Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs

Обичај Роденден Свадба Корист Ви Благодариме Подарок Пластични Кеси Пошта Шопинг Подарок Големи Пластични Кеси со Рачка 50pcs

DEN 1199.52

Количина на стоки


24119849139618 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 50pcs, грешка 1-2 парчиња Материјал : ЈП Големина грешка 1-2 cm Тежина грешка за 50g големина тежина 32x25x6cm 760g 37x33x8cm 1100g 44x40x10cm 1400g ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Имаме и други слични производи, ве молиме да ја посетите мојата продавница
Ако имате интерес, ве молиме контактирајте ме за целата продажна цена, благодарение. Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Плаќање треба да биде завршен во рок од 20 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Земја
Превозот Датум
Австралија, Сад,Велика Британија
12-21 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
20-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Се враќа
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број. За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.


Други карактеристики

Подарок Торба Големина:
44x40x10cm, 37x33x8cm, 32x25x6cm
Број на Компјутери:
50pcs
Повод:
Партија,Свадба,Божиќ,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Број На Модел На:
подарок перница
Шема:
Цвет,Ништо,Полна Боја,Слика На Цртан Филм
Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
cn
Спецификација:
0.7-0.9M
Употреба :
подарок пакување
Производот :
подарок торба за пакување

Најдобри понуди

Трговија на големо 500pcs/многу Злато Organza Торба 7x9cm Мали Свадба на Божиќ Подарок Перница Корист Шарм Накит Пакување Торба
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Злато Organza Торба 7x9cm Мали Свадба на Божиќ Подарок Перница Корист Шарм Накит Пакување Торба

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТрговија на големо 500pcs / многу Злато

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

9*15cm 100pcs/многу црна девојка печати мала пластична кеса накит за подарок пакување торба симпатична пластични подарок перница
 • Неодамнешно

9*15cm 100pcs/многу црна девојка печати мала пластична кеса накит за подарок пакување торба симпатична пластични подарок перница

234.24 DEN 211.00

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Дали ви

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Црна и Бела Хартија Кутија за Торта рачно изработени Свадба Пакување, Кутии, Подарок Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3888.00

големина : 14*14*5cm 21*14*5cmБоја : види на сликата покажаAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги
 • Неодамнешно

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги

988.32 DEN 840.00

Производ : бонбони кутија / подарок кутија Материјал : хартија во Боја : 5colors Големина на : 9.5*6*5.5 cm Вклучува

500pcs/многу Црвени Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Декорација Бонбони Подарок Торба Корист Накит Пакување Торба Tulle Drawstring
 • Неодамнешно

500pcs/многу Црвени Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Декорација Бонбони Подарок Торба Корист Накит Пакување Торба Tulle Drawstring

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Трговија на големо 500pcs/многу Drawable Морнарица Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Подароци Пакување
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Drawable Морнарица Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Подароци Пакување

1128.00 DEN 1038.00

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Монистра Бонбони Козметика Шарм Монети Ореви Подарок Пакување Екранот д

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Темно Црвена Organza Кеси Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Свадба на Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Темно Црвена Organza Кеси Мали Накит Шарм Подарок Пакување Торба Свадба на Божиќ Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

500pcs/многу 7x9cm Мали Organza Торба Дип Парпл Свадба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Бонбони Подарок Торба Пошта Бесплатен
 • Неодамнешно

500pcs/многу 7x9cm Мали Organza Торба Дип Парпл Свадба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Бонбони Подарок Торба Пошта Бесплатен

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Трговија на големо 200pcs/многу Дип Парпл Organza Торба 7x9cm Свадба Декорација Накит Шарм Пакување Кеси Божиќ Подарок Торба
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Дип Парпл Organza Торба 7x9cm Свадба Декорација Накит Шарм Пакување Кеси Божиќ Подарок Торба

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

20pcs Не-Плетени Ткаенини Flowerpot Бебе Туш Бонбони Кутија Подарок Кутија Роденден Корист Кутии Свадба Оркестарот
 • Неодамнешно

20pcs Не-Плетени Ткаенини Flowerpot Бебе Туш Бонбони Кутија Подарок Кутија Роденден Корист Кутии Свадба Оркестарот

1260.00 DEN 1147.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие убави

Бесплатен Превозот 1000pcs Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Торба Корист Organza Подарок Перница
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1000pcs Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Торба Корист Organza Подарок Перница

2112.00 DEN 1859.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

1000pcs/многу Црвени Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Декорација Накит Бонбони Подарок Пакување Торба Корист Tulle Подарок Перница
 • Неодамнешно

1000pcs/многу Црвени Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Декорација Накит Бонбони Подарок Пакување Торба Корист Tulle Подарок Перница

2112.00 DEN 1859.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит

518.40 DEN 467.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии
 • Неодамнешно

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии

1200.00 DEN 1092.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие убави

500pcs/многу Зелена Organza Подарок Перница 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Торба Божиќ Drawstring Organza Торба Торбичка
 • Неодамнешно

500pcs/многу Зелена Organza Подарок Перница 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Торба Божиќ Drawstring Organza Торба Торбичка

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Бесплатен Превозот 1000pcs/многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Подарок Торба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Organza
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1000pcs/многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Подарок Торба Корист Шарм Накит Пакување Кеси Organza

2112.00 DEN 1859.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини ИмамеF ree Превозот 1000pcs / многу Орхидеи Organza Торба 7x9cm Мали Drawstring Под

1000pcs/многу Apple Зелена Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Декорација Бонбони Накит Пакување Торба Симпатична Organza Пошта Tulle
 • Неодамнешно

1000pcs/многу Apple Зелена Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Декорација Бонбони Накит Пакување Торба Симпатична Organza Пошта Tulle

2112.00 DEN 1859.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Трговија на големо 500pcs/многу 7x9cm Кралска Сина Organza Кеси Накит Бутик Бонбони Подароци Pacagking Торба за Мали Organza
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу 7x9cm Кралска Сина Organza Кеси Накит Бутик Бонбони Подароци Pacagking Торба за Мали Organza

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини ИмамеТрговија на големо 7x9cm Мали Кралска Сина Накит за Подарок Pacagk

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Трговија на големо 500pcs/многу Сива Organza Торба 7x9cm Мали Накит Торба Свадба Шарм Подарок Пакување Кеси Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Сива Organza Торба 7x9cm Мали Накит Торба Свадба Шарм Подарок Пакување Кеси Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

200pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Кеси Симпатична Свадба Декорација Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Кеси Симпатична Свадба Декорација Drawstring Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

200pcs/број 7*9cm Маслинесто Зелена Organza Торба за Мали Drawstring Подарок Торба Симпатична Шарм Подароци Накит Пакување Кеси
 • Неодамнешно

200pcs/број 7*9cm Маслинесто Зелена Organza Торба за Мали Drawstring Подарок Торба Симпатична Шарм Подароци Накит Пакување Кеси

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други Големини200pcs / број 7*9cm Маслинесто Зелена Organza

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле
 • Неодамнешно

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле

1393.92 DEN 1324.00

Спецификација9*9*3 CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок к