Дрво и Железо кафез pendant светла едноставна бар светлина ретро земја стил гроздобер соба трпезарија pendant светилки

Дрво и Железо кафез pendant светла едноставна бар светлина ретро земја стил гроздобер соба трпезарија pendant светилки

DEN 1944.00
-10 %
DEN 2160.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Абажур Боја:
Црна
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди

Плоштад Дабово Дрво Душекот Pendant Светлина Тела Земја Јапонски Стил За Суспензија На Таванот Светилка Avize Трпезариска Маса
 • Неодамнешно

Плоштад Дабово Дрво Душекот Pendant Светлина Тела Земја Јапонски Стил За Суспензија На Таванот Светилка Avize Трпезариска Маса

DEN 5568.00

Спецификации : [Точка Бр.] : 12181 [Тела Големина] : Должина 22cm / 8.66", Ширина 22cm / 8.66", Висина 30cm / 11.81" [Кабелот

Новиот Модерен Стакло Кујна Бар Pendant Ламба 3 Светла E27 Фитинг Правоаголник Крошна Суспензија Виси Pendant Осветлување PL39-3
 • Неодамнешно

Новиот Модерен Стакло Кујна Бар Pendant Ламба 3 Светла E27 Фитинг Правоаголник Крошна Суспензија Виси Pendant Осветлување PL39-3

DEN 9119.52

СпецификацииСтаклото Кујна Бар Pendant Светилка PL393Димензии 25.6"D X 13.4"H Материјал(а) Стакло+Метал Светилка Ти

Личност Ла Closerie Хотел Pendant Светла креативни железо уметност ресторан Pendant светилки Американски ретро индустриски осветлување
 • Неодамнешно

Личност Ла Closerie Хотел Pendant Светла креативни железо уметност ресторан Pendant светилки Американски ретро индустриски осветлување

3600.00 DEN 3168.00

Материјал : железо+стакло Црвена,бела ,црна,зелена,жолта*Големината на целиот : Diameter250*H1000mm*Светлосен изв

3 Светла Европската Гроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant Светилка Антички Обоено Стакло Дневна Соба и трпезарија Осветлување
 • Неодамнешно

3 Светла Европската Гроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant Светилка Антички Обоено Стакло Дневна Соба и трпезарија Осветлување

DEN 8159.52

СпецификацииГроздобер Цвеќиња Ткаеше Превртена Pendant СветилкаДимензии15.7"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декорација Виси
 • Неодамнешно

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декорација Виси

1864.80 DEN 1772.00

Американската Држава Стил цемент Pendant Светлина 120cm жица E27 / E26 Штекер Droplight 4 бои дрво внатрешна Декораци

Модерната led pendant светлина Американскиот Индустриски Гроздобер Креативни Ретро Лофт Pendant Светлина Стакло Ноќни Lamp, E27
 • Неодамнешно

Модерната led pendant светлина Американскиот Индустриски Гроздобер Креативни Ретро Лофт Pendant Светлина Стакло Ноќни Lamp, E27

1272.00 DEN 1209.00

Материјал : стакло и метал Diametion : Дијаметар 15cm / Дијаметар од 20cm / Дијаметар 25cm / Дијаметар 30cm / , кабелот д

IWHD Modren Виси Светилка Мода Железо LED Pendant Светла Креативни Дневна Соба и Кујна Суспензија Luminaire E27 220v За Оркестарот
 • Неодамнешно

IWHD Modren Виси Светилка Мода Железо LED Pendant Светла Креативни Дневна Соба и Кујна Суспензија Luminaire E27 220v За Оркестарот

DEN 5760.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики LED Стил на Земјата.модерната Димензи

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110/220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон на Лофт Foyer
 • Неодамнешно

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110/220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон на Лофт Foyer

DEN 8640.00

Уметноста Декоративни Модерната LED Меур Pendant Светилка AC110 / 220 Виси Светло Златна G4 Хотел Ресторан Салон н

Северна Европа ДОВЕДЕ iron pendant светилка Дрво штекер e27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина
 • Неодамнешно

Северна Европа ДОВЕДЕ iron pendant светилка Дрво штекер e27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина

DEN 3907.20

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на м

D30cm DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци светлина
 • Неодамнешно

D30cm DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци светлина

1411.68 DEN 861.00

DIY загатка Топката светлина Свадба Партија Фестивал Шарени Животната средина ПП Креативни приврзоци св

Долго Бамбус Плетен Ратан Кафез Pendant Светлина Тела Земја Азија Кинески Јапонски Суспензија Светилка Foyer Јадење Студија Чај
 • Неодамнешно

Долго Бамбус Плетен Ратан Кафез Pendant Светлина Тела Земја Азија Кинески Јапонски Суспензија Светилка Foyer Јадење Студија Чај

DEN 7584.00

Спецификации : [Точка Бр.] : 12145 [Тела Големина] : Дијаметар од 20cm / 7.87", Висина 50cm / 19.69" [Кабелот Должина] : 120

Willlustr бел пердув светилка големи pendant светлина Кабелот Суспензија осветлување Dinning Простор Бар, Кафуле, Ресторан спалната
 • Неодамнешно

Willlustr бел пердув светилка големи pendant светлина Кабелот Суспензија осветлување Dinning Простор Бар, Кафуле, Ресторан спалната

9600.00 DEN 8160.00

За Гаранција : 1 Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ

Тркалезна Плетен Ратан Птица Гнездо Pendant Светлина Тела Селски Земја Scandinave Јапонија Светилка Luminaire Суспензија Ресторан
 • Неодамнешно

Тркалезна Плетен Ратан Птица Гнездо Pendant Светлина Тела Селски Земја Scandinave Јапонија Светилка Luminaire Суспензија Ресторан

DEN 4896.00

Спецификации : [Точка Бр.] : 12106 [Тела Големина] : S Дијаметар 40cm / 15.75", Висина 20cm / 7.87", E27 * 1 L Пречник од 50cm /

Модерната Pendant Светлина Тела Правоаголник Кристал Светилка Luminaire Кристал Виси Дома Осветлување Дневна Соба И Трпезарија
 • Неодамнешно

Модерната Pendant Светлина Тела Правоаголник Кристал Светилка Luminaire Кристал Виси Дома Осветлување Дневна Соба И Трпезарија

DEN 13156.80

Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Правоаголник Кристал Светилка Lustres Дневна Соба Хотел Прое

Кристал pendant светлина Ресторан Светилка Едноставен Модерен Креативни трпезарија Европски Стил Персоналните Led Светилка pendant
 • Неодамнешно

Кристал pendant светлина Ресторан Светилка Едноставен Модерен Креативни трпезарија Европски Стил Персоналните Led Светилка pendant

18624.00 DEN 17693.00

Превозот начинДестинацииПревозот времеСАД , Канада.2)Ние / продавачот сноси испорака на Ризик,Доколку с

Нордиските Едноставна Rhombus Led Pendant Светла Метал Трпезарија Led Pendant Светилка Дневна Соба Led Pendant Светлина Виси
 • Неодамнешно

Нордиските Едноставна Rhombus Led Pendant Светла Метал Трпезарија Led Pendant Светилка Дневна Соба Led Pendant Светлина Виси

8635.20 DEN 5440.00

Опис на производот : Име : Нордиските Едноставна RhombLed Pendant Светла Метал Трпезарија Led Pendant Светилка Дневн

LED Multicolor железо pendant светилка Дрво штекер E27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина
 • Неодамнешно

LED Multicolor железо pendant светилка Дрво штекер E27 дневна соба Светлина Кабинет трпезарија/лента светилка Pendant Светлина

3811.20 DEN 2706.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2kgs Производ Димензии Како слика Реден број на м