Мини Партија Хартија Пуканки Кутии Бонбони/Sanck Корист Кутии Свадба, Роденден Филм Партија Материјали 48pcs

Мини Партија Хартија Пуканки Кутии Бонбони/Sanck Корист Кутии Свадба, Роденден Филм Партија Материјали 48pcs

DEN 725.00
-16 %
DEN 863.52

Количина на стоки


Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Есен Свадба Фаворизира, Зимски Свадба Фаворизира
Категорија : Корист Кутии
Материјали : Картичката На Хартија
Ласерски Сече : Никој Ласерски-намалување на
Персонализација : Не-персонализирана
Приближна Големина : 5x7x11.5cm
Пакување : OPP
Совети : Висок квалитет со добра услуга., Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY услуги.


Други карактеристики

Бренд Име:
ГРОЗДОБЕР УСЛУГИ
Материјал:
Картон

Најдобри понуди

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун
 • Неодамнешно

50PCS 7X7x3CM Природни Занает Хартија Кутија Подарок Кутија Свадба Корист Бонбони Кутија Брак Бебе Партија Пакување за Сапун

852.96 DEN 683.00

1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmголемина : 7x7x3cm / 2.75x2.75x1.18inchбоја : исто како сликапакет : 50pcs / opp вреќазабелешка : големин

Трговија на големо 500pcs/многу Црна Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Свадба Декорација Tulle Подарок
 • Неодамнешно

Трговија на големо 500pcs/многу Црна Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Свадба Декорација Tulle Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТрговија на големо 500pcs / многу Црна Or

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу 7x9cm Мешани Бои Organza Торба Мал Подарок Торба Свадба Drawable Organza Пошта Симпатична Накит

518.40 DEN 467.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница
 • Неодамнешно

Трговија на големо 200pcs/многу Беж Organza Кеси 7x9cm Бутик Накит за Подарок Пакување Торба за Мали Organza Подарок Перница

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200Pcs/многу Злато Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Packaing Торба Organza Пошта Свадба на Божиќ Drawstring Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

30PCS 23*7*4cm Бела Scallop Врвот Пекарница Кутија Занает Хартија Подароци Кутија за Пакување Cookie Кутија Бисквит Поддршка
 • Неодамнешно

30PCS 23*7*4cm Бела Scallop Врвот Пекарница Кутија Занает Хартија Подароци Кутија за Пакување Cookie Кутија Бисквит Поддршка

1587.36 DEN 826.00

Вкупна големина : 23x7x4cm / 9.06x2.75x1.57inch1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmбоја : исто како сликапакет : 30pcs / opp вреќазабелешка :

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги
 • Неодамнешно

100pcs/многу Торта Стил Триаголник Свадба Бонбони Кутија Роденден на Бебето Туш Триаголник Чоколадо Подарок Кутии Партија Услуги

988.32 DEN 840.00

Производ : бонбони кутија / подарок кутија Материјал : хартија во Боја : 5colors Големина на : 9.5*6*5.5 cm Вклучува

200pcs/многу Шампањ Organza Кеси 9x12cm Мали Накит Подароци Пакување Кеси Пошта Свадба Партија Декорација Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200pcs/многу Шампањ Organza Кеси 9x12cm Мали Накит Подароци Пакување Кеси Пошта Свадба Партија Декорација Drawstring Подарок

604.80 DEN 556.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

12*10см Цветен Вода Капка Печатење на Хартија Кутија Колачиња Бонбони Торта Пакување Свадба Фаворизира Подарок Кутија 100pcsмногу
 • Неодамнешно

12*10см Цветен Вода Капка Печатење на Хартија Кутија Колачиња Бонбони Торта Пакување Свадба Фаворизира Подарок Кутија 100pcsмногу

DEN 3120.00

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијаГолемина : 12*10смИдеална за пакување на домашни производи и наки

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

500pcs/многу слонова коска Organza Кеси 7x9cm Мали Накит за Подарок Пакување Торба Пошта Свадба Декорација Божиќ Drawstring Подарок

1128.00 DEN 1038.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : имаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најде

Apple Зелена Organza Кеси 7x9cm 200pcs/многу Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Корист Божиќ Drawstring Подарок Торба
 • Неодамнешно

Apple Зелена Organza Кеси 7x9cm 200pcs/многу Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Торба Корист Божиќ Drawstring Подарок Торба

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож

Бесплатен Превозот 200pcs/многу 9x12cm Мали Organza Торба Портокал Drawable Накит Пакување Кеси Симпатична Свадба Подарок Торба
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 200pcs/многу 9x12cm Мали Organza Торба Портокал Drawable Накит Пакување Кеси Симпатична Свадба Подарок Торба

604.80 DEN 556.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини ИмамеБесплатен Превозот 200pcs / многу 9x12cm Мали Organza Торба Портокал Dra

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии
 • Неодамнешно

5 Бои У Изберете--100Pcs/многу 9x7.1x2.4cm Прекрасна Перница Корист Кутија, Подарок Кутија За Бебе Туш Свадба Фаворизира Кутии

1200.00 DEN 1092.00

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие убави

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring
 • Неодамнешно

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Свадба Корист на Партијата Декорација Drawstring

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Кликнете На За Да Видите Други ГолеминиТопла Продажба 200pcs / многу Бела Organza

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле
 • Неодамнешно

9*9*3CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок кутии,прилагодено поле

1393.92 DEN 1324.00

Спецификација9*9*3 CM Печатени логото Kraft Браун Jewerly kraft хартија кутија Браун kraft рачно изработени подарок к

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта
 • Неодамнешно

50pcs,сина и розова Windows Преносни торта пакување кутија,Чаша Торта кутија, косата,кифла торта кутија,Свадба Партија торта

2395.20 DEN 2276.00

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни мони

10PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подарок кутии и кеси
 • Неодамнешно

10PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подарок кутии и кеси

187.20 DEN 161.00

10 PCS ново ласерско гравирање Европската креативен подарок кутија бонбони кутија свадба, роденден подар

50pcs/многу-25*8.5+6cm Бела азбука јасно пластика рамен џеб бисквит бонбони торба партија свадба Подарок торба DIY печење пакување
 • Неодамнешно

50pcs/многу-25*8.5+6cm Бела азбука јасно пластика рамен џеб бисквит бонбони торба партија свадба Подарок торба DIY печење пакување

659.52 DEN 626.00

50pcs / lot25*8.5+6cm Бела азбука јасно пластика рамен џеб бисквит бонбони торба партија свадба Подарок торба DIY

200pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Кеси Симпатична Свадба Декорација Drawstring Подарок
 • Неодамнешно

200pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Накит Шарм Подароци Пакување Кеси Симпатична Свадба Декорација Drawstring Подарок

518.40 DEN 477.00

Добредојдовте на Роуз Куќа : Големини Имамеимаме околу 23 бои и различни големини на organza кеси ,ако не мож