Лофт индустриски гроздобер pendant светла Бар Кујна Дома Декорација со E27 LED Светло Тела Железо Макара Светилка

Лофт индустриски гроздобер pendant светла Бар Кујна Дома Декорација со E27 LED Светло Тела Железо Макара Светилка

DEN 890.00
-7 %
DEN 957.60

Количина на стоки


Лофт индустриски гроздобер pendant светла Бар Кујна Дома Декорација со E27 LED Светло Тела Железо Макара Светилка
Опис : Напон : 90-250 V AC , се вклопува во целиот свет Светилки база : E27 X1pcs Блескаво / CFL / led сијалица е достапна Вати : 5w led сијалица (Вклучени) Materal : Метал Кабел : 100cm може да се прилагоди, вклучувајќи ги и сите виси додатоци Апликации : внатрешна foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, бања и сл.


Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
една глава, Три глави
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CE,RoHS
Заврши:
Бранеа Никел
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
WDSDL078

Најдобри понуди

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110/220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон на Лофт Foyer
 • Неодамнешно

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110/220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон на Лофт Foyer

DEN 8640.00

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110 / 220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон н

Северна Европа ДОВЕДЕ iron pendant светилка Дрво штекер e27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина
 • Неодамнешно

Северна Европа ДОВЕДЕ iron pendant светилка Дрво штекер e27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина

DEN 3907.20

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на м

2017 Нов Цвет Модерната LED Pendant Светлина Dimmable Виси Светилка за на доградба на Акрилни Алуминиум го Суспендира Осветлување
 • Неодамнешно

2017 Нов Цвет Модерната LED Pendant Светлина Dimmable Виси Светилка за на доградба на Акрилни Алуминиум го Суспендира Осветлување

8400.00 DEN 6048.00

2017 Нов Цвет Модерната LED Pendant Светлина Dimmable Виси Светилка за на доградба на Акрилни Алуминиум го Суспенд

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декорација Виси
 • Неодамнешно

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декорација Виси

1864.80 DEN 1772.00

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декораци

Американски стил крпа таванот светилка едноставна Европската модерна трпезарија спалната соба цвет тип тавански светилки ZA621
 • Неодамнешно

Американски стил крпа таванот светилка едноставна Европската модерна трпезарија спалната соба цвет тип тавански светилки ZA621

DEN 9504.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Кристал pendant светлина Ресторан Светилка Едноставен Модерен Креативни трпезарија Европски Стил Персоналните Led Светилка pendant
 • Неодамнешно

Кристал pendant светлина Ресторан Светилка Едноставен Модерен Креативни трпезарија Европски Стил Персоналните Led Светилка pendant

18624.00 DEN 17693.00

Превозот начинДестинацииПревозот времеСАД , Канада.2)Ние / продавачот сноси испорака на Ризик,Доколку с

LED Посмодерна Железо, Стакло Правоаголник LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning
 • Неодамнешно

LED Посмодерна Железо, Стакло Правоаголник LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning

27312.00 DEN 25400.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Личност Ла Closerie Хотел Pendant Светла креативни железо уметност ресторан Pendant светилки Американски ретро индустриски осветлување
 • Неодамнешно

Личност Ла Closerie Хотел Pendant Светла креативни железо уметност ресторан Pendant светилки Американски ретро индустриски осветлување

3600.00 DEN 3168.00

Материјал : железо+стакло Црвена,бела ,црна,зелена,жолта*Големината на целиот : Diameter250*H1000mm*Светлосен изв

Модерната Круг Луксузни Кристал Pendant Светилка E14 Европски Стил Метал Суспензија Светлина Осветлување Тела За Спалната Соба
 • Неодамнешно

Модерната Круг Луксузни Кристал Pendant Светилка E14 Европски Стил Метал Суспензија Светлина Осветлување Тела За Спалната Соба

DEN 11999.52

СпецификацииЛуксузна Кристал Pendant СветилкаДимензии15.2"D X 11,8"HМатеријал(s)Метал, КристалТип На СветилкаE14

