10Pcs/многу PL6-01 6mm да 1/8 Пневматски Конектори Фитинзи Брзо им Помогнам во фитинзи

10Pcs/многу PL6-01 6mm да 1/8 Пневматски Конектори Фитинзи Брзо им Помогнам во фитинзи

DEN 132.48

Количина на стоки


10 Pcs/многу PL6-01 6mm да 1/8'' Пневматски Конектори Фитинзи Брзо им Помогнам во фитинзи
ИНЧ
ISO
φD
Р
А
Б
H
E
Тежина (g)
PL5/32-M5
PL4-M5
4
М5
4.8
17.5
10
18.6
6
PL5/32-01
PL4-01
4
1/8
7
27.4
10
18.6
7
PL5/32-02
PL4-02
4
1/4
6.2
27.4
10
20.8
9
PL1/4-M5
PL6-M5
6
М5
4.3
17.5
8
20.8
4
PL1/4-01
PL6-01
6
1/8
6.7
27.1
12
20.8
8
PL1/4-02
PL6-02
6
1/4
9
29.5
14
20.8
10
PL1/4-03
PL6-03
6
3/8
10
30.5
17
20.8
15
PL1/4-04
PL6-04
6
1/2
9.7
32
21
20.8
25
PL5/16-01
PL8-01
8
1/8
6.3
31.7
14
23.5
12
PL5/16-02
PL8-02
8
1/4
6.6
32
14
23.5
12
PL5/16-03
PL8-03
8
3/8
4.6
33.5
17
23.5
16
PL5/16-04
PL8-04
8
1/2
11
35.5
21
27.4
22
PL3/8-01
PL10-01
10
1/8
6.5
35.5
17
27.4
16
PL3/8-02
PL10-02
10
1/4
8.5
37.5
17
27.4
19
PL3/8-03
PL10-03
10
3/8
9.1
38
17
27.4
20
PL3/8-04
PL10-04
10
1/2
9.5
38.6
21
27.4
25
PL1/2-01
PL12-01
12
1/8
5.3
38
19
30.3
24
PL1/2-02
PL12-02
12
1/4
4.4
39.5
19
30.3
24
PL1/2-03
PL12-03
12
3/8
4.8
40.5
19
30.3
25
PL1/2-04
PL12-04
12
1/2
5.4
42
21
30.3
32
ИНЧ.
ISO.


Други карактеристики

Број На Модел На:
PL6-01
Тип:
Приклучоци
Тежина:
8G
многу:
10pcs

Најдобри понуди

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри
  • Неодамнешно

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри

DEN 1199.52

SC40 Стандард Воздух Цилиндри Вентил CE, ISO Понесе 40mm Strock 25мм да 300мм Удар Една Прачка двонасочни Пневматски

10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички
  • Неодамнешно

10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички

184.80 DEN 139.00

10 Pcs / Многу PL802 Пневматски ФитинзиИНЧISOφDРАБHEТежина (g)PL5 / 32M5PL4M54М54.817.51018.66PL5 / 3201PL40141 / 8727.41018.67PL5 / 3202PL40241 / 46.227.

10Pcs/многу PL8-03 8мм да 3/8 L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух Фитинг ПЛ Цевка Фитинзи PL8-03 Пневматски
  • Неодамнешно

10Pcs/многу PL8-03 8мм да 3/8 L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух Фитинг ПЛ Цевка Фитинзи PL8-03 Пневматски

DEN 202.08

10 Pcs / многу PL803 8мм да 3 / 8" L Тема, Свиткана на Месинг Пневматски Компоненти Воздух ФитингИНЧISOφDРАБHEТежина