8*8*3cm Kraft Хартија Кутија со Срцето Прозорец Подарок Кутија Бонбони Пакување 200pcs/многу Бесплатен превозот

8*8*3cm Kraft Хартија Кутија со Срцето Прозорец Подарок Кутија Бонбони Пакување 200pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3072.00

Количина на стоки


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : околу 8*8*3cm
Идеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итн
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат
Повеќе од 500pcs ние ќе слободно да се печати вашето лого.ви благодариме
Answer : ___________________________ Note :


Други карактеристики

Повод:
роденден
Шема:
Срцето
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8*8*3cm
Материјал:
Картон

Најдобри понуди

6.5*6*2cm Kraft на Хартија за Пакување Кутија Бонбони Кутија Подарок Пакување Кутија за Накит рачно изработени Сапун Кутија за
 • Неодамнешно

6.5*6*2cm Kraft на Хартија за Пакување Кутија Бонбони Кутија Подарок Пакување Кутија за Накит рачно изработени Сапун Кутија за

DEN 2304.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаголемина : 6.5*6*2cmИдеална за пакување на домашни производи и наки

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле
 • Неодамнешно

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле

1393.92 DEN 1324.00

Спецификација9*9*3 CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок к

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит

518.40 DEN 467.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3888.00

големина : 14*14*5cm 21*14*5cmБоја : види на сликата покажаAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring
 • Неодамнешно

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТопла Продажба 200pcs / многу Бела Organza

8*8*3cm Црна Хартија Кутија за рачно изработени Сапун Подароци Кутија за пакување Храна 200pcs/многу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

8*8*3cm Црна Хартија Кутија за рачно изработени Сапун Подароци Кутија за пакување Храна 200pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3072.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГолемина : околу 8*8*3cmИдеална за пакување на домашни производи и

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун
 • Неодамнешно

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун

852.96 DEN 683.00

1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmголемина : 7x7x3cm / 2.75x2.75x1.18inchбоја : исто како сликапакет : 50pcs / opp вреќазабелешка : големин

20pcs/многу Срце Печати Чанта Свадба Бонбони Кутија Партија Корист Подарок Бонбони Торба Партија Материјали Свадба Декорација
 • Неодамнешно

20pcs/многу Срце Печати Чанта Свадба Бонбони Кутија Партија Корист Подарок Бонбони Торба Партија Материјали Свадба Декорација

DEN 664.80

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.Предмет : Бо

50pcs Цртан филм Патка Лице Долго Зајакот Ушите Подарок Перница деца Роденден Свадба Десерт, Торта Бонбони Колачиња Пластична
 • Неодамнешно

50pcs Цртан филм Патка Лице Долго Зајакот Ушите Подарок Перница деца Роденден Свадба Десерт, Торта Бонбони Колачиња Пластична

607.20 DEN 425.00

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезда) или неутрален коментари (

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта
 • Неодамнешно

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта

2395.20 DEN 2276.00

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни мони

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs
 • Неодамнешно

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs

DEN 1199.52

24119849139618 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 50pcs, греш

20pcs Не-Плетени Ткаенини Flowerpot Бебе Туш Бонбони Кутија Подарок Кутија Роденден Корист Кутии Свадба Оркестарот
 • Неодамнешно

20pcs Не-Плетени Ткаенини Flowerpot Бебе Туш Бонбони Кутија Подарок Кутија Роденден Корист Кутии Свадба Оркестарот

1260.00 DEN 1147.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие убави

Трговија на големо 500pcs/многу 7x9cm Кралска Сина Organza Кеси Накит Бутик Бонбони Подароци Pacagking Торба за Мали Organza
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу 7x9cm Кралска Сина Organza Кеси Накит Бутик Бонбони Подароци Pacagking Торба за Мали Organza

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини ИмамеТрговија на големо 7x9cm Мали Кралска Сина Накит за Подарок Pacagk

7.5*7.5*3CM Љубов Бела Kraft Шупливи Од Хартија Кутија Подарок Пакување Кутија Свадба Бонбони Хартија Кутии 200pcsмногу Бесплатен
 • Неодамнешно

7.5*7.5*3CM Љубов Бела Kraft Шупливи Од Хартија Кутија Подарок Пакување Кутија Свадба Бонбони Хартија Кутии 200pcsмногу Бесплатен

DEN 3360.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаВнатре : 7.5*7.5*3cmИдеална за пакување на домашни производи и накит,

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

30PCS 23*7*4cm Бела Scallop Врвот Пекарница Кутија Занает Хартија Подароци Кутија за Пакување Cookie Кутија Бисквит Поддршка
 • Неодамнешно

30PCS 23*7*4cm Бела Scallop Врвот Пекарница Кутија Занает Хартија Подароци Кутија за Пакување Cookie Кутија Бисквит Поддршка

1587.36 DEN 826.00

Вкупна големина : 23x7x4cm / 9.06x2.75x1.57inch1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmбоја : исто како сликапакет : 30pcs / opp вреќазабелешка :

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон Авион Кутија
 • Неодамнешно

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон Авион Кутија

575.52 DEN 460.00

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде