На Ausuky USB 2.0 Тип C Кабел за Пренос на Податоци & Полнење Тип-C USB за Xiaomi / Huawei / Samsung -25

На Ausuky USB 2.0 Тип C Кабел за Пренос на Податоци & Полнење Тип-C USB за Xiaomi / Huawei / Samsung -25

DEN 88.00
-27 %
DEN 120.96

Количина на стоки

Секоја земја има различни тарифи политика. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.0 Тип C Кабел за Пренос на Податоци & Полнење Тип-C USB за Xiaomi / Huawei / Samsung
Карактеристики :
100% сосема нов & висок квалитет
Боја : Бела
Тип : тип В
Должина : околу . Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
По-Продажбата На Услугата :
1.Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За НАС.Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.
Повратни информации :
1. За производ кој вклучува батерија, Ние ви препорачуваме да изберете Хонгконг Пост Воздух Mail. Ве молиме изберете превозот сакате. Ви благодариме!
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.100cm
Meterial : ПВЦ
Пакет :
1 * полнач за Телефон Кабел
Плаќање Опис
1. Вашето мислење ќе НИ ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Ние ќе пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект). DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел. E-пакет е само за НАС клиентите, Што е потребно за 12days да пристигнат .За превозот, ние би сакале да се запознаат со деталите за вас тука :
1.Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .
Клиентите Царинење :
1. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, за Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење и Тарифи. Кина Пост Воздух Пошта е испратена да повеќето земји, Тоа трае околу 30-60days да се дојде до, тоа зависи од земјата.
Превозот Термини :
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days по добивме вашата исплата. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ако изберете EMS/DHL/UPS-от превозот, Тоа трае 5-8 Days да пристигнат.Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) .Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.


Други карактеристики

Должина на кабел:
-
Бренд Име:
НА AUSUKY
USB Тип:
USB Тип-В
Уверение:
/
Број На Модел На:
I1004215
Пакет:
No
Употреба:
/

Најдобри понуди

Ubit 1X ДА 16X Графика Продолжување Ethereum ETH Рударство Електричен Столб Адаптер Картичка+4 порта за Пренос адаптер+60cm USB
  • Неодамнешно

Ubit 1X ДА 16X Графика Продолжување Ethereum ETH Рударство Електричен Столб Адаптер Картичка+4 порта за Пренос адаптер+60cm USB

DEN 2457.12

На Свила печатење може да биде различенВе молиме Согласуваат со оваа Изјава пред Купување.ВО СВЕТОТ ПРЕ

2017 Нови 25CM/48CM/62CM ТФ да micro SD картичка Flex Продолжување Кабел Extender Адаптер читателот автомобил GPS мобилни трговија
  • Неодамнешно

2017 Нови 25CM/48CM/62CM ТФ да micro SD картичка Flex Продолжување Кабел Extender Адаптер читателот автомобил GPS мобилни трговија

181.92 DEN 136.00

2017 Нови 25 CM / 48 CM / 62 CM ТФ да micro SD картичка Flex Продолжување Кабел Extender Адаптер читателот автомобил GPS мобил

(10pcs/многу) 25CM USB 3.0 Лево Десно Горе Надолу машки агол на Микро Б машки BM Десна аглеста краток Кабел со завртка панел
  • Неодамнешно

(10pcs/многу) 25CM USB 3.0 Лево Десно Горе Надолу машки агол на Микро Б машки BM Десна аглеста краток Кабел со завртка панел

DEN 1344.00

25 CM USB 3.0 Лево Десно Горе Надолу машки агол на Микро Б машки BM Десна аглеста краток Кабел со завртка панел

LBSC 2 Пакети 6Inch Златна Позлатен Микро USB Кабел 15cm Должина Микро-Б Машки Десен Агол USB кабел за податоци, Синхронизација
  • Неодамнешно

LBSC 2 Пакети 6Inch Златна Позлатен Микро USB Кабел 15cm Должина Микро-Б Машки Десен Агол USB кабел за податоци, Синхронизација

239.52 DEN 192.00

USB 2.0 со Голема Брзина на пренос, компатибилен со USB1.0 / 1.1 / 2.0; Брзо расте за Синхронизација и полнењето; То

30cm Флексибилни Метал Usb Кабел за Продолжување на Женски Машки Моќ Проширување се Применуваат Кабелот Цевка Кабел за USB Светлина,
  • Неодамнешно

30cm Флексибилни Метал Usb Кабел за Продолжување на Женски Машки Моќ Проширување се Применуваат Кабелот Цевка Кабел за USB Светлина,

DEN 102.72

30cm Флексибилни Метал Usb Кабел за Продолжување на Женски Машки Моќ Проширување се Применуваат Кабелот Це

Директен договор за Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB Micro-USB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со
  • Неодамнешно

Директен договор за Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB Micro-USB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со

1472.64 DEN 780.00

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm н

(100pcs/многу) Директно & Лево и Право Агол USB 2.0 Тип Машки на USB Тип-C тип в Машки Лево и Право Аглеста Податоци Полнење
  • Неодамнешно

(100pcs/многу) Директно & Лево и Право Агол USB 2.0 Тип Машки на USB Тип-C тип в Машки Лево и Право Аглеста Податоци Полнење

DEN 11280.00

Црна Директно & Лево и Право Агол USB 2.0 Тип Машки на USB ТипC тип в Машки Лево и Право Аглеста Податоци Полне