3 компјутер .. VariCore оригинални DB 18650-25 Литиум-Јонска батерија, испуштање 35A, 2500 mAh батерии, електронска цигара батеријата

3 компјутер .. VariCore оригинални DB 18650-25 Литиум-Јонска батерија, испуштање 35A, 2500 mAh батерии, електронска цигара батеријата

DEN 449.00
-45 %
DEN 816.00

Количина на стоки


DB 18650-25r висок квалитет моќ да празнење 35 A 2500 m Ah Батерија марка и тип DB 18650-25 батерии 18650 со дијаметар од 18 милиметри висина 65 mm одржлива тековна 20 A Max 35 A на полнење и празнење 1000 пати капацитетот на батеријата 2500 mah стандарден напон 3.6 v Целосна наполнетост на напон 4.2 v забелешка работи кога напонот е намалена, напон не може да биде помал од 2.6 volts, инаку батеријата ќе бидат оштетени.
Таа користи : power tools, електрични автомобили и батерии, индустрискиот и градежниот во јуни, и други електронски цигари
карактеристики : 1. Високи перформанси, мала големина, мала тежина 2. стабилен напон за испуштање 3. Континуирано висока потрошувачка на вода 4. Внатрешната отпорност 5. загадување, долг циклус живот вистински шут слики :


Други карактеристики

Број На Модел На:
DB 18650-25
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
3
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65mm

Најдобри понуди

3pcs/Многу 3.7 V 6000mAH 3075190 PLIB (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата Полнење
  • Неодамнешно

3pcs/Многу 3.7 V 6000mAH 3075190 PLIB (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата Полнење

1583.52 DEN 1504.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3075190 Димензија : Дебелина(± 0

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување
  • Неодамнешно

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување

25571.04 DEN 13553.00

Voligood IMR 18490 1600m Ah 3.7 V 20 A Литиум јонска Батерија Мобилен ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!Спецификации (Voligood IMR 18490 3.7 v 1600mah 20 A

10pcs/Многу 3.7 V литиум батерија 407072 2500 milliampere патриот M608 M60 патриот p726 батеријата За СРЕДИНАТА на лаптоп, мобилен
  • Неодамнешно

10pcs/Многу 3.7 V литиум батерија 407072 2500 milliampere патриот M608 M60 патриот p726 батеријата За СРЕДИНАТА на лаптоп, мобилен

2207.52 DEN 2097.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :407072 Димензија : Дебелина(± 0.4

10 pc .. VariCore оригинални DB 18650-25 Литиум-Јонска батерија, испуштање 35A, 2500 mAh батерии, електронска цигара батеријата
  • Неодамнешно

10 pc .. VariCore оригинални DB 18650-25 Литиум-Јонска батерија, испуштање 35A, 2500 mAh батерии, електронска цигара батеријата

2304.00 DEN 1267.00

DB 1865025r висок квалитет моќ да празнење 35 A 2500 m Ah Батерија марка и тип DB 1865025 батерии 18650 со дијаметар од 18 ми

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот

265.44 DEN 226.00

Најновата верзија на нови оригинални HE4 2500 батерија полнач Висококвалитетна моќна до 30 A празнење 18650 HE4 2

3pcs/Многу најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерии 7000mah 3575190 таблета СРЕДИНАТА на вградената батерија за
  • Неодамнешно

3pcs/Многу најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерии 7000mah 3575190 таблета СРЕДИНАТА на вградената батерија за

1919.52 DEN 1824.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3575190 Димензија : Дебелина(± 0.