано Тастатура стакло метални игли трговија на Големо Pianoforte ѓердан Црно Бела за Музичар мажи жени значка накит
  • Неодамнешно

Промоција Пијано Тастатура стакло метални игли трговија на Големо Pianoforte ѓердан Црно Бела за Музичар мажи жени значка накит

143.52 DEN 136.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (ек

Златен Тон Cremation Urn Pendant со Кристал Гроздобер Срцето Urn домашно Милениче/Човечки Пепел Спомен Накит Евтини Продажба
  • Неодамнешно

Златен Тон Cremation Urn Pendant со Кристал Гроздобер Срцето Urn домашно Милениче/Човечки Пепел Спомен Накит Евтини Продажба

302.40 DEN 302.00

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан
  • Неодамнешно

Нови Реики 7 Центри Хексагонални Призмата Pendant Ѓердани Природни Кварцен Кристал Камен Шарм Јога Нишалото Лекување Жените Ѓердан

239.04 DEN 156.00

Ви благодариме за да ја посетите нашата продавницаГолема цел, Голем Попуст!Брза Испорака​Добредојдовт