1000pcs/многу М4(ID) x 8(OD) x 1mm Дебели Црни Најлон Станот за Миење

1000pcs/многу М4(ID) x 8(OD) x 1mm Дебели Црни Најлон Станот за Миење

DEN 560.64

Количина на стоки

Опис Рамен Миење Дијаметар М4 Материјал Црна Најлон Внатре дијаметар 4.1 mm надворешен дијаметар 8мм Дебелината 1.0 mm Спецификација DIN 125 Количина на Испорачана 1000 Тема Тип Метрички
Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1000pcs/многу М4 Најлон Станот за Миење
Бренд Име:
Junter
Стандард:
DIN125
Материјал:
Најлон
боја:
Црна
Големина:
M4(ID) x 8(OD) x 1.0mm

Најдобри понуди

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

M26 M52 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 26mm 52mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 249.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M26 M52 304 од не ' Р

17mm Дијаметар Транспарентен Силикони Подлога Против лизгање Миење Со M3x16mm Челик Countersunk Само Прислушување Завртки За
  • Неодамнешно

17mm Дијаметар Транспарентен Силикони Подлога Против лизгање Миење Со M3x16mm Челик Countersunk Само Прислушување Завртки За

DEN 1391.52

Детални Големина На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Детали На Силиконски Подлога за Миење Со Зав

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило
  • Неодамнешно

50pcs М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Пролет Миење DIN471 C Тип Snap Задржувајќи Прстен За 12mm Надвор Надворешни Вратило

DEN 277.44

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 50pcs М12 304 од не '

50 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара M22
  • Неодамнешно

50 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара M22

1003.20 DEN 883.00

метарМетал & Гумени Врзани Масло За Миење Мозоци О Прстен Печат Заптивка Одговара M22Сите големина ние мо

100 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара М14
  • Неодамнешно

100 ПАРЧИЊА Гума Полн Пакет од Типот Метал & Гумени Врзани масло plug заптивка Печат Анти- ' рѓа О Прстен Одговара М14

907.20 DEN 798.00

метарМетал & Гумени Врзани Масло За Миење Мозоци О Прстен Печат Заптивка Одговара М14Сите големина ние м