LED Multicolor железо pendant светилка Дрво штекер E27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина
 • Неодамнешно

LED Multicolor железо pendant светилка Дрво штекер E27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина

3811.20 DEN 2706.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на м

D30cm DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци светлина
 • Неодамнешно

D30cm DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци светлина

1411.68 DEN 861.00

DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци св

Новиот Модерен Скандинавските Музички Рог Pendant Светилка Суспензија Светлина Тела за Осветлување Лустерот За Ресторан Дневна
 • Неодамнешно

Новиот Модерен Скандинавските Музички Рог Pendant Светилка Суспензија Светлина Тела за Осветлување Лустерот За Ресторан Дневна

43199.52 DEN 21600.00

СпецификацииСкандинавските Музички Рог Pendant СветилкаДимензии 6 Светилки : 33.9"D X 22.8"H 8 Светилки : 37.4"D X 22.8"H

Едноставна pendant светилки шах соба спална соба дневна соба Тифани ретро светилка ресторан атмосфера pendant светлина ZA83040
 • Неодамнешно

Едноставна pendant светилки шах соба спална соба дневна соба Тифани ретро светилка ресторан атмосфера pendant светлина ZA83040

DEN 11904.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред праткат

Модерната Pendant Светлина Тела Правоаголник Кристал Светилка Luminaire Кристал Виси Дома Осветлување Дневна Соба И Трпезарија
 • Неодамнешно

Модерната Pendant Светлина Тела Правоаголник Кристал Светилка Luminaire Кристал Виси Дома Осветлување Дневна Соба И Трпезарија

DEN 13156.80

Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Правоаголник Кристал Светилка Lustres Дневна Соба Хотел Прое

3 Светла Европската Гроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant Светилка Антички Обоено Стакло Дневна Соба и трпезарија Осветлување
 • Неодамнешно

3 Светла Европската Гроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant Светилка Антички Обоено Стакло Дневна Соба и трпезарија Осветлување

DEN 8159.52

СпецификацииГроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant СветилкаДимензии15.7"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено

Руралните Железо Pendant Светла едноставна дневна соба и трпезарија спалната соба светлина Модерна креативна личност мала Птица
 • Неодамнешно

Руралните Железо Pendant Светла едноставна дневна соба и трпезарија спалната соба светлина Модерна креативна личност мала Птица

4272.00 DEN 3759.00

Материјал : Лозата растенија рачно изработени сенка + метал +смолаГОЛЕМИНА : види на сликатаСветилки : E27

220V-E14/110V-E12 Лустерот Сјај K9 Кристалните Лустери Led Осветлување Тела Мали Кристално Јасно Сјај таванот Светилка ZXD0025
 • Неодамнешно

220V-E14/110V-E12 Лустерот Сјај K9 Кристалните Лустери Led Осветлување Тела Мали Кристално Јасно Сјај таванот Светилка ZXD0025

1967.04 DEN 1967.00

1 Текст : AC110 / 220 V,50 / 60 Hz 2 База тип : AC110 V употреба E12,AC220 V употреба E14 3 Главните материјали : Транспарентна

Willlustr бел пердув светилка големи pendant светлина Кабелот Суспензија осветлување Dinning Простор Бар, Кафуле, Ресторан спалната
 • Неодамнешно

Willlustr бел пердув светилка големи pendant светлина Кабелот Суспензија осветлување Dinning Простор Бар, Кафуле, Ресторан спалната

9600.00 DEN 8160.00

За Гаранција : 1 Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ

Ѕвезда Pendant светилка едноставна сите бакар спалната соба светилка бар влезот оригиналност декоративни lighing pendant светлина
 • Неодамнешно

Ѕвезда Pendant светилка едноставна сите бакар спалната соба светилка бар влезот оригиналност декоративни lighing pendant светлина

DEN 12384.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред праткат