40L 60L 90L 120L Голем Капацитет Барел во Облик на 500D ПВЦ Торби за Пешачење, Пловејќи Печат Водоотпорен Торба За на Плажа Кабриолет се Движат Кајак

40L 60L 90L 120L Голем Капацитет Барел во Облик на 500D ПВЦ Торби за Пешачење, Пловејќи Печат Водоотпорен Торба За на Плажа Кабриолет

DEN 1728.00

Количина на стоки


Сите производи понуда не вклучува данок .Ве молиме потврдете да ни царинската декларација за вредност, ако имате барањето,во спротивно ќе биде вистинито декларација
Ние ќе испораката од страна 139 ЕКОНОМСКИ Пакет Кога ќе се изборот на" Продавачот за Испорака Метод (само Ерменија,Белорусија, Киргистан, Казахстан, Украина, руската Федерација), Следење на информации е достапна
На 5-ти Февруари-23th е Кинески Пролетниот Фестивал одмор,сите фабрика и сите поштата услуга е надвор работа.Во ова време можете да нарачате и ние ќе испрати редоследот по Февруари 23th.
500 D ПВЦ Печат Водоотпорен Перница
Материјал : 500 D ПВЦ водоотпорен материјал
Сврзувачки Елементи : Duraflex
Водоотпорен индекс : 20000mm
Капацитет : 40 L/60 L/90 L/120 L
Нето тежина : 1kg/1.2 kg/1.8 kg/2kg
Големина на : 55*31cm/63*33cm/70*41cm/80*44cm
Пакување големина : 60*27cm/55*28cm/72*23cm/75*26cm
Примена предмет : Отворено,Hikking,се движат, рафтинг,плажа,одмор.
Функција : водоотпорен ,анти-солза,голем простор,да се спречи валкани..


Други карактеристики

Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Naturehike
Број На Модел На:
NH16T002-S
Тип:
торба
Функција:
Водоотпорен
Материјал :
500D ПВЦ водоотпорен материјал
Боја :
црна, црвена
Капацитет:
40L/60L/90L/120L
Нето тежина За :
за 1kg/1.2 kg/1.8 kg/2kg
Appilication scopre:
кајак,кану,пливање,рафтинг,сурфање,риболов ,крајбрежен одморалиште..
Големина :
55*31cm/63*33cm/70*41cm/80*44cm

Најдобри понуди

25L Отворено Реката Пешачење Ранец Водоотпорен Перница Кампување Пешачење Ранци Сува Торба Лебдат Пливање Кеси Двојно Рамо, Рака
 • Неодамнешно

25L Отворено Реката Пешачење Ранец Водоотпорен Перница Кампување Пешачење Ранци Сува Торба Лебдат Пливање Кеси Двојно Рамо, Рака

1803.84 DEN 1137.00

25 L Отворено Реката пешачење Ранец Водоотпорен Перница Кампување Пешачење Ранци Сува Торба Лебдат Плив

C222 Отворено водоотпорен лебдат торба пливање складирање пакет мажите и жените влажни и суви поделба Sambo торба за на плажа
 • Неодамнешно

C222 Отворено водоотпорен лебдат торба пливање складирање пакет мажите и жените влажни и суви поделба Sambo торба за на плажа

DEN 739.20

13717Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екран

Нови HITORHIKE 10L Професионални Водоотпорен Сува Торба Торбичка Кампување Пловењето Kayaking Рафтинг Canoeing Пливање Кеси Ранец
 • Неодамнешно

Нови HITORHIKE 10L Професионални Водоотпорен Сува Торба Торбичка Кампување Пловењето Kayaking Рафтинг Canoeing Пливање Кеси Ранец

711.84 DEN 427.00

Нови HITORHIKE 10 L Професионални Водоотпорен Сува Торба Торбичка Кампување Пловењето Kayaking Рафтинг Canoeing Плив

Отворено Патуваат Ultralight Рафтинг Торба Кампување Сува Кеси 2L Водоотпорен Кутија Кампување пешачење ПВЦ waterbag водоотпорен
 • Неодамнешно

Отворено Патуваат Ultralight Рафтинг Торба Кампување Сува Кеси 2L Водоотпорен Кутија Кампување пешачење ПВЦ waterbag водоотпорен

226.56 DEN 174.00

водоотпорен кутија 2 L Кампување пешачење ПВЦ waterbag водоотпорен перница Отворено Патуваат Ultralight Рафтинг

15L 25L Пливање Водоотпорен Перница Сува Вреќа Вреќа За Canoeing Кајак Рафтинг Отворено Спортски Торби за Патување Комплет Опрема
 • Неодамнешно

15L 25L Пливање Водоотпорен Перница Сува Вреќа Вреќа За Canoeing Кајак Рафтинг Отворено Спортски Торби за Патување Комплет Опрема

863.52 DEN 604.00

15 L 25 L Пливање Водоотпорен Перница Сува Вреќа Вреќа За Canoeing Кајак Рафтинг Отворено Спортски Торби за Пат

Отворено Пловењето Kayaking Кампување Маскирна Сина 3Pcs/Set Водоотпорен Лебдат Виткање Ultralight Рафтинг Складирање Сува Вреќа
 • Неодамнешно

