CHIBUY Дрво Батеријата Напојува Кино Светлина Кутија, здраво 1 компјутер Меѓусебно Слајдови Lightbox

CHIBUY Дрво Батеријата Напојува Кино Светлина Кутија, здраво 1 компјутер Меѓусебно Слајдови Lightbox

DEN 1244.00
-19 %
DEN 1536.00

Количина на стоки


НОВИ Lightbox & Nightlight,КАКО и ТОА ,ДА КЛИКНЕТЕ на НЕА!
Led светло кутија е погодна за батерии (6 x 1.5 V AA) и исто така и за електричната енергија DC порта(5.5*2.1) (адаптер 9 V DC 500m A). И двете не се вклучени во вашата нарачка.
АКО ви е потребен полнач,можете да кликнете на pricture да го купат!
Светло до вашиот живот,се Создаде нов, запалени порака секое време!
За да вметнете батерии :
1. Uncscrew единица.
2. Вметнете 6 "АА" батерии.
3. Затворете батеријата.
l Горат време може да се разликува во зависност од брендот на батеријата.
ВНИМАНИЕ : Може да експлодираат или излегуваат во јавноста, и да предизвика горат повреда, ако полнат, биде изложен на оган, се меша со различни батерија тип, вметната наназад или расклопуваат. Замени ги сите употребени батерии во исто време. Не отстранувајте ја батеријата етикета.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ :
1. Не се мешаат стари и нови батерии.
2. Не се мешаат алкални батерии со стандард (јаглерод-цинк) или батерија (никел-кадмиум) батерии.
3. Никогаш не полнете ги батериите, ќе се применуваат топлина, земете ги или фрлајте во оган.
4. Ако производот не е да се користат за долги периоди на време, отстранете ги батериите за да се спречи дренажа или истекување. Отстранете ги батериите ако се консумира.
5. Ако течни протекување од батерии, да се отстранат и правилно да располага со нив. Темелно чистење на одделот за батеријата со сува крпа.
6. Проверете дали батериите се инсталирани со точни polarities.
7. Исчистете ги контактите на батеријата и исто така и оние на уредот пред да батеријата.
8. Замени ги сите употребени батерии во исто време.
9. Секогаш купување на точната големина и степен на батеријата најмногу погоден за намената.
10. Ако производот не светло по вклучувањето на, ве молиме повторно да го поставите на батериите или да се сврти и исклучување на уредот неколку пати.
11. Батериите се штетни ако се проголта, па чувајте ги подалеку од малите деца.
12. Се користи не-акумулатори само.
13. За внатрешна употреба.
Led светло кутија е погодна за батерии (6 x 1.5 V AA) и исто така и за електричната енергија DC порта(5.5*2.1) (адаптер 9 V DC 500m A). И двете не се вклучени во вашата нарачка.
Писма слајд во и надвор лесно. Имајте LED светло кутија во исправена позиција за да се избегне писма лизгачки надвор.


Други карактеристики

Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
Хи-купи
Објектот:
Дрво Кино lightbox
боја:
Дрво
Батеријата:
6xAA1.5v (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)
Материјал:
Дрво+Акрилик
Големина:
30*21.5*6.8 CM
Напојува :
6xAA1.5v ИЛИ DC адаптер (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)
Заменлив Слајдови :
вклучуваат 1 buc -здраво
Функција:
Свадба декорација Дома декорација Подарок

Најдобри понуди

Топла Секој Верува Во Нешто Гроздобер Метал Калај Знак Ретро Плакета Постер Бар, Паб Клуб Ѕид Дома Декор Ѕид Налепници Постер
 • Неодамнешно

Топла Секој Верува Во Нешто Гроздобер Метал Калај Знак Ретро Плакета Постер Бар, Паб Клуб Ѕид Дома Декор Ѕид Налепници Постер

214.08 DEN 214.00

6070Карактеристики : (1) Професионален квалитет на метал / едб знак (2) Едб знак предdrilled дупки за лесно виси

Специјална понуда оригинални Романтична ВРВОТ ГОЛИ УМЕТНОСТ маслото --ГОЛИ МАШКИ ЧОВЕК МАЖИТЕ Коза тело геј УМЕТНОСТ --24 инчи
 • Неодамнешно

Специјална понуда оригинални Романтична ВРВОТ ГОЛИ УМЕТНОСТ маслото --ГОЛИ МАШКИ ЧОВЕК МАЖИТЕ Коза тело геј УМЕТНОСТ --24 инчи

1392.00 DEN 1322.00

Зошто да изберете нас : I Високо вредни маслото на платно на големо цена II.10 Дена, Враќање или Повраток га

1 парче Римскиот Празник класичен старата љубов Одри филм калај Плоча Знак ѕид Соба човек пештерата Декорација Уметност Dropshipping
 • Неодамнешно

1 парче Римскиот Празник класичен старата љубов Одри филм калај Плоча Знак ѕид Соба човек пештерата Декорација Уметност Dropshipping

DEN 383.52

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави по

Нов Метал сликарство занаети калај знак гроздобер железо плоча антички плакета ретро дома декор кафе бар знаци слоганот сакам
 • Неодамнешно

Нов Метал сликарство занаети калај знак гроздобер железо плоча антички плакета ретро дома декор кафе бар знаци слоганот сакам

DEN 230.40

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 Производот е бесплатен превозот од "Кина По

[ Mike86 ] Њујорк Знаме Насмевка Изразување Метал постер Оркестарот Ретро Паб Куќа Ѕид знаци 20*30 СМ Микс Предмети Б-221
 • Неодамнешно

[ Mike86 ] Њујорк Знаме Насмевка Изразување Метал постер Оркестарот Ретро Паб Куќа Ѕид знаци 20*30 СМ Микс Предмети Б-221

381.60 DEN 237.00

Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен.Тоа е од суштинско значење за

1 парче Пилиња правила однос Девојки сакаат калај Плоча Знак ѕид Соба човек пештерата Декорација Уметност Dropshipping Постер
 • Неодамнешно

1 парче Пилиња правила однос Девојки сакаат калај Плоча Знак ѕид Соба човек пештерата Декорација Уметност Dropshipping Постер

DEN 383.52

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави по

МОТЕЛ Гроздобер Метални Плочи Дома Гаража Оркестарот Автомобил, Мотоцикл Лиценца Знаци Ѕид Декоративни Налепници Алатки Подарок
 • Неодамнешно

МОТЕЛ Гроздобер Метални Плочи Дома Гаража Оркестарот Автомобил, Мотоцикл Лиценца Знаци Ѕид Декоративни Налепници Алатки Подарок

383.52 DEN 230.00

43916909674666348192 30 X15 CM Метал Калај Знаци парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Не Пушењето Предупредување збор Метални Плочи Гроздобер Метал калај знак Бар Ѕид уметност, занает сликарство метал уметност за
 • Неодамнешно

Не Пушењето Предупредување збор Метални Плочи Гроздобер Метал калај знак Бар Ѕид уметност, занает сликарство метал уметност за

DEN 191.52

Нови Гроздобер Стил Бар Предупредување Зборови / Кафе Продавница Декоративни метал уметност Дома Метал

Масло Калај Знаци Метална Плоча Гаража Ѕид Бар Дома Продавница Уметност Оркестарот Гроздобер Железо Сликарство Cuadros A-9008
 • Неодамнешно

Масло Калај Знаци Метална Плоча Гаража Ѕид Бар Дома Продавница Уметност Оркестарот Гроздобер Железо Сликарство Cuadros A-9008

435.36 DEN 240.00

Нормално бесплатен превозот е речиси worlwide од Кина Пост Воздух Ние обезбеди Fedex DHL, Посебна Линија и Кина

45X16CM/ античкиот ретро метал калај знак насока на стрелката бар гаража плажа Железо сликарство постер занает гроздобер дома
 • Неодамнешно

45X16CM/ античкиот ретро метал калај знак насока на стрелката бар гаража плажа Железо сликарство постер занает гроздобер дома

DEN 479.52

Материјал : Метал калајГолемина : 45 x 16cmНето тежина : 160gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете пре

[ Mike86 ] Среќа Насмевка Изразување Smileyword Метал Занает Ѕид Оркестарот Ретро Бар Куќа Сликарство 20*30 СМ Микс Предмети
 • Неодамнешно

[ Mike86 ] Среќа Насмевка Изразување Smileyword Метал Занает Ѕид Оркестарот Ретро Бар Куќа Сликарство 20*30 СМ Микс Предмети

381.60 DEN 324.00

Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен.Тоа е од суштинско значење за

Мерилин Монро Гроздобер Метал знаци сликарство Ретро калај плоча железо плакета дома декор ѕид уметност кафе бар 20*30cm
 • Неодамнешно

Мерилин Монро Гроздобер Метал знаци сликарство Ретро калај плоча железо плакета дома декор ѕид уметност кафе бар 20*30cm

DEN 230.40

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 Производот е бесплатен превозот од "Кина По