KLA-15 G1/2 Еден Начин на Воздухот Регулаторот на Проток Брзина Вентил

KLA-15 G1/2 Еден Начин на Воздухот Регулаторот на Проток Брзина Вентил

DEN 268.00
-12 %
DEN 304.80

Количина на стоки


********СПЕЦИФИКАЦИЈА*******


Други карактеристики

Број На Модел На:
KLA-15
Тип:
Вентили

Најдобри понуди

AC4010-04 AC4010-04D 1/2 порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator воздухот
  • Неодамнешно

AC4010-04 AC4010-04D 1/2 порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator воздухот

931.20 DEN 931.00

AC401004 1 / 2" порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator со manual (рач

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри
  • Неодамнешно

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри

DEN 1199.52

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски