Воздухот гас масло вода филтер пневматски AF4000-06 3/4 инчи со Бакар кертриџ и Заштитна маска Прирачник мозоци СКМ тип

Воздухот гас масло вода филтер пневматски AF4000-06 3/4 инчи со Бакар кертриџ и Заштитна маска Прирачник мозоци СКМ тип

DEN 523.20

Количина на стоки

Воздухот гас масло вода филтер пневматски AF4000-06 3/4 инчи со Бакар кертриџ и Заштитна маска Прирачник мозоци СКМ тип
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )


Други карактеристики

Тип:
филтер
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
BF4000
Модел:
AF44000-06
Порт Големина:
3/4
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Средина и течност температура:
5~60℃
Дренажа форма:
Прирачник на мозоци
Одделение за Филтрирање:
25um
Работниот Медиум:
Воздух

Најдобри понуди

10Pcs/многу PL8-03 8мм да 3/8 L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух Фитинг ПЛ Цевка Фитинзи PL8-03 Пневматски
  • Неодамнешно

10Pcs/многу PL8-03 8мм да 3/8 L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух Фитинг ПЛ Цевка Фитинзи PL8-03 Пневматски

DEN 202.08

10 Pcs / многу PL803 8мм да 3 / 8" L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух ФитингИНЧISOφDРАБHEТежина

10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички
  • Неодамнешно

10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички

184.80 DEN 139.00

10 Pcs / Многу PL802 Пневматски ФитинзиИНЧISOφDРАБHEТежина (g)PL5 / 32M5PL4M54М54.817.51018.66PL5 / 3201PL40141 / 8727.41018.67PL5 / 3202PL40241 / 46.227.