Отворено Пловењето Kayaking Кампување Маскирна Сина 3Pcs/Set Водоотпорен Лебдат Виткање Ultralight Рафтинг Складирање Сува Вреќа

460.32 DEN 373.00

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕМаскирнаСинаКарактеристики : Спецификации : Боја : Маскирна,Сина Материјал : ПВЦ Teryl

NatureHike чевли торба пливање кеси Салата Спортска Торба отворено водоотпорен се справи со торба преносни пливање на плажа пакет
 • Неодамнешно

NatureHike чевли торба пливање кеси Салата Спортска Торба отворено водоотпорен се справи со торба преносни пливање на плажа пакет

375.84 DEN 226.00

Бренд Име : Naturehike Модел No : NH15 A001Р Капацитет : 5 L Материјали : Најлон Тежина : 110 G Големина : 37*16*10СМ Ветер : По

Нетранспарентно 3Pcs Приватни Објекти Водоотпорен Сува Торба 2017 Лебди Пливање, Нуркање Базен Океанот Спорт Складирање Функционална
 • Неодамнешно

Нетранспарентно 3Pcs Приватни Објекти Водоотпорен Сува Торба 2017 Лебди Пливање, Нуркање Базен Океанот Спорт Складирање Функционална

515.52 DEN 387.00

започнетекрајот *За превозот : Испрати во 37 дена следење на број на располагање за време на испорака вет

Naturehike 45L голем капацитет пливање торби за патување пешачење отворено се справи со торба Виткање Барел Салата Totes мажи
 • Неодамнешно

Naturehike 45L голем капацитет пливање торби за патување пешачење отворено се справи со торба Виткање Барел Салата Totes мажи

776.16 DEN 466.00

Бренд Име : Naturehike Модел No : NH60 A060E Капацитет : 45 L Материјал : Полиестер Тежина : 280 G Големина : 43*29*36 CM Ветер :

75L Преносни Водоотпорен Перница Сува Торба за Чување Пливање, Спортски Торби Кану Пловењето Чанти Кампување Кајак Рафтинг Отворено
 • Неодамнешно

75L Преносни Водоотпорен Перница Сува Торба за Чување Пливање, Спортски Торби Кану Пловењето Чанти Кампување Кајак Рафтинг Отворено

432.00 DEN 328.00

Карактеристики : Професионални водоотпорен дизајн.Висок квалитет, тоа може да се заштити од тоа да биде

2017 Практични Нова Жешка Прозрачна Водоотпорен Перница Лебдат Спортови На Вода Од Суштинско Значење Пливање Мобилен Телефон
 • Неодамнешно

2017 Практични Нова Жешка Прозрачна Водоотпорен Перница Лебдат Спортови На Вода Од Суштинско Значење Пливање Мобилен Телефон

99.36 DEN 80.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Водоотпорен Камера Мобилен Телефон, MP3 Сува Перници за Складирање Торба Заштитник Торбичка Случаи Покрие Пливање, Нуркање со
 • Неодамнешно

Водоотпорен Камера Мобилен Телефон, MP3 Сува Перници за Складирање Торба Заштитник Торбичка Случаи Покрие Пливање, Нуркање со

239.52 DEN 192.00

Описи : Овој водоотпорен сува торба е совршено погодна за активности на отворено, како што се кампување,

15L Врвен Квалитет Отворено Маскирна Отпорен на Вода Водоотпорен Сува Торба Кану Лебди Пловењето Kayaking Кампување
 • Неодамнешно

15L Врвен Квалитет Отворено Маскирна Отпорен на Вода Водоотпорен Сува Торба Кану Лебди Пловењето Kayaking Кампување

311.52 DEN 203.00

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕКарактеристики : Спецификации : Боја : Маскирна Материјал : ПВЦ Terylene Капацитет : 15 L Д

Naturehike 100L голем капацитет пливање кеси Водоотпорен патување пешачење Салата Totes отворено за Складирање се Мијат Кеси
 • Неодамнешно

Naturehike 100L голем капацитет пливање кеси Водоотпорен патување пешачење Салата Totes отворено за Складирање се Мијат Кеси

1047.84 DEN 629.00

Бренд Име : Naturehike Модел No : NH60 A100L Капацитет : 100 L Материјал : Полиестер Тежина : 470 G Големина : 78*39*34 CM Ветер :

Професионални Сува Влажни Поделба Спортска Торба За Пливање Фитнес Костим За Капење, Бански Базен Складирање Патна Торба Водоотпорен
 • Неодамнешно

Професионални Сува Влажни Поделба Спортска Торба За Пливање Фитнес Костим За Капење, Бански Базен Складирање Патна Торба Водоотпорен

668.64 DEN 481.00

Забелешка : ова е само торба нема друг!Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделноИмајте на ум 1 : Таму

Најлон Ткаенина Пешачење Лебдат Печат Водоотпорен Перница Двојно Airbag Лебди Згусне Безбедност Складирање Кеси Кајак Кану Swimmin
 • Неодамнешно

Најлон Ткаенина Пешачење Лебдат Печат Водоотпорен Перница Двојно Airbag Лебди Згусне Безбедност Складирање Кеси Кајак Кану Swimmin

DEN 1392.00

Сите производи понуда не вклучува данок .Ве молиме потврдете да ни царинската декларација за вредност,