Бесплатен превозот! алатки делови 3pcs/многу електрични вежба DC 7.2/9.6/12/14.4/18V мотор (12 заби)(9.9 mm) 962A

Бесплатен превозот! алатки делови 3pcs/многу електрични вежба DC 7.2/9.6/12/14.4/18V мотор (12 заби)(9.9 mm) 962A

DEN 1680.00

Количина на стоки


1.Детали : Полнење електрични вежба DC 7.2/9.6/12/14.4/18 V мотор (12 заби)(9.9 mm)
2.Детали Фото :
3.Предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата упатство
7. Feed Back :


Други карактеристики

Тип На Објект:
Пластични & Гума Нега
Специјални Функции:
микс
Материјал Тип:
алатка делови
Објектот Тежина:
0.3kg
Производот:
Моќ Алатка Делови
Одговара:
DC 7.2/9.6/12/14.4/18V
Тип:
Моторни

Најдобри понуди

6 Метар/еез мали D 9*10мм автомобил звучна изолација запечатување гумена лента анти Бучава Гума 3m Леплива Лента автомобил вратата
  • Неодамнешно

6 Метар/еез мали D 9*10мм автомобил звучна изолација запечатување гумена лента анти Бучава Гума 3m Леплива Лента автомобил вратата

479.52 DEN 360.00

Центар За ПомошЗа ИспоракаНие ќе ја испратите вашата објектот колку што е можно побрзо,можете да ги пра

БУ-Bauty PDR Алатки за Полнење Пластични Мост Влече Смена Алатка Paintless Дент Поправка Алатка Страна Постави Алатка
  • Неодамнешно

БУ-Bauty PDR Алатки за Полнење Пластични Мост Влече Смена Алатка Paintless Дент Поправка Алатка Страна Постави Алатка

270.72 DEN 230.00

Новиот Дизајн Уникатен полигон мост дизајн и 5pcs висок квалитет лепак јазичиња за повеќе лесно поправка

Бесплатен превозот! Kobelco SK200 - 3 конзола plug - Kobelco копа машина контролер plug - кука машински ископ на машински делови
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот! Kobelco SK200 - 3 конзола plug - Kobelco копа машина контролер plug - кука машински ископ на машински делови

DEN 4272.00

детали за производот1.Детали : 2.Детали Фото : 3.Предност : 1) Супериорен квалитет ние се претпостави добар