500pcs Сива Партија Корист Кеси 5x7 Хартија Третираат Кеси Сива Бонбони Вклучена Свадба Партија Корист Кеси Goodie Пуканки Пекарница Кеси

500pcs Сива Партија Корист Кеси 5x7 Хартија Третираат Кеси Сива Бонбони Вклучена Свадба Партија Корист Кеси Goodie Пуканки Пекарница

DEN 1874.00
-29 %
DEN 2640.00

Количина на стоки


500pcs Сива Партија Корист Кеси 5x7 Хартија Третираат Кеси Сива Бонбони Вклучена Свадба Партија Корист Кеси Goodie Пуканки Пекарница Кеси
Материјал : 100% храна одделение kraft хартија
Боја : Црна, Топла Розова, Зелена, Сива, Теал, Светло Розева, Жолта, Сина, Сина, Портокалова, Црвена
Големина : 5" x 7" (13cm x 18cm)
Единица пакување : 25pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 70g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
****1 Многу =500pcs , 25pcs/пакет, 20packs е 500pcs
Сите Бои се достапни во парк. Можете да изберете мешавина на било бои
Ако сакате да се меша сите, ве молиме да се направи нарачката и оставете messge за боја/шема сакате, благодарение^-^
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата вкупна вредност е под 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме


Други карактеристики

боја:
Изберете од страна на Порака
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Хартија Bag100
Шема:
Chevron,Шарени,Точка
Материјал:
Картон
Објектот:
хартиена кеса
боја:
Бебе розова
Големина:
13x18cm
Пакување:
25pcs/пакет
користат за:
Шарени Хартија непропустлива за Роденден

Најдобри понуди

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон Авион Кутија
 • Неодамнешно

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон Авион Кутија

575.52 DEN 460.00

9x8.6x1.6cm 20pcs рачно изработени Сапун Кутија Увоз Kraft Хартија Кутија за Складирање Кутија Мали Украси Картон

10PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подарок кутии и кеси
 • Неодамнешно

10PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подарок кутии и кеси

187.20 DEN 161.00

10 PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подар

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

свадба корист бонбони кутија -- Домот Кинески Xi корист Кутии Пеперутка Хартија слатка Кутии Азија тема бонбони торба 200pcs/многу
 • Неодамнешно

свадба корист бонбони кутија -- Домот Кинески Xi корист Кутии Пеперутка Хартија слатка Кутии Азија тема бонбони торба 200pcs/многу

2112.00 DEN 1943.00

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

7.5*7.5*3cm Врежана Кутија Kraft Хартија Кутија Кутија за Накит рачно изработени Сапун Кутија за 200pcsмногу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

7.5*7.5*3cm Врежана Кутија Kraft Хартија Кутија Кутија за Накит рачно изработени Сапун Кутија за 200pcsмногу Бесплатен превозот

DEN 3552.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаголемина : 7.5*7.5*3cmИдеална за пакување на домашни производи и нак

12*10см Цветен Вода Капка Печатење на Хартија Кутија Колачиња Бонбони Торта Пакување Свадба Фаворизира Подарок Кутија 100pcsмногу
 • Неодамнешно

12*10см Цветен Вода Капка Печатење на Хартија Кутија Колачиња Бонбони Торта Пакување Свадба Фаворизира Подарок Кутија 100pcsмногу

DEN 3120.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГолемина : 12*10смИдеална за пакување на домашни производи и наки

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле
 • Неодамнешно

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле

1393.92 DEN 1324.00

Спецификација9*9*3 CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок к

50pcs Цртан филм Патка Лице Долго Зајакот Ушите Подарок Перница деца Роденден Свадба Десерт, Торта Бонбони Колачиња Пластична
 • Неодамнешно

50pcs Цртан филм Патка Лице Долго Зајакот Ушите Подарок Перница деца Роденден Свадба Десерт, Торта Бонбони Колачиња Пластична

607.20 DEN 425.00

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезда) или неутрален коментари (

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта
 • Неодамнешно

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта

2395.20 DEN 2276.00

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни мони

8*8*3cm Црна Хартија Кутија за рачно изработени Сапун Подароци Кутија за пакување Храна 200pcs/многу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

8*8*3cm Црна Хартија Кутија за рачно изработени Сапун Подароци Кутија за пакување Храна 200pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3072.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГолемина : околу 8*8*3cmИдеална за пакување на домашни производи и

Бесплатни shipping100pcs Розова и зелен Венец мапата Стил свадба бонбони кутија,подарок кутии,партија корист кутија ,Бебе Роденден
 • Неодамнешно

Бесплатни shipping100pcs Розова и зелен Венец мапата Стил свадба бонбони кутија,подарок кутии,партија корист кутија ,Бебе Роденден

1417.44 DEN 1134.00

Вкупна големина : 5.5*3.6*7.9 cm1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmбоја : исто како сликапакет : 100pcs / opp вреќазабелешка : големин

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs
 • Неодамнешно

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs

DEN 1199.52

24119849139618 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 50pcs, греш

7.5*7.5*3CM Љубов Бела Kraft Шупливи Од Хартија Кутија Подарок Пакување Кутија Свадба Бонбони Хартија Кутии 200pcsмногу Бесплатен
 • Неодамнешно

7.5*7.5*3CM Љубов Бела Kraft Шупливи Од Хартија Кутија Подарок Пакување Кутија Свадба Бонбони Хартија Кутии 200pcsмногу Бесплатен

DEN 3360.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаВнатре : 7.5*7.5*3cmИдеална за пакување на домашни производи и накит,