FreeShipping 18*37.5 cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување торба

FreeShipping 18*37.5 cm,500pcs/многу Јасно Само Лепило Печат Поли Opp Пластична Кеса Со Насловот ,Дупка Накит Earring Пакување

DEN 2233.44

Количина на стоки


Целата Големина : 18*37.5 cm
Насловот Висина : околу 3.2 cm
Налепница Висина : околу 2,5 cm


Други карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
CSOPB015
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Најдобри понуди

Трговија на големо 500pcs/многу Црна Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Свадба Декорација Tulle Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Црна Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Свадба Декорација Tulle Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТрговија на големо 500pcs / многу Црна Or

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring
 • Неодамнешно

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТопла Продажба 200pcs / многу Бела Organza

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит

518.40 DEN 467.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Бесплатен Превозот 1000pcs/многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Подарок Торба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Organza
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1000pcs/многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Подарок Торба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Organza

2112.00 DEN 1859.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини ИмамеF ree Превозот 1000pcs / многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Под

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле
 • Неодамнешно

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле

1393.92 DEN 1324.00

Спецификација9*9*3 CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок к

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Темно Црвена Organza Кеси Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Свадба на Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Темно Црвена Organza Кеси Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Свадба на Божиќ Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3888.00

големина : 14*14*5cm 21*14*5cmБоја : види на сликата покажаAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на

Трговија на големо 200pcs/многу Црна Organza Торба 7x9cm Мали Шарм Подарок Накит Пакување Кеси Симпатична Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Црна Organza Торба 7x9cm Мали Шарм Подарок Накит Пакување Кеси Симпатична Drawstring Подарок

518.40 DEN 456.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии
 • Неодамнешно

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии

1200.00 DEN 1092.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие убави

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs
 • Неодамнешно

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs

DEN 1199.52

24119849139618 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 50pcs, греш

500pcs/многу Зелена Organza Подарок Перница 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Торба Божиќ Drawstring Organza Торба Торбичка
 • Неодамнешно

500pcs/многу Зелена Organza Подарок Перница 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Торба Божиќ Drawstring Organza Торба Торбичка

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Трговија на големо 500pcs/многу Сива Organza Торба 7x9cm Мали Накит Торба Свадба Шарм Подарок Пакување Кеси Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Сива Organza Торба 7x9cm Мали Накит Торба Свадба Шарм Подарок Пакување Кеси Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги
 • Неодамнешно

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги

988.32 DEN 840.00

Производ : бонбони кутија / подарок кутија Материјал : хартија во Боја : 5colors Големина на : 9.5*6*5.5 cm Вклучува

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун
 • Неодамнешно

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун

852.96 DEN 683.00

1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmголемина : 7x7x3cm / 2.75x2.75x1.18inchбоја : исто како сликапакет : 50pcs / opp вреќазабелешка : големин