Црна Најлон Рамен Миење Асортиман Комплет, за М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Завртка/Гром.

Црна Најлон Рамен Миење Асортиман Комплет, за М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Завртка/Гром.

DEN 671.52

Количина на стоки


Најлон за миење асортиман комплет, спакувана во пластична кутија, 7 големини на секој 50 парчиња, вкупно 350 парчиња.
Погоден за метрички М2, М2.5, М3, М4, М5, M6, М8 завртки/завртки.
Материјали : Најлон 66.
Боја : Црна.
Оган оценка : 94 V-2.
Оперативен температура : -20 ~ 120 C.
100% нови , никогаш не се користи.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Е-NL/KIT2-1

Најдобри понуди

Сопствени Направени 10x Рамен Миење Туш Главата Млазницата Тапа Силикони Заптивка Spacer Изолација Подлога 24.5 mm x 16.3 mm
  • Неодамнешно

Сопствени Направени 10x Рамен Миење Туш Главата Млазницата Тапа Силикони Заптивка Spacer Изолација Подлога 24.5 mm x 16.3 mm

DEN 383.52

Постојат 3 димензии и може да се најдат сите од нив се во нашата продавница.Материјал : СиликонМатеријал

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Миење Сплит Заклучување за Миење Пролет Заптивка Меѓународните стандарди,M20-M30. 10pcs
  • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Миење Сплит Заклучување за Миење Пролет Заптивка Меѓународните стандарди,M20-M30. 10pcs

527.52 DEN 475.00

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Миење Сплит Заклучување за Миење Пролет Заптивка Меѓународните станд

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 249.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M26 M52 304 од не ' Р

М3 М4 M5 M6 М8 201 од не ' Рѓосувачки Челик 201SS DIN127 GB93 Плоштадот Крајот Заптивка Прстен Перница Сплит Заклучување на Пролетта
  • Неодамнешно

М3 М4 M5 M6 М8 201 од не ' Рѓосувачки Челик 201SS DIN127 GB93 Плоштадот Крајот Заптивка Прстен Перница Сплит Заклучување на Пролетта

265.44 DEN 265.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M4 M5 M6 М8 201 од

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 277.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 50pcs М12 304 од не '