2 pc .. VariCore NCR18650-34 Нови Оригинални 3.7 V 3400 mAh Батерија Lthium NCR18650B Батеријата Индустриска опрема која се користи

2 pc .. VariCore NCR18650-34 Нови Оригинални 3.7 V 3400 mAh Батерија Lthium NCR18650B Батеријата Индустриска опрема која

DEN 406.00
-35 %
DEN 624.00

Количина на стоки


спецификација : Бренд : Vari Core Модел : NCR18650-34 Оценет напон : 3.6 V капацитет : 3400 m Ah Големина : 18 mm x 65.0 mm Тежина : 46 g / еез . батеријата


Други карактеристики

Број На Модел На:
DB 18650-34
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
VariCore
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2
Големина:
18*65mm

Најдобри понуди

10pcs/Многу 3.7 V литиум батерија 407072 2500 milliampere патриот M608 M60 патриот p726 батеријата За СРЕДИНАТА на лаптоп, мобилен
  • Неодамнешно

10pcs/Многу 3.7 V литиум батерија 407072 2500 milliampere патриот M608 M60 патриот p726 батеријата За СРЕДИНАТА на лаптоп, мобилен

2207.52 DEN 2097.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :407072 Димензија : Дебелина(± 0.4