Најлон Круг За Миење Асортиман Комплет, За М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 завртка/bilt.

Најлон Круг За Миење Асортиман Комплет, За М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 завртка/bilt.

DEN 671.52

Количина на стоки


Најлон за миење асортиман комплет, спакувана во пластична кутија, 7 големини на секој 50 парчиња, вкупно 350 парчиња.
Погоден за метрички М2, М2.5, М3, М4, М5, M6, М8 завртки/завртки.
Материјали : Најлон 66.
Оган оценка : 94 V-2.
Оперативен температура : -20 ~ 120 C.
100% нови , никогаш не се користи.
Забелешка : овие единица за големина е mm, ако сакате да знаете инчи, може да се следи на конверзија формула : 1 инч = 25.4 mm , или 1mm = 0.0394 инч .
Листа Б / Погоден Завртка C Количество 2.0 mm / M2 4.9 mm 0.9 милиметри 50 2,5 mm / M2.5 5mm 0.9 милиметри 50 3.0 mm / M3 8мм 1.0 mm 50 4.1 mm / M4 9mm 1.0 mm 50 5.1 mm / М5 10мм 1.1 mm 50 6.1 mm / M6 12mm 1.5 mm 50 8.1 mm / М8 16mm 1.7 мм 50
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Е-NL/KIT1-1

Најдобри понуди

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 277.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 50pcs М12 304 од не '

25 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- 'рѓа О Прстен за Миење Одговара M27(G3/4)
  • Неодамнешно

25 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- 'рѓа О Прстен за Миење Одговара M27(G3/4)

811.20 DEN 714.00

метарМетал & Гумени Врзани Масло За Миење Мозоци О Прстен Печат Заптивка Одговара M27(G3 / 4")Сите големини н

50 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара M22
  • Неодамнешно

50 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара M22

1003.20 DEN 883.00

метарМетал & Гумени Врзани Масло За Миење Мозоци О Прстен Печат Заптивка Одговара M22Сите големина ние мо