100pcs/многу М3(ID) x 8(OD) x 1mm Дебели Црни Најлон Станот за Миење

100pcs/многу М3(ID) x 8(OD) x 1mm Дебели Црни Најлон Станот за Миење

DEN 300.48

Количина на стоки

Опис Рамен Миење Дијаметар М3 Материјал Црна Најлон Внатре дијаметар 3.1 mm надворешен дијаметар 8.0 mm Дебелина 1.0 mm Спецификација DIN 125 Количина на Испорачана 100 Тема Тип Метрички
Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
100pcs/многу М3 Најлон Станот за Миење
Бренд Име:
Junter
Стандард:
DIN125
Материјал:
Најлон
боја:
Црна
Големина:
M3(ID) x 8(OD) x 1mm

Најдобри понуди

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 277.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 50pcs М12 304 од не '

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 249.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M26 M52 304 од не ' Р

Сопствени Направени 10x Рамен Миење Туш Главата Млазницата Тапа Силикони Заптивка Spacer Изолација Подлога 24.5 mm x 16.3 mm
  • Неодамнешно

Сопствени Направени 10x Рамен Миење Туш Главата Млазницата Тапа Силикони Заптивка Spacer Изолација Подлога 24.5 mm x 16.3 mm

DEN 383.52

Постојат 3 димензии и може да се најдат сите од нив се во нашата продавница.Материјал : СиликонМатеријал