10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички

10Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи 8мм да 1/4 L Тип Наведнуваат Пневматски Компоненти Брз Полнач ПЛ Лактот Заеднички

DEN 139.00
-25 %
DEN 184.80

Количина на стоки


10 Pcs/Многу PL8-02 Пневматски Фитинзи
ИНЧ
ISO
φD
Р
А
Б
H
E
Тежина (g)
PL5/32-M5
PL4-M5
4
М5
4.8
17.5
10
18.6
6
PL5/32-01
PL4-01
4
1/8
7
27.4
10
18.6
7
PL5/32-02
PL4-02
4
1/4
6.2
27.4
10
20.8
9
PL1/4-M5
PL6-M5
6
М5
4.3
17.5
8
20.8
4
PL1/4-01
PL6-01
6
1/8
6.7
27.1
12
20.8
8
PL1/4-02
PL6-02
6
1/4
9
29.5
14
20.8
10
PL1/4-03
PL6-03
6
3/8
10
30.5
17
20.8
15
PL1/4-04
PL6-04
6
1/2
9.7
32
21
20.8
25
PL5/16-01
PL8-01
8
1/8
6.3
31.7
14
23.5
12
PL5/16-02
PL8-02
8
1/4
6.6
32
14
23.5
12
PL5/16-03
PL8-03
8
3/8
4.6
33.5
17
23.5
16
PL5/16-04
PL8-04
8
1/2
11
35.5
21
27.4
22
PL3/8-01
PL10-01
10
1/8
6.5
35.5
17
27.4
16
PL3/8-02
PL10-02
10
1/4
8.5
37.5
17
27.4
19
PL3/8-03
PL10-03
10
3/8
9.1
38
17
27.4
20
PL3/8-04
PL10-04
10
1/2
9.5
38.6
21
27.4
25
PL1/2-01
PL12-01
12
1/8
5.3
38
19
30.3
24
PL1/2-02
PL12-02
12
1/4
4.4
39.5
19
30.3
24
PL1/2-03
PL12-03
12
3/8
4.8
40.5
19
30.3
25
PL1/2-04
PL12-04
12
1/2
5.4
42
21
30.3
32


Други карактеристики

Број На Модел На:
PL8-02
Тип:
Приклучоци
Тежина:
12g
многу:
10pcs

Најдобри понуди

AC4010-04 AC4010-04D 1/2 порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator воздухот
  • Неодамнешно

AC4010-04 AC4010-04D 1/2 порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator воздухот

931.20 DEN 931.00

AC401004 1 / 2" порта големина СКМ тип FRL комбинација филтер за воздух регулатор на притисок и lubricator со manual (рач