TN16*100 Бесплатен превозот 16mm Понесе 100mm Удар Компактен Воздух Цилиндри TN16X100-S Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

TN16*100 Бесплатен превозот 16mm Понесе 100mm Удар Компактен Воздух Цилиндри TN16X100-S Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

DEN 1144.80

Количина на стоки


3. ИМОТ
АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР. АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е ПРЕДВИДЕНО ОД СТРАНА НА CARRER И ИСКЛУЧУВА ВРЕМЕ НА ВИКЕНДИТЕ И ПРАЗНИЦИТЕ. ТРАНЗИТ ПАТИ МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ, ОСОБЕНО ЗА ВРЕМЕ НА СЕЗОНА.АКО НЕ СТЕ ДОБИЛЕ ВАШАТА ПРАТКА ВО РОК ОД 45 ДЕНА ОД ДЕНОТ НИЕ ГО ИСПРАТИ НАДВОР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. НИЕ ЌЕ ГИ ПРАТИТЕ ПРАТКАТА И ДА СЕ ВРАТАМ НА ВАС КАКО Е МОЖНО ПОСКОРО СО ОДГОВОР. НАШАТА ЦЕЛ Е ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ!
100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА EY ОБЈЕКТ. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС WITHIH 24 ЧАСА ОТКАКО СТЕ ГИ ДОБИЛЕ ПАРЦЕЛА, НАПЛАТА INCLUDINGS P&P ЌЕ БИДЕ ИЗРЕЧЕНА ВО СЛУЧАЈ КОГА ОБЈЕКТОТ(S) СЕ ВО НИВНАТА ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ФАЛСИФИКАТОР ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА DRDER. АКО НЕ SAISFIED, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЈА НАПУШТИ КОЈА И НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ,НИЕ ЈА РАЗБИРАМЕ CONCEMS И ЧУВСТВО МОЖЕ ДА ГИ ИМАТЕ , НИЕ ЌЕ СЕ ОБИДЕМЕ ПОТРУДИМЕ ДА ГИ РЕШАТ ПРАШАЊАТА, PLIASE НИ ДАДЕ ШАНСА, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
ДРАГ ПРИЈАТЕЛ,НИЕ ОБИЧНО СЕ НАМАЛИ ЦЕНАТА НА ФАКТУРАТА ДА AVOED НА ДАНОК, НОРМАЛНО, САД НЕ Е ПРОБЛЕМ, НО ЗА НЕКОИ ЗЕМЈА, ТОА Е МАЛКУ ТЕШКО, КАКО ШТО СЕ КАНАДА, АКО ИМА НЕКОИ ДАНОЧНИ ОБВИНЕТ ОД СТРАНА ВЛАДА, КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА ДАНОК ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!


Други карактеристики

Број На Модел На:
TN16X100-S
Тип:
Цилиндар
Производство име:
TN Серија Цилиндар
Број На Модел На:
TN16X100-S
Акција Тип:
Двонасочни
Течност:
Воздух
Род:
16mm
Удар:
100mm
Работен Притисок:
0.1~1.0 MPa
Доказ Притисок:
1.35 MPa
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Магнет:
со магнет

Најдобри понуди

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил Магнет Понесе 40mm Strock 350mm да 1000mm Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри
  • Неодамнешно

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил Магнет Понесе 40mm Strock 350mm да 1000mm Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри

DEN 2328.00

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил Магнет Понесе 40mm Strock 350mm да 1000mm Удар Една Прачка двонасочни Пневматс